| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

24.1.2000 20:25:10 Iva, nastávající maminka

Re: Těhotenství a dovolená

Milá Ireno,
nemám nějak obšírné zkušenosti tohoto rázu, ale měla jsem velkou chuť a snahu během těhotenství na nějakou dovolenou "vypadnout".
Nakonec mi to zhatila stavba našeho bydlení, která se protahla proti očekávání a trochu klidu začlo být až teď, kdy mi zbývají do porodu necelé dva měsíce.
I když většina přátel pochybovala o mém zdravém rozumu, vyrazila jsem sama autem ve 32.týdnu na prodloužený víkend k přátelům do Alp.
Pochopitelně jsem spoléhala na to, že během těhotenství mne dosud nic netrápilo a potom také na zahraniční cestovní pojistku. Evropská cestovní pojišťovna Tě bez problémů pojistí na dovolenou do 2 měsíců před porodem.
Takže dovolená i když krátká byla super, nadýchali jsme se s prckem spousty zdravého vzduchu na asi 3hodinovém výletu do hor, provětrala jsem si hlavu a ani 3,5hodiny řízení v autě (jedna cesta) mi nikterak nevadily.
Přesto si ale myslím, že tyto záležitosti jsou velmi individuální a také (to bych zapomněla) by měly být prokonzultovány s lékařem.
Měj se prima
Iva
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Těhotenství a dovolená Irena 21.1.2000 11:32
*Re: Těhotenství a dovolená Iva, nastávající maminka 24.1.2000 20:25
*Re: Těhotenství a dovolená Jana, šestiměsíční Týnka 25.1.2000 20:57
*Re: Těhotenství a dovolená Káča, těhotná 31.1.2000 9:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.