| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k článku Stav dětí ve světě v roce 2000 (výroční zpráva UNICEF)

24.10.2000 14:43:29 Lenka Slabová

Reakce na clanek: "Vize opravdu rovná se provize."

• Vize opravdu rovná se provize. ()
( 24.10.2000 14:03:31, Lenka Slabová - ke článku Stav dětí ve světě v roce 2000 (výroční zpráva UNICEF) )
Nic se nemůže srovnávat s Boží vizí. Nic se nemůže srovnávat s vizí člověka, který slouží životu na bázi Boží lásky, božích zákonů a zákonitostí. Především by se měli celé národy, vlády národů včetně těch "dole" obracet ke zdroji. Dnešek vždy vytváří zítřek. Pokud se vede politika, která vyžaduje rozdělení na chudé a bohaté, na rozvojové a vyspělé státy, na kapitalistické, socialistické a jiné, pokud dovolíme, aby bohatá vrstva menšiny v materiální rovině vykořisťovala bohatší většinu dejme tomu v duchu a v duši, potom jenom sklízíme ovoce svého rozhodnutí. Jsme zodpovědni za naše volby v každodenním životě a za to komu a čemu sloužíme. Nemáme právo přehlížet ale naše hroutící se životy a životy našich národů pod tíhou lži a nepokojů, které vyvolávají materiálně zvrácení nebo duševně "nezdařilý", duchovně nezralý lidé. Kde není pravda není ani svoboda. Kde se pravé potřeby nahrazují uvěle vytvářenými potřebami a naplňování potřeb se děje podle naší náladovosti, potom jenom z lidí děláme živé mosty na přejití pro naše ambice a uspokojování našich žádostí těla. Nejsme-li zdravě živeni pro zdraví růst jedince, rodiny a národů, nemůžeme chtít vidět kolem sebe zdravé jedince. Kdo to zastaví, kdo si něco odřekne, kdo zaplatí pravou cenu za to, abychom si mohli vzájemně prospívat a nepřekáželi jsme si v našem žití?

Bylo by mnoho, co psát o čem se "nahlas" zamýšlet, jeden biblický verš říká, abychom neházeli perly sviním, jiné že slovo ze srdce božího je ostřejší než dvojsečný meč, mocné, živé - působící na rozhraní duše a ducha. Jsme ve válce a kdo to neví, je na straně poraženého. Systém tohoto světa je již poražen. Nemusíme se skrývat s tím, co již bylo odryto před 2.000 lety: "Směle volejme - řvěme jako lev po spravedlnosti, k našemu Otci nebeskému, on slyší - ON je dnes - včera i zítra stále tentýž, stejný, nemění se ON je živý a zdravý. Pokud my lidé jsme ztratili rozum a obrátili svá srdce k věčné lži, potom potřebujeme věčnou pravdu. Zdroj našeho života je vždy připraven nám sdělit v duchu a v pravdě kdo jsme, kde chybujeme a dát nám milost k nápravě, milost litovat a přijmout změnu. Nebudeme-li pokrytci a půjdeme-li již konečně jako lidstvo bez kompromisu, postavíme-li se na stranu Božího přítele, víteze nad smrtí nebudeme se muset denně se smrtí potkávat na každém kroku.
"Nemějme obavy, ON si s tím poradí - budeme-li hledět na něj, očekávat od něj, mluvit - řvát s plnosti k němu odpověď je na blízku.
Nehledejme už jednou konečně odpověd u nedokonalého člověka - sobecky smýšlejících ambiciozních představitelů "nevím čeho", hledejme kdo jsme, proč žijeme jako zvířata na hnojišti lidstva, kde se šíří zápachy, které nazýváme vůní.
N E M Á M E C O Z T R A T I T

za evangelizační tým
Bratra Martina Njamby ze Zambie
Lenka Slabová

PRACUJTE S NÁMI PRO NEBE
kontakt: Mnjamba@yahoo.com

Chceme se sklonit k chudým, je to Boží Vůle, Bůh to chce, podpoří a co On sám začne to také dokončí

Zajímá nás, co se děje s dětmi v Kongu, Kamerunu, Nigerii, Zimbamve ...

Český člověk potřebuje nápravu od kořene, od základu, blahobyt nepřišel skrze rozrůstající se kapitalismus a ti co nám dovezli kapitalismus a ti kdo ho přivítali s otevřenou náručí pro postoj svých srdcí oslepli. Zapomněli nám dodat, že zatajili, že kapitalisté začínali s EVANGELIEM.
Odkrytá tajemství jsou tajemství zjevená. Zjevme světu, kdo je člověk a jeho nepřítel, potom Bůh se postará o další. Na nás záleží první krok. MY VŠICHNI SE PODÍLÍME NA ZVĚRSTVECH PÁCHANÝCH KOLEM NÁS.
Nic nám neprospívají návštěvy delegátů typu Dalajlama. Změna nepřichází z venčí, ale zevnitř
"A na počátku bylo slovo"
Životy se nedají koupit v igelitových sáčcích a ani uměle podporovaná politika nemůže zjevit život. Jenom komplikujeme dílo Boží, sami jsou ztrápení a opilí ale ne božím "svatým vínem Ducha Svatého"

Citace ze Starého Zákona:
IZAIÁŠ 51:20-23
"Synové tvoji omráčeni jsouc, leží na rozcestí všech ulic, jako bůvol v leči, plni jsouce prchlivosti Hospodinovy, žehrání Boha tvého.
A protož slyš nyní toto, ztrápená a opilá, ale ne vínem:
Takto praví Pán tvůj, Hospodin a Bůh Tvůj, vedoucí při lidu svého: Aj, beru zruky tvé kalich hrůzy, i kvasnice kalicha prchlivosti mé, nebudeš ho píti více.
Ale dám jej do ruky těch, jenž tě ssužují, kteříž říkali duši vé: Sehni se, ať přes tě přejdeme, jimž jsi podkládala jako zemi hřbet svůj, a jako ulici přecházejícím."
/napomenutí k očekávání na splnění modlitby za vysvobození a odpověď na ni/

Nechť se nám všem dobře daří jako našim duším
ZDAR NEPŘIJDE SKRZE DOBRÉ LIDSKÉ PLÁNY, ALE SKRZE BOŽÍ NEJLEPŠÍ, skrze vize zjevené duchem božím k řešení každodenních malých i velkých věcí v našich životech, v jeho nejlepším čase.
PROČ ne právě teď, proč ne právě dnes na přelomu 2000/2001 po Kristu? Čas je naše lidské měřítko
ke vstupování do pravých dobrých božích skutků, pokud jsme v životě tady na Zemi, tak je to ten správný čas.
Nebuďme v zajetí času, ani místa, ani tradic, ani touhy jiných, kteří nejsou schopni udělat ten pravý rozhodný krok.

Přejeme Vám hodně smělosti, božích zdrarů a Boží pomazání pro Vaši práci na jeho poli. Nesklízíme statky, ale lidské duše, které očekávají na naplnění základních potřeb nezbytných pro život. Buďte povzbuzeni v celém Vašem týmu, Vy i Vaši partneři, do další záslužné práce.


Lenka Slabová


Odpovědět
Názory k článku (4 názorů)
Vize opravdu rovná se provize. Lenka Slabová 24.10.2000 14:3
*Reakce na clanek: "Vize opravdu rovná ... Lenka Slabová 24.10.2000 14:43
Stav plnění úmluvy v ČR a přístup nevlád... Ota 15.2.2002 6:8
Kdo za to může? Bohaté státy ne! A za Ai... princezna 19.12.2002 12:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.