| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: Zkušenosti s prokazováním těhotenství

Tiez mam kamaratku, ktora zostala po 2 mesiacoch tehotenstva na PN-ke. Proste jej byvalo zle a tak ju doktorka vypisala. Ale ja si myslim ze sa to da zvladnut, pokial zena cely den nevracia. Mne zacalo byt zle od 1 tyzdna pocatia. Zahanala som to vzdy nejakym jedlom. I ked neviem dokedy mi to bude stacit. Ale kedze by som nerada uz teraz v praci oznamovala ze som tehotna, nerada by som kvoli tomu zostavala doma. I ked na druhej strane, pokial mate stresujuce zamestnanie, asi by bolo vhodnejsie zostat doma aby sa miminko vyvijalo v klude.
A s tym dokazovanim tehotenstva, ja som mala pocit ze som tehotna od prveho tyzdna. Proste som mala zvlastny pocit v zaludku. A po vynechani menstruacie na 4 den som si robila test a ten bol pozitivny. Tiez nebolo treba mat na to ranny moc.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Zkušenosti s prokazováním těhotenství Irena 25.1.2000 10:24
*Re: Zkušenosti s prokazováním těhotens... Sasa, 7mesicni holcicka 25.1.2000 20:11
*Re: Zkušenosti s prokazováním těhotens... Alena, 5. tyzden tehotenstva 2.2.2000 7:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.