| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Německu

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1907  [Dalších 1867 >>]
BaBá 50741
10.10.2017 21:56:14
Zufi je to z náměstí ZA radnicí ulicí doprava (radnice za zády). Po pravé straně, přeješ jednu malou křižovatku. Naproti hračkářství je super cukrárna s exkluzivními dorty. 😉
katyn 100343
10.10.2017 21:53:40
My jezdíme do Görlitz a tam je velké.
Zufi. 52220
10.10.2017 18:16:40
dík moc
Zufi. 52220
10.10.2017 17:28:14
Prosím, můžete mě nějak navést, my ho vloni nenašli. Byli jsme v Drážďanech, tam samozřemě bylo, ale Žitava je blíž a blíží se Vánoce....
Prosím~x~
editcesko 152654
24.11.2016 0:07:27
Dobry vecer chtela bych poprosit o rady nejake maminy z techto mest budu moc vdecna.Manzel pracuje v Nemecku po novem roce by jsme se tam chteli odstehovat vsichni zatim tam dojizdi za praci domu jezd jen na vikend mame dvouleteho syna a chceme zit spolu jak rodina jeste presne nevime do ktereho s techto mest se odtehujeme je mozne ze bude menit i praci.Nejvetsi problem sehnat ubytovani ale za nejakou normalni cenu kdyby jste vedeli o necem za rozumnou cenu prosim o radu.Jeste bych rada vedela jak jste tam spokojene se skolkou pro deti detskyma doktorkama a tak celkove~d~~d~.Neco uz jsem vycetla na foru ale kdyby byl nekdo kdo je primo s techto mest budu rada zatim preju pekny vecer.
editcesko 152654
24.11.2016 0:07:12
Dobry vecer chtela bych poprosit o rady nejake maminy z techto mest budu moc vdecna.Manzel pracuje v Nemecku po novem roce by jsme se tam chteli odstehovat vsichni zatim tam dojizdi za praci domu jezd jen na vikend mame dvouleteho syna a chceme zit spolu jak rodina jeste presne nevime do ktereho s techto mest se odtehujeme je mozne ze bude menit i praci.Nejvetsi problem sehnat ubytovani ale za nejakou normalni cenu kdyby jste vedeli o necem za rozumnou cenu prosim o radu.Jeste bych rada vedela jak jste tam spokojene se skolkou pro deti detskyma doktorkama a tak celkove~d~~d~.Neco uz jsem vycetla na foru ale kdyby byl nekdo kdo je primo s techto mest budu rada zatim preju pekny vecer.
lena_d 151318
27.7.2016 15:34:43
Výborně, děkuji vám za odpovědi. Už jsme to dořešili, manžel půjde jako zaměstnanec.
Teď jen pár dotazů na závěr. Manžel ukončí hlavní činnost jako OSVČ, zůstane mu OSVČ jako vedlejší. Začne zaměstnanecký poměr v DE na dobu určitou, po půl roce prodlouženo na dobu neurčitou.
Jak to bude se mnou, která jsem vedená jako spolupracující osoba (OSVČ na vedlejší činnost) a toho času na RD? Musím jako spolupracující osoba skončit? (jsem SO jen kvůli daním, nevydělávám si bokem nic).
Anni&Annika 50178
22.7.2016 21:00:31
Commer...no nevim. Tohle vsechno proveruji a kdyz na to mas narok v Cechach, v Nemecku nedostanes nic. I detsky prispevek takhle kontroluji. Musis vyplnovat EU formulare a s tebou prislusna socialka v Cechach...atd...atd...
Drop 147259
22.7.2016 20:49:21
a samozřejmě o rodičovkém příspěvku, i když žena bude bydlet v Čechách a pak o následném příspěvku, do té doby co jsou dítěti dva roky, taky i když bude žena bydlet v Čechách
Anni&Annika 50178
22.7.2016 20:44:10
Commer...tak v tomto pripade vim jen o detskem prispevku na ktery ma narok at rodina bydli kde bydli. Na dite to je asi 190eur....
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1907  [Dalších 1867 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.