| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 376  [Dalších 366 >>]
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

20.10.2008 21:16:57
ne ne je to na rostoucí postel z IKEA - ona se tak jmenuje - jsou to 3 díly prostěradla, víš?
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

19.10.2008 20:36:35
Pitrs děkuju nechceme, akorát tu pořád přemýšlím v čem se liší od normálního, to taky roste?? :-)
Myslím, že ho tam můžeš do devadesáti dnů vrátit
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

19.10.2008 16:09:57
ahoj nechcete někdo prostěradlo na rostoucí postel? omylem jsem koupila tohle místo normálního :-) dám na něj slevu :-) jen aby bylo pryč.... má modrou barvu - je z IKEA - pište na mail - díky Pítrs
Florentinka + 3 38484

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

17.10.2008 23:42:24
Pitrs, víkend by ani tak nevadil, ale ten zítřek se nehodí. Taťka nám zítra odpo zase odjíždí na několik dní pryč, dopo pojedem nakupovat a odpo si musíme užívat taťku ;o) škoda, že to nepadlo na neděli, to už budem zase samy :o(
Tak snad se nám podaří naplánovat něco červnovýho :o)
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

17.10.2008 12:41:58
Flor tak zítra valím do Brna na otočku - dopol. budu v Ikea a pak na srazíku říjnovek v Baby kafe - oběd dáme snad v Ikea - tak jedině asi tam, ale víkend je blbý, co? no tak prostě musíme udělat i srazík červnovek někdy v týdnu - dojela bych :-)
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

16.10.2008 23:16:56
holky tak to asi bylo z plínek :-) s tou pipkou - nic jiného mě nenapadá - vše je o.k.
Florentinka + 3 38484

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

16.10.2008 22:14:42
Zdarec, byla jsem teď pár dní bez netu...

Pitrs, ten ruční vysavač jsem zatím nijak nestudovala. Asi to nechám na tchánech, nevím kolik do nás chtějí investovat.
Jo a jak píšeš, že jsi pořád sama - tak to jsme dvě. MM teď jezdí pracovně vždycky na několik dní do Chebu, takže na opačný konec republiky a ty dny co je doma, tak stejně jezdí až večer. Ty večery, kdy jsem tu sama v domku, nejsou teda nic moc :o(

Žabi, Editka se rozchodila taky až v 15 měsících, tak od 13 měsíců chodila za jednu ruku, ale pořád se nechtěla pustit, dávala si na čas.
Držím pěsti, ať to vyjde s tím domečkem!

Štěpi, já mám taky půl úvazku, 2 dny v týdnu jezdím do kanceláře a něco dělám z domu. Je to fakt příjemný odreagování v tom kanclu, i když ty žabomyší války ženskýho kolektivu mně fakt nechyběly :o)

Editce se prořezávají 2 první stoličky teďka, ale to fakt nešlo přehlídnout, ona byla teď poslední dny 5x denně doslova zasr---á až na záda. U těch předních zubů nic, ale ty stoličky, to je síla :o)

Editka už taky umí smrkat sama, smrká ráda a do všeho, co jí připomíná kapesník :o)) ale myslím že kdyby měla nějakou silnou rýmu, tak by to její smrknutí asi nestačilo. Uvažuju taky o té odsávačce na vysavač, zatím jsem měla takovou tu hadičkovou a moc jsem ji zatím nepotřebovala.

Pitrs, už je Sofinka dobrá s tou prckou? Už aby nám to řekly, co se děje že? Editka tento týden doma utíkala a najednou začala hrozně plakat, zvedala jednu nohu ze země a říkala pich pich, musela jsem jí sundat papučky i punčocháče, stahovala si to sama a nechtěla to zpátky, taky nevím co to bylo.

To Brno teda nevyjde?
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

16.10.2008 14:00:05
holky chodí některé z vašich dětí do Montessori školky?
chtěla bych informace - díky moc
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

15.10.2008 12:24:01
teda - řeknu vám -dnes byla nějaká náročná noc - jdu přemluvit Sabču at si jdem taky lehnout - Sofie už spí :-)
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

14.10.2008 22:49:50
a já spát :) dobrou
 Názory 110 z 376  [Dalších 366 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.