| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 31954  [Dalších 31944 >>]
Čekatel na smazání 19487

Re: Re: Re: Re: Celorepublikovy srazik

23.8.2005 18:19:26
Verco tak mi ho privez se nat o mrknu. Ja si ted spravoval ten nas, volala danca ze nefunguje...
Verča+Sebík 11/04+Sam 3/08 23048

Re: Re: Re: Celorepublikovy srazik

23.8.2005 17:14:07
Ahojky holky tak jsem odkrouhlá od pc definitivně asi rezignoval a zapnu ho tak na 2 minutky a tím to končí.Takže ted sedím u mámy v kanceláři bastik tu spinká v kočárku a je to děs bez toho pc.Babičku mi dneska pustili z nemocnice nakonec to dopadlo dobře ale zase pro jistotu z dovolený kam sme odjeli jsme měli jen 4 dny pač je přítel od pátku v nemocnici takže fakt naprd nudím se furt pač ani ten počítač nemůžu zapnout.Tak doufám že stím něco udělám brzo.Tak se zatím mějte a pozdravujte prcky.
K&K 30789

Re: Re: Celorepublikovy srazik

23.8.2005 16:45:09
Cáco diky za "podporu". Snad to nejak dopadne a ja jsem nadsena, klidne tam pojedu a kdyz se sejdeme v mensim poctu, snad to nebude vadit. A co se tyce partneru, partnerek, je to na kazdem, a musi uvazit, jestli se bude venovat tu dobu listopadkam, nebo manzelovi. Snad to nejak dopadne. Pro organizaci vznikla mejlova adresa, ze ktere budou rozesilany udaje - no, vice v deniku v albech - vsak vite, kde.
A otazka, Caco, tam neni hlavni budova, ze by jsme byli ubytovani tam a schazeli treba primo do toho bazenu ci herny? Ja bych chtela na hlavni budovu, ne do chatek.
diky za info
Cacanda+Filip 11/04+Klára 3/08 19700

Re: Celorepublikovy srazik

23.8.2005 16:08:46
Ka, nechci ti kazit radost a brat energii z organizace, ale docela bych se divila, kdyby se ti to podarilo. Takove snahy uz tady byly a nakonec z toho nikdy nic nebylo :o( Priority holek tady jsou ruzne, nekdo chce jen na vikend, nekdo na dele. Nekdo chce jet sam (sama), jine bez manezla ani ranu. Pro nekoho je Morava OK, pro nekoho daleko atd.
Ale mas mou plnou podporu, my v penzionku byli a je to tam fakt super. Akorat je nevyhoda, ze mezi jednotlivymi budovami (pokoje/jidelna/herna/bazen/ se prechazi venkem, coz napr. v listopadu znamena porad deticky oblekat a svlekat. A taky Hartmanice jako takove jsou pekna "dira", na jakykoliv vyletik se musi autem.
Severka + P 14 + L 10 + N 8 9207

Zavinovačka

23.8.2005 16:08:27
Ahoj maminy, jdu se k vám poradit, máte některá zkušenost s touto fleecovou zavinovačkou do autosedačky? Zajímají mě pozitiva i negativa. Nevadí mimískovi, že má zavázané ručičky? Nepotí se ve fleecu moc? Za vaše názory moc díky!

K&K 30789

Celorepublikovy srazik

23.8.2005 15:50:18
Ha ha,
tak by jsme se mohli vsichni sejit na nejakem sraziku a poznat se, ne?
Aby se informace neztratily tady v zaplave prispevku, dala jsem nejake strucne informace na rodina.cz/listopad04 do deniku a bylo by dobre co nejrychleji se domluvit a davat nejake navrhy. Terminy se stale obsazuji a obsazuji, takze at nam nas termin nevyfouknou ostatni :-)
Tak pa
Čekatel na smazání 19487

Re: Re: Re: válec

23.8.2005 15:21:22
Jani vyridim ale asi se bude divit kdo to je :)) Jo jo je to s nima cim dal lepsi...
Jana Končelová
  • 

skupinová diskuse

23.8.2005 15:11:09
Pražské maminky, které máte miminko ve věku 4-15 měsíců a krmíte ho nemléčnou kaší a máte zítra (tj. 24.8.) od 16-18 čas na 2 hodiny povídání, zavolejte mi prosím obratem na 775 202 153. Odměnou za Váš čas bude dárkový balíček pro Vaše malé v hodnotě 500 korun.
Jana + 4 16678

Re: Re: válec

23.8.2005 14:17:18
Michale, moc Honzíka od Bětušky pozdravuj :-). Akce na válec je do 28. Bětka říká ne ne ne na jakoukoliv otázku, je to sranda.
Čekatel na smazání 19487

Re: válec

23.8.2005 13:50:07
Jani diky. Jak prijdu domu tak se ho zeptam jestli uz nejakou ma :) Valec je super, mam cukani navstivit globus a koupit ho taky :))

Jinak jsme ho vcera naucili kroutit hlavu a rikat pri tom nene. Docela jsme se posmali kdyz jsme mu rekli das mi pusu a on zacal tocit hlavou a rikat ne ne ne ne :))

Ted sem dostal hlasku z domova ze mame doma rozbity monitor :-/ to je radost bez penez a ted tohle.
 Názory 110 z 31954  [Dalších 31944 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.