| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

25.1.2000 20:11:01 Sasa, 7mesicni holcicka

Re: Zkušenosti s prokazováním těhotenství

mam dobrou zkusenost s testem z lekarny - jmenoval se Blue ... vypada jako modra propiska a nemusi se testovat jen z ranni moci, ale kdykoli behem dne a mel by prokazat tehotenstvi kdykoli po dni, kdy jste mely dostat menstruaci - ja to zkusila hned druhy den a potvrdil tehotenstvi, coz se ukazalo byt pravdou.
Jeste k tvemu prvnimu postrehu, me bylo spatne asi od tretiho tydne tehotenstvi - jakmile jsem neco snedla, bylo mi nekolik hodin spatne a nakonec jsem to vyzvracela - nejprve jsem si vzala dovolenou, pak neplacene volno, pak jsem 3 dny chodila do prace a myslela , ze umru a ve druhem mesici tehotenstvi, zatimco ma gynekolozka rikala, to je jen takove normalni bourlive tehotenstvi, jsem naprosto hotova zasla za obvodakem a dostala neschopenku. Ve ctvrtem mesici /kdyz uz jsem vazila o 10kg mene nez pri poceti / bylo konecne volno na gastroenterologii a tak mi udelali vysetreni a zjistili zanet zaludku a dvanactniku a podrazdenou slinivku. casen jsem zjistila, ze staci kdyz nejim skrob a je mi snesitelne a zacala jsem chodit do prace - proste chtela jsem mezi lidi a taky jsem uz potrebovala nejake penize. Pravdou je, ze kdyz jsem nastoupila na materskou pred porodem, razem mi bylo lepe - vyspala jsem se a nezazivala stresy v praci. Takze radim vsem tehulkam, je-li vam spatne, nestydte se zustat doma .
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Zkušenosti s prokazováním těhotenství Irena 25.1.2000 10:24
*Re: Zkušenosti s prokazováním těhotens... Sasa, 7mesicni holcicka 25.1.2000 20:11
*Re: Zkušenosti s prokazováním těhotens... Alena, 5. tyzden tehotenstva 2.2.2000 7:13

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.