| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Homeopatie

24.6.2011 8:43:56 Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11

Re: Ricinus communis - jak správně užívat?

No, anavel, já to právě brala dvakrát, účinek...né zázrak, ale šlo to, bylo to rozhodně lepší než bez. Ale právě mě překvapila reakce Daby (v té jiné diskusi), která byla doslova takto:
"a homeopatika Ricinus Comunis 5CH, brát 3-5 denně do nalití, pak přestat, dlouhodobě tvorbu mléka snižují, na mě to fungovalo až tak, že jsem měla retenci (blbka - experimentuju na chatě bez odsávačky)"

Proto mě to překvapilo, že takto jednorázově a pak už prý tvorbu snižují - jsem si říkala,jestli teda to nedělám špatně.


Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Ricinus communis - jak správně užívat? Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11 23.6.2011 21:35
*Re: Ricinus communis - jak správně uží... anavel + 3 24.6.2011 8:21
*Re: Ricinus communis - jak správně uží... Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11 24.6.2011 8:43
**Re: Ricinus communis - jak správně u... JankaP 7.7.2011 18:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.