| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 91908  [Dalších 91888 >>]
Dana+Žožo 06+Loty 08 43718

Re: ahojky

7.10.2008 16:37:16
Simi, no, u nás rozdíl trošinku je. Já mám termín ode dneška přesně za měsíc :-) Ale pořád to nasvědčuje tomu, že to bude dřív, doufám ale že vydržím alespoň do konce října.
SSimulka+Baruška06+Tomášek08 60866

Re: ahojky

7.10.2008 16:21:42
Jééééé Dani to jsi mě v podstatě potěšila že v tom nejsem sama, takže ono je to asi vším co je okolo nás, ony to ty malý potvůrky cítí. No já doufám že to přejde a nebudu jí muset kupovat plínky zároven jako pro brášku.
Jinak já si připadám jak parní lokomotiva, hýbat se už moc nemůžu, poslíčci na mě utočí, sem tam upustím páru a jede se dál~:-D
utěšuji se tím že mám před sebou už jen měsíc a pár dní tak už to snad vydržím.
Dana+Žožo 06+Loty 08 43718

Re: ahojky

7.10.2008 16:12:13
V rychlosti jsem Vás prolétla a doufám Leoni, že manža je v pořádku a operace proběhla jak nejlépe mohla a další nebude muset být.
Hani, s těmi stránkami Hrabyně to je divné, hele ale 17. jestli nepojedu do porodky, tak pojedu do Brna, tak byhcom to mohli nějak spáchat, bohužel naprosto netuším v kolik pojedeme.
Simi, když čtu Tvůj příspěvek, úplně jako bych četla, jak to vypadá u nás doma. Já jsem nervózní, i když si říkám že nejsem, Žofča to úplně cítí a pak to podle toho vypadá a počůráváme se tak 10 dní, najednou zničehonic a to jsme byly už tak 2 měsíce v podstatě bez nehody. Ale vydrž to, určo se to zlepší a holky budou velké pomocnice k mimi.
Kacirek + Oliverek +Kristianek 39015

Re: ahojky

7.10.2008 16:02:55
Tak jsem si odpo zase lehla s Kristiánkem a bylo to super! Asi jak jsem nastydlá, tak mě to vyčerpává, protože jsem tu váhala, jestli se natáhnout nebo uklízet, ale lenost a potřeba spánku zvítězily!~j~ Teď valím za Oliverkem k babičce, nechávají si ho přes noc, protože hned ráno jdu s Kristiánkem plavat.
Holky, Stáňo, Máťo, Jančo, Verčo, Mikýsku, prostě všechny co máte i starší dítko, jak jste to dělaly s hračkama starších dětí, uklízely jste je před mladšími? Protože některé hračky mají malinké dílky a Kristiánek zašíná být všetečka, sice neleze, ale válí sudy a plazí se, a občas ho najdu hrát si s neuvěřitelnou věcí a šílím! A nebo když Oliverek vysype doma kyblíček kaštanů, tak je občas nemůžu dohledat, zato Kristiánek s tím nemá problém!:-) A nebo cereální kuličky a šroubky ze všelijakých skládaček a podobně. Sice deno denně domlouvám Oliverkovi, že všechny malé věci musíme schovávat, ale znáte to. Mám strach, aby Kristiánek něco nevdechl!
Leonie + 2 lvíčata 70868

Re: ahojky

7.10.2008 15:23:56
Ještě jsem manžovi nevolala, nechám to až navečer. Ať se v klidu vyspí a trošku vzpamatuje. Pak mu zavolám co a jak. Jestli teda bude při smyslech...

Hani, na to žádná rada není. Musíš kápnou a hotovo. Třeba jí zpívej nebo tak něco, nebo jí dej do ruky oblíbenou hračku. Ale ve spánku a tak, to nevím, já to kapala 1 kapku ráno a 1 večer, když nespala. Musela jsem to nějak zvládnout. My už rozkapávali 2x...
SSimulka+Baruška06+Tomášek08 60866

Re: ahojky

7.10.2008 15:18:58
Ahojík holky omlouvám se že nechodím, ale jaksi to nestíhám. Máti děkuji za podporu. Holky je toho na mě moc, malá cítí moji nervozitu z blížícího se porodu a je to na ní vidět, jinak je moc super, na brášku se těší. Začala se mě opět počůrávat, nevím proč, prostě asi období nebo nevím má dny kdy je to v pohodě a z toho je jí to uplně jedno. Jinak od soboty je malá ve svým pokojíčku, zvládá to v pohodě pouze dnešní noc byla děs, byla vzhůru od 2-5 a pak usnula na hodku a tot vše. No doufám že to byl zlom a nebude to pravidelně, jsem uplně hotová. Jinak ještě musím barči nakreslit obrázky do pokojíčku a pak vyfotím.

