| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 91908  [Dalších 91898 >>]
Kotatko+Nathalie06+Thomas09 65385

Re: ahojky

7.10.2008 20:50:46
Holky tohle nešlo nevyfotit :-D
Ale po kom bude alkoholik, to fakt nevím :-DDD



Uf alespoň jsem trochu vysála :-D

Hani jak najdeš přes to vyhledávání tu stranu, kde máš spouštěcí ikonku na internet, tak na ni zkus kliknout pravou myší a dej vytvořit zástupce. Pak na ploše dej vložit. Pak bys to měla mít na ploše a mohla bys to spouštět odtama. Teda zkus to :-)) Nejsem profík. Jen mě to tak napadlo :-D
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 38107

Re: ahojky

7.10.2008 20:18:22
holky, tak už je to dobrý, přestal plakat, pustila jsem mu pohádku, to se zklidnil. A ještě jsem nenapsala, že talíř hodil z jidelního stolku schválně, tak snad už to příště neudělá. ~:( Teď tu řádí jak černá ruka, jako nic nebylo.

Leonie - škoda, že jsi nemohla být v nemocnici s ním, tak ho nech pozdravovat a zítra tam zajeď jestli můžeš.



Hani+Leonka6/06 38767

Re: ahojky

7.10.2008 20:15:55
Dani,díky:-)Já jsem už stáhla ten Flash player,tak to jde:-)Ale pro změnu mi kvůli tomu nejde otevřít Mozila,a na nett jdu přes start a hledat..
HOLKY,PROSÍM,KDO MŮŽETE,PORADTE,DIKY:-)
Babul,hned tvou nabídku řeknu manžovi,to je jeho sen,a velmi oblíbená země:-)
Leoni,zavolej aspon sestřičkám,at se v klidu vyspíš,a pozdravuj ho aspon,bude ti líp na srdičku.A díky za rady ke kapání.Kapem,jak vy.Zítra dopolko bude nejhorší,to budou obě oči najednou..
Firsti,jak psaly holky,řekni prdolkovi,že se zítra koupí,nový,lepší.Moc přeju,at se uklidní,je mu to moc líto,bobeček.
Dani,Simul,to tak letí,to je hrůza,mco na vás myslím,at ten konec zvládnetea přežijete v klidu a pohodě.Holky to počuráv.zvládnou,je to ,asi,jak píšete,cítí,že se něco děje.
My dnes byli za manžou v nemocnici,ptž přijela tchyně,a vzala ho ven,tak jsme se mohli vidět:-)Bylo to super:-)Pak jsme valili na poštu,něco nakoupit,pak na průlezky,a ted je malá ve vaně:-)Odbíhánm samo radši za ní:-)
Hani+Leonka6/06 38767

Re: ahojky

7.10.2008 20:15:25
Dani,díky:-)Já jsem už stáhla ten Flash player,tak to jde:-)Ale pro změnu mi kvůli tomu nejde otevřít Mozila,a na nett jdu přes start a hledat..
HOLKY,PROSÍM,KDO MŮŽETE,PORADTE,DIKY:-)
Babul,hned tvou nabídku řeknu manžovi,to je jeho sen,a velmi oblíbená země:-)
Leoni,zavolej aspon sestřičkám,at se v klidu vyspíš,a pozdravuj ho aspon,bude ti líp na srdičku.A díky za rady ke kapání.Kapem,jak vy.Zítra dopolko bude nejhorší,to budou obě oči najednou..
Firsti,jak psaly holky,řekni prdolkovi,že se zítra koupí,nový,lepší.Moc přeju,at se uklidní,je mu to moc líto,bobeček.
Dani,Simul,to tak letí,to je hrůza,mco na vás myslím,at ten konec zvládnetea přežijete v klidu a pohodě.Holky to počuráv.zvládnou,je to ,asi,jak píšete,cítí,že se něco děje.
My dnes byli za manžou v nemocnici,ptž přijela tchyně,a vzala ho ven,tak jsme se mohli vidět:-)Bylo to super:-)Pak jsme valili na poštu,něco nakoupit,pak na průlezky,a ted je malá ve vaně:-)Odbíhánm samo radši za ní:-)
Hani+Leonka6/06 38767

