| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

28.1.2000 10:45:54 Stáňa, syn Ondra 6 let

Re: Zdravá strava pro roční dítě


Milá Zdenko,
chci ještě doplnit informaci Jany, která Ti doporučovala knihu Vaříme dětem chutně a zdravě.
Spoluautorka této knížky P. Momčilová má nakladetelství, které se specializuje na vydávání receptů zdravé výživy (zelenina, luštěniny - i netradiční suroviny jako pohanka ap.). V době, kdy jsem byla na mateřské (což je asi 3 roky zpátky) bylo možné sešity receptů objednat na dobírku. Adresu je možné najít ve Zlatých stránkách pod heslem "nakladatelství".
Jinak musím konstatovat, že já osobně jsem se zdravou výživou Ondry začala mít problémy ve chvíli, kdy začal stolovat společně s námi. Manžel je typický masožravec a já já nemám ráda vařenou (dušenou) zeleninu. Sice jsem dost často vařila dvě (někdy i tři jídla), ale od určitého věku chtěl Ondra pochopitelně ne svoji zeleninu (proti níž jinak v zásadě nic neměl), ale mnohem lákavější mu připadala tatínkova sekaná.
Další zádrhel přišel s nástupem do školky - jedna z prvních věcí, kterou si tam osvojil byla věta "To já nejím" a používal ji téměř při každém příchodu ke stolu, bez ohledu na to, že předložené jídlo dřív bez problémů jedl. Musím ale říci, že to se postupně srovnalo.
Takže přeji hodně úspěchů při snaze o zdravou výživu a budeš-li mít Ty, příp. někdo jiný čas, uvítám, když se zde občas objeví nějaký vyzkoušený recept nebo zkušenost.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Zdravá strava pro roční dítě MamkaZdenka+dcerka Zdenka 1rok 14.1.2000 23:16
*Re: Zdravá strava pro roční dítě Lada, Davidek 2.5 roku 21.1.2000 13:10
**Re: Zdravá strava pro roční dítě Zdenka 22.1.2000 0:46
*Re: Zdravá strava pro roční dítě Jana R.,syn David 11měs. 23.1.2000 12:48
*Re: Zdravá strava pro roční dítě Stáňa, syn Ondra 6 let 28.1.2000 10:45
*Re: Zdravá strava pro roční dítě Jana, Kubík 3,5, Zuzka 1 rok 31.1.2000 23:21
**Re: Zdravá strava pro roční dítě Zdenka+Zdeninka (13měs) 9.2.2000 0:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.