| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

9.2.2000 0:54:19 Zdenka+Zdeninka (13měs)

Re: Zdravá strava pro roční dítě

řečtenou, ale samozřejmě bych měla spoustu dalších otázek k nějakým věcem zde uváděným.Jinak k diskuzi zde se vyvíjející musím dodat, že tak jak zde říkáte i po přečtení knihy vařím víceméně to co do teď. Co se týče snídaně, brzo ráno Zdeninka dostává mléčko ode mne, a když vstaneme (než se k jídlu dostaneme tak je to už spíše svačina) už jen ovoce (mandarinka, víno, jablíčko), eventueleně kousek tyčky (kukuřičné extrudované). Obědy to už jsem psala dříve (zelenina na tisíc a jeden způsob nebo těstovina či rýže), sváča odpoledne je bílý jogurt s něčím(ovoce) nebo nízkotučný ovocný tvaružek(méně často) a k večeři kaše (kupuji Milupi a nic nepřidává ; piškotovou nejíme-bohužel)ne moc a navrh ještě od maminky.
Četla jsem tu různé recepty na "červené a zdravé", přidávám také jeden osvědčený, dobrý, rychlý a levný.

1 sklenička červené řepy (používám z babičiny produkce)
1 bílý jogurt
kopr (v zimě z mrazáku)

Vše se smíchá, nechá trochu odležet v lednici a můžete jíst!
(tohle jím ale zatím sama)
Takže ještě jednou díky všem za rady!!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Zdravá strava pro roční dítě MamkaZdenka+dcerka Zdenka 1rok 14.1.2000 23:16
*Re: Zdravá strava pro roční dítě Lada, Davidek 2.5 roku 21.1.2000 13:10
**Re: Zdravá strava pro roční dítě Zdenka 22.1.2000 0:46
*Re: Zdravá strava pro roční dítě Jana R.,syn David 11měs. 23.1.2000 12:48
*Re: Zdravá strava pro roční dítě Stáňa, syn Ondra 6 let 28.1.2000 10:45
*Re: Zdravá strava pro roční dítě Jana, Kubík 3,5, Zuzka 1 rok 31.1.2000 23:21
**Re: Zdravá strava pro roční dítě Zdenka+Zdeninka (13měs) 9.2.2000 0:54

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.