Re: ahojky

7.10.2008 20:06:05
Dani,díky:-)Já jsem už stáhla ten Flash player,tak to jde:-)Ale pro změnu mi kvůli tomu nejde otevřít Mozila,a na nett jdu přes start a hledat..
HOLKY,PROSÍM,KDO MŮŽETE,PORADTE,DIKY:-)
Babul,hned tvou nabídku řeknu manžovi,to je jeho sen,a velmi oblíbená země:-)
Leoni,zavolej aspon sestřičkám,at se v klidu vyspíš,a pozdravuj ho aspon,bude ti líp na srdičku.A díky za rady ke kapání.Kapem,jak vy.Zítra dopolko bude nejhorší,to budou obě oči najednou..
Firsti,jak psaly holky,řekni prdolkovi,že se zítra koupí,nový,lepší.Moc přeju,at se uklidní,je mu to moc líto,bobeček.
Dani,Simul,to tak letí,to je hrůza,mco na vás myslím,at ten konec zvládnetea přežijete v klidu a pohodě.Holky to počuráv.zvládnou,je to ,asi,jak píšete,cítí,že se něco děje.
My dnes byli za manžou v nemocnici,ptž přijela tchyně,a vzala ho ven,tak jsme se mohli vidět:-)Bylo to super:-)Pak jsme valili na poštu,něco nakoupit,pak na průlezky,a ted je malá ve vaně:-)Odbíhánm samo radši za ní:-)
Leonie + 2 lvíčata 70868

Re: ahojky

7.10.2008 18:49:41
Snažím se Dušanovi dovolat, leč marně. Asi pořád spí. Má vypnutý mobil. Ještě to kolem osmé jednou zkusím a pak to nechám na zítřek. Achjoooo, já bych tak s ním chtěla mluviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit~;((~;((~;((~;((~;((~;((
Kolářová Adéla 53847

Re: ahojky

7.10.2008 17:59:30
Firsty, a co říct Matouškovi, že zítra koupíte nový - -teda pokud je reálné, že ho seženete. Adámek si taky vzpomene i na to, co bylo, než usnul.
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 38107

Re: ahojky

7.10.2008 17:45:11
Kačírku - bojuju s tím co ty! Taky se bojím, že malý kousek může Šimonek sníst! Všechno bere do pusy a okusuje, už i zničil matouškovi nějaké věcičky. A u nás domluva marná, takže já jen chodím a sbírám ze šimonkova dosahu všechno menší než jeho pusa ~:-D

Simi a Dani - máte už holky za pár! Ten poslední měsíc byl nic moc, chodila mi pomáhat s hlídáním babi. Ale to už vám uteče jedna dvě.

Holky - Maty mi odpolko rozbil talířek s obrázkem,d ětský, jenže o to ani nejde, ale on dostal takový hysterák, hrozně pláče, je mu to asi líto, nevím jak ho utišit, bobka, pak z toho i usnul, ale zase se vzbudil s takovým hysterickým pláčem, ach jo. Já ho nehubovala, jen mu řela, že talířek je rozbitý, že už ho nemáme a on brečí a brečí. A šimonek samozřejmě po něm, to se kluci vždycky rozpláčí oba. Asi to taky holky dvoumatky znáte, ne? Já si to jako dítě taky pamatuju, že jsem brečela když brečel brácha ~s~
Kolářová Adéla 53847

Re: ahojky

7.10.2008 17:27:22
Před chvíli jsme s evrátili z venku, jsme se navlíkli a bylo nám vedro :-)

Hani, to je super, jak Leonka zvládla hlídání, je to holčička šikovná! A díky za tip na Loanu, já ani netušila, že už taky ty punčocháčky vyrábí - před 2 lety jsem je sehnala leda na netu a od té doby jsem v obchodech ani nepátrala. S Mozilou neporadím, nepoužíváme ji.

Máťo, bráchu to opravdu nepřešlo, celou ZŠ nad ním musel někdo sedět a nutit ho, aby psal úkoly. Na SŠ už ne - ale to je pro změnu nepsal vůbec, v lepším případě si je opsal ve škole, však taky odmaturoval až v 21,5 letech. Ale věřím, že je to vyjímka, že Filípek určitě takový nebude.
SSimulka+Baruška06+Tomášek08 60866

Re: ahojky

7.10.2008 16:41:02
no já mám Dani první termín 9 listopadu a sama si myslím že to bude taky určo dřív, no uvidíme, tak už se těším že jdeme do finále, docela mě to zmáhá, ještě musím vyfotit to moje obr břicho, sama se sebe kolikrát v zrcadle leknu~:-D
ty máš na fotečkách takový malinký bříško závidím, jsem jak velryba
 Názory 110 z 91908  [Dalších 91898 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.