| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Aktovky a batohy

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 5476  [Dalších 5426 >>]
Federika 14090
11.8.2021 11:00:42
Evžíčku,
já bych takhle velkému klukovi dala určitá obnos peněz,ať si koupí vše dle vlastní volby.
Nebo pak hot nesmí nic "požadovat", měl by to, co bych mu vybrala já, když se nepostará sám.
Nella+2 28691
11.8.2021 10:13:52
Mně se hrozně líbí batoty Meatfly ale jestli letí i u mladochu to nevím :-)
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
11.8.2021 9:22:34
To je hezký, syn měl kvůli mě dlouhý vlasy až do maturity. Pak jsem musela ukecat manžela.
K_at 121378
11.8.2021 9:13:31
Evžíčku, a nepřehání to chlapec trochu? ~d~ ať si v tomhle věku zařídí, co potřebuje. Kdyby chtěl doprovod....
Evžíček 52045
11.8.2021 9:04:51
Všem moc děkuji za skvělé tipy. Musí mít tedy větší na notebook, ale koupím mu nějakou primárně neškolní značku…. 😜.
Teď ještě budu řešit oblečení. On požaduje 1 džíny, několik triček a 1 mikinu. A pouze 1 boty bez tkaniček. Rozčiluje ho mít hodně kusů na výběr, je v tom prý zmatek……Ach jo. Aspoň že mladší syn je taková nevzdorující modelka, i dlouhé vlasy kvůli mně má, abych měla co česat 😁😁😁
klikli 93034
11.8.2021 7:15:40
Tak to nerada slyším a překvapilo mě to. Mám od nich batoh 30l, nosím ho jen volnočasově, ale pak je často nacpaný, nebo v něm občas nesu nákup a přijde mi fakt bytelný. Dcera od kolegyně měla ještě ten větší a od 6. třídy ho 2,5 roku do lockdownu nosila a v pohodě. Dceři jsem jeden od nich teď koupila do 4.třídy, tak snad bude ok. A když ne, mají záruku 2+2 roky, tak ta to snad pořeší. Druhá dcera dostane ten City light jako volnočasový a ten je fakt hezký, ale není tak pevný jako ty vyloženě školní. Školní má Coocazoo, ale proti Beckmannovi je o dost těžší, má tedy udávanou nosnost 10 kg, je větší - hlubší. Teď už bude do školy dojíždět, tak se uvidí, jestli ta váha a velikost nebudou vadit.
Lída+2 28136
11.8.2021 6:15:39
klikli, mají malou nosnost(jestli to nezměnili jsou jen do 9kg) a naběhla jsem si v primě. Staršímu synovi se rozpadl za pololetí, protože batoh na odpolední vyučování, váží mnohem víc.~Rv
Navíc se do něj nevešli učebnice na 9vyučovacích hodin.

Jo to je to změnšování učebnic.~a~ O kterém se neustále hovoří.

Jen zajímavost. V sedmé třídě jsme měli kdysi dvoudílnou matiku s pevnou vazbou A5 a k tomu sešit A4/A5.
Dnešní děti mají matiku co má měkkou vazbu, velikost atyp skoro A4. K tomu pracovní sešit a sešit A4. Vše dohromady to váží 3x víc jak ty obě učebnice co my jsme nikdy netahali najednou.
Já ty naše bývalé učebnice mám doma, jen kluky tenkrát zarazilo, že to skoro nic neváží.
Lída+2 28136
11.8.2021 6:04:37
Syn má i na Vš, stále ten batoh co měl na sš. Má ho asi 6let.

Je to Topgal a materiál si vybral takový šedý tvídový vzor, takže i k obleku to je úplně super. Když jezdil na zkoušky.

něco na způsob tohoto. jen to je celé šedočerné a tvídové



Jen se mu do něj momentálně nevejde ten velký NB(ten menší se tam vešel) a menší mít nemůže, protože na něm rýsuje. Takže ten nyní nosí v dalším žebradle na NB.

A mladší projel asi 8let s celočernou verzí Topgalu, bez jediného nápisu, obrázku a podobného.
petluše 39676
11.8.2021 5:59:33
V čem je toogal dětský? V řadě pro studenty jsou i hezké baťihy, spíš jde u puberťáku o značku.
HelenaPa 48800
11.8.2021 5:57:29
Od tercie nosí syn obyčejný batoh z Decathlonu. Sám si ho vybral. Je lehoučký, vejde se mu všechno, co potřebuje (mají ve škole skříňky, tak nemusí tahat většinu učebnic). Nosí ho i na výlety.
https://www.decathlon.cz/batoh-nh-100-20-l-khaki-modry-id_8502137.html
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 5476  [Dalších 5426 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.