| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Otec u porodu

31.1.2001 10:51:43 lenka

Re: Nedoporučuji

Milá Dito,
chápu tě dost dobře, ten tvůj pocit, ale nechápu tvého manžela.Nikdy jsem nerodila, ale straší mě v hlavě ten pocit, něco jako když ty píšeš .."degradovala jsem se...To, že by manžel byl někdy u porodu se mnou/už jednou byl u porodu svého syna z prvního manželství/, mě děsí.Asi bych nechtěla, aby mě tak viděl, navíc mě kolegyně v práci vypráví historky o tom, jak jim při "tlačení", uniklo i něco jiného...Jsem neskutečně stydlivá, asi bych z toho byla "hotová".Samozřejmě na druhé straně bych někdy chtěla mít v těch bolestných hodinkách blízkého člověka.Ty pocity se mísí. Navíc ten "můj" už to zná víc než já,a já ne..divnej pocit..
Chování tvého manžela mě ale zaráží, většinou jsou muži štěstím bez sebe, když mluví o porodu,u kterého byli, váží si ženy/jako ten můj ,co si zřejmě váží své první ženy,sice o tom nemluvíme ale vím to, nemělo by mě to vadit, ale trochu to bolí, že už nikdy nebudu první../.Nevím, jak probíhal tvůj porod, ale rozhodně si s manželem promluv, co ho tak odradilo,vysvětli mu, že tak prostě chodí děti na svět, pokud to ještě nepochopil, a že ostatní muži se po tomhle zážitku většinou ještě víc zamilují do svých žen,musíš z něj dostat pravou příčinu.Hodně štěstí.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Nedoporučuji Dita 28.1.2001 17:4
*Pro Ditu Janina 29.1.2001 9:34
**Re: Pro Ditu Klára, 32 9.2.2001 7:45
*Re: Nedoporučuji Marcela + Vanda 8 měs. 29.1.2001 9:49
*Re: Nedoporučuji Lenka, Jakub 4 roky 30.1.2001 8:50
*Re: Nedoporučuji Karel 30.1.2001 11:34
*Re: Nedoporučuji Naďa a malá Pája. 31.1.2001 0:42
*Re: Nedoporučuji lenka 31.1.2001 10:51
*Re: Nedoporučuji Iva, 2 děti 2.2.2001 14:57
*Re: Nedoporučuji Jana, 10měs. Jakub 11.2.2001 2:27

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.