| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Homeopatie

23.6.2011 21:35:17 Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11

Ricinus communis - jak správně užívat?

v návaznosti na jinou diskusi bych se chtěla zeptat přímo na homeopatika ricinus communis.
Jak se vlastně správně užívají? V lékárně mi řekli 2x denně 5 kuliček, tuto informaci lze najít i na netu. Ale právě ve zmíněné diskuzi jsme se jen okrajově dotkli užití těchto homeo, a Daba (tuším) mi radila užívat 5 kuliček 3-5x denně do nalití prsou (pokud si to tedy dobře pamatuji), a pak už dále neužívat.
Proto bych se ráda dověděla, jak jste je užívaly vy, či jak vám bylo doporučeno je brát?
A také, zda je brát před jídlem, po něm, či toto vliv nemá, zda je polknout celé či pomalu nechat rozpouštět v ústech, taky mám takové tušení, že jsem se někde kdysi dočetla, že je dobré je užít přímo při kojení (ale můžu si to s něčím plést)...
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Ricinus communis - jak správně užívat? Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11 23.6.2011 21:35
*Re: Ricinus communis - jak správně uží... anavel + 3 24.6.2011 8:21
*Re: Ricinus communis - jak správně uží... Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11 24.6.2011 8:43
**Re: Ricinus communis - jak správně u... JankaP 7.7.2011 18:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.