| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

20.1.2001 0:10:37 Lenka, Šárka 8 měsíců

Re: časté noční kojení

Ahoj Líbo,
tak nevím jestli Tě potěším. Jako jiné maminky, které Ti odepsaly, mám stejný problém. Do čtyř měsíců mi malá spinkala celou noc. Neznala jsem kruhy pod očima a téměř jsem se vysmívala maminkám, které si stěžovaly, že jim jejich zlatíčka nespí. Po čtvrtém měsíci se vše změnilo. Malá sezačalabudit, ne hlady, jen aby si cvrnkla a spala dál. Nejdříve jsem se držela chytrých knih a nebrala malou do postele, jenže pak se to zvrtlo, takže ji beru na kojení k nám do postele, když se vzbudím tak ji přendám do postýlky, ale stejně to končí tak, že se ráno probudíme v posteli ve třech. Měla jsem strach, jak to ponese manžel. Nedávno se mi přiznal, že nezná lepší pocit, než když se ráno na něj podívají ty dvě dokořán otevřené a rozesmáté oči naší Šárky. Možná je na čase zkusit výchovnou metodu vyřvání se, ale to odkládám až bude mít svůj pokojíček (už na něm pracujeme) a hlavně až budou mít zbylé děti prázdniny.
Tak Ti přeji abys tohle období přečkala a naučila se při kojení spát - jinak se to přečkat nedá. Pravdou je, že neznám hezčí pocit, než když mám Šárinku stočenou do klubíčka u mě v posteli.
Pevné nervi přeje Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
časté noční kojení Líba, Vojtík 3měsíce 18.1.2001 10:13
*Re: časté noční kojení Marcela a Vanda 18.1.2001 11:3
*Re: časté noční kojení Lenka, Šárka 8 měsíců 20.1.2001 0:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.