| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

18.1.2001 11:03:45 Marcela a Vanda

Re: časté noční kojení

Myslíš že se syn pokždé v noci budí hlady?
Také jsme měli takové intervaly, různě se posunovaly až jsem si myslela že se to lepší a najednou bum! a začali jsme opět kojit třeba po hodině (netrvalo to ale tak dlouho - tak 10-15 min). Pak mi Vanda dělala i to, že u kojení usla, ale jak jsem jí položila do postýlky byla okamžitě vzhůru a opět chtěla pít. Takže - buď se překonáš (vem si jí třeba k sobě do postele - to jí můžeš kojit a klimbat u toho), anebo jednou skusíš "výchovu" a necháš jí brečet. Možná to pomůže.
Jinak já musím říct, že jsem výchovné brečení zavedla až někdy po půl roce (zabralo). Do té doby jsem kojila a kojila, tak jak Van pískala :) Naučila jsem se spát i u kojení (Vanda neodkrkávala) a měla jsem spokojené mimi.
Pevné nervy!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
časté noční kojení Líba, Vojtík 3měsíce 18.1.2001 10:13
*Re: časté noční kojení Marcela a Vanda 18.1.2001 11:3
*Re: časté noční kojení Lenka, Šárka 8 měsíců 20.1.2001 0:10

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.