| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nostalgické vzpomínání

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5749  [Dalších 5719 >>]
Beat 107867
8.3.2024 20:35:28
Rose jo, měla jsem to hodně podobně. :-)

Btw, ta kresba v tvé ikonce je ti podobná?
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
8.3.2024 20:27:33
Když se zamyslím, tak nejšťastnější jsem v dětství byla ve chvílích samoty... Když jsem s knížkou vylezla na třešeň uprostřed pole, nebo do lomu nad vesnicí, když jsem odjela na kole za vesnici k rybníku v lese, prostě daleko od lidí, s knížkou nebo si lehnout do trávy a koukat do korun stromů nebo na nebe nebo zírat na hladinu vody... Takové chvíle mám teda ráda dodnes :-)
A pak v dospělosti jsem milovala chvíle, kdy třeba dítě usnulo a já si k němu lehla a čuchala si k té hlavičce a vnímala to jejich dýchání... To asi fungovaly hlavně hormony, ale já si pamatuju, že jsem se občas až nemohla nadechnout, jak mě zavalila ta vlna štěstí :-)

Stará husa 154854
8.3.2024 20:15:42
Rose, právě v tom dětství a mládí jsem si to užívala. Nejlepší to bylo na gymplu, kdy jsem měla i víc kamarádek, škola mě bavila a šlo mi to, chodily jsme do divadel, do kina, na minigolf, na plesy na diskotéky do VŠ klubu, na procházky a na výlety. Na VŠ už nebyla ve škole takováto zábava, i když zase bylo fajn chození s mým BM. Pak už bylo hodně práce, v zaměstnání, kolem dětí, v domácnosti, měla jsem strašně málo volného času jen sama pro sebe. Někomu to asi tak vyhovuje, já jsem líný asociál. Teď už si říkám, že je možná dobře, že se BM se mnou rozvedl a zůstala jsem sama, že mi to víc vyhovuje, než být s někým. Stačí mi občas se vidět s dětmi nebo s nějakou kamarádkou.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
8.3.2024 20:07:44
Huso, já ti mám pocit, že tys víceméně většinu život prožila z povinnosti, žes nikdy nežila pro sebe nebo podle sebe, snad až teď v důchodu... to musí být fakt těžké...
Stará husa 154854
8.3.2024 20:00:31
Já jsem děti mít chtěla hned po svatbě, ale jenom s mým BM. Předtím jsem o dětech neuvažovala. Ale zpětně si myslím, že by mi bohatě stačilo jen jedno dítě.
Federika 14090
8.3.2024 19:30:21
Já jsem předpokládala,že si budu užívat a žádný otravný děti mít nebudu.~:-D
Monika 123907
8.3.2024 19:28:34
Stará huso, já mám obavu, že u Vás se to prostě nese generacemi,že domácnost a péče o děti jsou něco desneho, svým dětem jsi to taky předala, přičemž ony už dnes asi odolají tlaku okolí a ty děti mít nebudou ... U nás se to bere tak, že "takový je život" a automaticky se předpokládá, že jedeme jednou taky mít rodinu,chodit do práce ...
Evelyn1968,2děti 6269
8.3.2024 18:52:08
Mně se od dětí do práce nechtělo, ale dělám s dětma i v práci, tak jsem chtěla být radši se svými, zrovna když už s nima byla zábava ~s~.
Stará husa 154854
8.3.2024 18:48:43
Okolíku, občas pomoct musely, ale neměly žádné stálé úkoly, kromě vynášení smetí, když byly větší. Musely si uklízet svoje pokoje, na což teda syn vcelku kašlal, a dcera občas něco uvařila, když chtěla. Syn vařil jen pro sebe, když držel nějakou vysoko proteinovou dietu, aby nabral svaly v posilovně. Ale to už byli oba na VŠ.
Okolík 129526
8.3.2024 18:32:54
Stará huso, možná to byla taková medvědí služba, že jsi doma nic nedělala. Pak tě logicky běžný chod domácnosti úplně vyčerpával. Nebyla jsi zvyklá. Co tvoje děti? Taky nemusely doma nic dělat?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5749  [Dalších 5719 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.