| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

6.12.2000 13:39:01 Monika, zatím bez mimi

Těhotenský test z krve?

V současné době se s manželem pokoušíme o miminko a tak jako většina z nás "nedochvilných" bych případnou úspěšnost věděla co možná nejdříve. Vím, že by se k těhotenským testům z lékarny mělo přistupovat až po uplynutí předpokládaného termínu menstruace, ale mám takový problém. Můj cyklus je velmi dlouhý (ovulace je vyvolávána hormonálně) a kolikrát se neobejdu bez umělého vyvolání menstruace, takže určit si termín, kdy můžu použít TT je pro mě dosti nereálné. Myslíte, že u krevních testů je to stejné? Myslím tím, zda je případný "těhotenský hormon" možné zjistit dříve než po předpokládaném termínu menstruace? Myslíte, že krevní testy jsou "pravdomluvnější" než ty z lékárny? Poradíte mi, kam v centru Prahy na takový test zajít a kolik stojí? Jediné o čem vím je poliklinika v Hybernské, kde dělají také testy z moče, ale uvítám také vaše typy. Předem děkuji. Monika
P.S. Co si myslíte o názoru, že při očekávání dvojčat je hladina "těhotenského hormonu" tak vysoká, že ji test nezvládne zpracovat?:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Těhotenský test z krve? Monika, zatím bez mimi 6.12.2000 13:39
*Re: Těhotenský test z krve? Jana* 6.12.2000 14:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.