Petullko je mi líto jak to dopadlo, moc jsem na tebe myslela, my jsme procházely něčím podobným ale ustýly jsme to ale vypadalo to taky tak že budeme od sebe. Ale v té době jsem v sobě našla hodně síly a vím že bych byla schopná to zvládnout, a než se trápit a ubližovat si tak radši být sama. Jsi silná a zvládneš to a ten pravej chlap pro tebe a děti na tebe čeká. držím pěstičky.

Hani to je super jak malá zvládla hlídání, neboj bude to čím dál lepší. Barča se taky bojí chlapů i v televizních pohádkách.

Leonie držíme pěsti at je vše v pořádku, je to sice běh na dlouhou trat ale zvládneš to ty i manžel. Musíš být silná pro něj i děti i když vím že se to lehce řekne. Držíme pěstičky a myslíme na vás.

Kotátko to je fajn že jsi už doma, tak odpočívej a papkej a pupík pěknej abys mě ještě nepředběhla ve velikosti pupíku i když já už se ho za chvilinku zbavím~;)

tak a už nevím, pěkné odpoledne vám přeji, u nás poprchá ale byly jsme ted hodku a půl venku tak jsme se vyvětraly a doufám že malá bude dobře spát. přes den nespíme už vůbec.
Babulka+2 18563

Re: ahojky

7.10.2008 15:16:58
Verco,
to by bylo bezva, kdybyste prijeli. Je tu moc krasne a celkove ma to Svedsko neco do sebe - treba ty tradicni cervene, drevene baracky s bilyma okenicema postavene uprostred zelene louky .. no a vsude jezera, nadhera.
Holky, myslim to vazne, kdokoliv je u nas vitan!

Mato,
a prosim Te, jak ta jedla skladacka u sebe drzi? Nejak si to neumim predstavit. Pritom jsem si vzdycky rikala, ze mam predstavivost az moc velkou .. co ty 2 roky na materske s clovekem neudelaji ~:-D

Hani,
to je dobre, ze to Leonka tak zvladla a bude to lepsi a lepsi.
Hani+Leonka6/06 38767

Re: ahojky

7.10.2008 15:07:41
Máti,díky:-)Legínky nenosíme.Kde se to kupuje?Blbá otzka,ani to na děti neznám,jsme za opiicema,že..:-)
Petulko,tož to je mi moc líto.Tak to taky nemáš vůbec lehké,chjo.Už aby byl ten rok2008za námi,mám pocit,že nebyl moc štatsný pro více lidí..
Holky,pomooooooooooc.
Jsem zas špekulovala,jak otevřít tu Hrabyni,a zkusila instaloval Flash player,a od té doby mi nejde otevřít Mozila:-(Naštěstí se mi podařilo vás najít přes Start a hledat:-)
Máti,taky jsme moc ráda,že to Leonkatak hezky zvládla:-)Byl to krásný pohled,jak jsem se vrátila,a spokojeně si seděla na sedačce vedle Ondry,a koukali na Krtka:-)
Hani+Leonka6/06 38767

Re: ahojky

7.10.2008 15:07:41
Máti,díky:-)Legínky nenosíme.Kde se to kupuje?Blbá otzka,ani to na děti neznám,jsme za opiicema,že..:-)
Petulko,tož to je mi moc líto.Tak to taky nemáš vůbec lehké,chjo.Už aby byl ten rok2008za námi,mám pocit,že nebyl moc štatsný pro více lidí..
Holky,pomooooooooooc.
Jsem zas špekulovala,jak otevřít tu Hrabyni,a zkusila instaloval Flash player,a od té doby mi nejde otevřít Mozila:-(Naštěstí se mi podařilo vás najít přes Start a hledat:-)
Máti,taky jsme moc ráda,že to Leonkatak hezky zvládla:-)Byl to krásný pohled,jak jsem se vrátila,a spokojeně si seděla na sedačce vedle Ondry,a koukali na Krtka:-)
Hani+Leonka6/06 38767

Re: ahojky

7.10.2008 15:07:40
Máti,díky:-)Legínky nenosíme.Kde se to kupuje?Blbá otzka,ani to na děti neznám,jsme za opiicema,že..:-)
Petulko,tož to je mi moc líto.Tak to taky nemáš vůbec lehké,chjo.Už aby byl ten rok2008za námi,mám pocit,že nebyl moc štatsný pro více lidí..
Holky,pomooooooooooc.
Jsem zas špekulovala,jak otevřít tu Hrabyni,a zkusila instaloval Flash player,a od té doby mi nejde otevřít Mozila:-(Naštěstí se mi podařilo vás najít přes Start a hledat:-)
Máti,taky jsme moc ráda,že to Leonkatak hezky zvládla:-)Byl to krásný pohled,jak jsem se vrátila,a spokojeně si seděla na sedačce vedle Ondry,a koukali na Krtka:-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 91908  [Dalších 91888 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.