| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak kojí pracující matka

 Celkem 12 názorů.
 Elwing 


Achjo 

(12.2.2016 16:10:51)
Myslím, že matka by měla být alespoň pár měsíců po porodu v klidu. Tahle toho asi moc nenakojí, když bude pořád v takovým stresu
 Analfabeta 
  • 

Re: Achjo 

(12.2.2016 18:12:50)
Copak nenakojí, ale někde musí mít taky to dítě, doma sotva. Takže je sice manažerka, ale platí si chůvu a ještě v práci odsává, no potěš koště za takový život.
 luthienka 


Re: Achjo 

(12.2.2016 18:33:29)
Važme si možnosti být s našima prťatama tak dlouho na MD. Jednou se to vrátí :-)
 MilkaFilka 


Re: Achjo 

(12.2.2016 21:51:36)
Ono to taky nemusí být o tom, že nemůže být na mateřské, ale že je tak posedlá prací, že tam běží za každou cenu.:-):-):-)
 Marketa, kluci 14 a 7 
  • 

Re: Achjo 

(13.2.2016 0:22:52)
Do práce jsem šla po peti měsících, na dva dny v týdnu. Jeden den hlídal manžel, druhy babička. Koupila jsem rok a pul. Přišlo mi to dobrý, proč ne?
 Marketa, kluci 14 a 7 
  • 

Re: Achjo 

(13.2.2016 0:23:08)
Do práce jsem šla po peti měsících, na dva dny v týdnu. Jeden den hlídal manžel, druhy babička. Koupila jsem rok a pul. Přišlo mi to dobrý, proč ne?
 Marketa, kluci 14 a 7 
  • 

Re: Achjo 

(13.2.2016 0:23:19)
Do práce jsem šla po peti měsících, na dva dny v týdnu. Jeden den hlídal manžel, druhy babička. Koupila jsem rok a pul. Přišlo mi to dobrý, proč ne?
 Marketa, kluci 14 a 7 
  • 

Re: Achjo 

(13.2.2016 0:23:32)
Do práce jsem šla po peti měsících, na dva dny v týdnu. Jeden den hlídal manžel, druhy babička. Kojilajsem rok a pul. Přišlo mi to dobrý, proč ne?
 Markéta s párkem 
  • 

Re: Achjo 

(15.2.2016 9:38:04)
Pro většinu žen ideál (i když tak velký, aby to tu muselo být 5x zas ne ~y~), jenže v praxi má tuhle možnost málokdo. V praxi je to buď celej úvazek nebo nic.~n~
 lili 
  • 

Re: Achjo 

(16.2.2016 20:02:33)
až ti z toho hráblo a napsala si to tu pětkrát
 Alca 
  • 

Re: Achjo 

(15.2.2016 17:19:36)
Tak v USA mateřská neexistuje, máte možnost využít našetřenou dovolenou (ale nedá se našetřit víc než 3 týdny), případně ve firmách s více než 50 zaměstnanci vám ze zákona musí zaměstnavatel držet místo 12 týdnů. Jenže po tu dobu (po vyčerpání dovolené)máte neplacené volno - což mimo jiné znamená i žádné zdravotní pojištění, které je vázáno na zaměstnání..... takže to není jen o tom, že nechtějí být doma ale pokud nemají dostatečně zajištěného manžela, který má pojistku pro celou rodinu tak ani nemohou....
 Dana 
  • 

Ani náhodou 

(15.2.2016 15:14:20)
Jsem ráda, že jsem mohla s dětmi zůstat doma co nejdéle. Dnes po desetiletích od té doby si zpětně uvědomuji, že to byla krásná doba. Děti vyrostly a já jsem se v životě ještě napracovala ažaž. Měla jsem hezkou a zajímavou práci, ale situace, do kterých mě dostávaly mé malé děti, byly nezapomenutelné. Člověk není přece stvořen jen a jen pro práci. Ostatně, výchova dětí je náročnější než cokoliv jiného.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.