| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Úzkosti a strachy

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 5293  [Dalších 5253 >>]
Kač. ♀ + ♂ 11157
7.9.2014 21:02:35
Naskočit? Tak v tom případě tráva, chlast, AD.... ale raději jednotlivě:-)
Margaret 1200
7.9.2014 19:48:16
Já třeba zrovna teď po hodně dlouhém čase, všechny zdravím! Jak se máte? U nás vlastně všechno OK, ale nic moc. Možná moje celoživotní pesimistické nastavení, nevím. Potřebovala bych tak nějak "naskočit", ale nedaří se, chybí impuls ~d~
Kač. ♀ + ♂ 11157
7.9.2014 9:57:30
Ale to víš že jo :-)
Sara33(Eliška 07, Petr 09) 6948
21.8.2014 19:03:17
Koukate sem jeste nekdy?
máta 14884
27.10.2013 0:14:57
Jéééé, holky, to je super, že jste tady!!! :-) Fakt mi to udělalo děsnou radost!~R^

Aktuality od nás: jsem na RD, ale úředně už jen do dubna, tak se už trochu děsím nástupu do práce a nástupu do školky, nevím čeho víc. Staršímu je osm, je ve třetí třídě, mladšímu jsou 2,5. Mám se víceméně fajn. Děti jsou úžasné, nicméně únava nezměrná, manžel stále nefunkční, nicméně rozvod jsem odložila do téměř-zletilosti dětí. Teda, abych jako nekecala: dost se v tom plácám. Jednu chvíli euforie z báječných dětí, vzápětí hluboká deprese ze zanedbané zahrady a prádla opět přes noc "schnoucího" v pračce, neb jsem jako vždy vytuhla při uspávání. Právě jsem si hledala nové zaměstnání (staré teda mám, ale se mi tam zpátky nechce): nejradší bych dělala zdravotní sestru na novorozeneckém. Vzdělání a praxi mám na seniora IT. Jak to asi dopadne? ~t~

Mějte se moc krásně a zase napište!!! ~;((
Kač. ♀ + ♂ 11157
6.10.2012 11:30:07
Co u náš nového, asi nic co by stálo za psaní páč je všechno nějak posr...m nahoru.
Koupily jsme domek, což nás finančně položilo, a problémy a potíže se kupí a střádají a život nejde tak ja já bych chtěla.

A jinak jsme se kvůli hypotéce vrátla dp práce (sice do jiného oddělení) ale ob den je t na ostří nože se dvěma kolegy.... takže super ...mám to na částečný úvazek.

K tomu živnost, což je kapitola sama za sebe.

A děti mám stále dvě (a tak to zůstane) manžel jeden, kočka jedna. A jedny nervy v hajzlu. Holčička je třeťačka a syneček je předšlokák děti zdravé, šikovné :-)

A já se peru se životem s oporou cvokaře a oporou té hrstky nejvěrnějších (teda vlastně jednonou jedinou oprou, viď Beruš)

Tak ai tak sorry pozitvní zprávy nemám.

Kač.
Berush 5363
18.9.2012 22:30:00
Moje 3 "děti" - Pája má 22, v jejím věku jsem už měla první dítě. Teď přerušila na rok (dle jejích slov) studium a pracuje. Bydlí s přítelem, vypadá spokojeně. Jen si vůči ní neodpustila poznámku, že dítě a studium není bůhvíjaká kombinace.
Jirka má 20, letos odmaturoval, studovat dál nechce a hledá nějaké zaměstnání. Bydlí také sám, v bytečku po mé babičce, ale teď opravujeme velký dům (koupili jsme starší), tak chce pak bydlet ještě s námi.
Zuzka (první dítě téhle diskuse) měla na jaře 9, je studentkou 4. ročníku ZŠ, je to milovnice zvířat, je hudebně nadaná, hraje na klavír a zpívá.
No a já ... pořád ještě účtuju, teď trochu dohlížím na stavbu a docela spokojeně žiju tady na jihu.
Sara33(Eliška 07, Petr 09) 6948
15.9.2012 17:48:55
To je prima, ze jste napsaly. Byvali to dobre casy tady na nasi diskusi... Za Matu nahlasim, ze ma uz druhe miminko a ted bych kecala, rekla bych ze mu byl/bude rok. Ja stále jen dva. PRed par dny mi skoncil rodicak, ale do prace zatim nemuzu, neb mi deti stale marodi, kdovi jak to bude dal. Eliska mela v loni operaci nohy, letos zkousime znovu zazadat o lazne.
Zajimal by me osud Tonky i ostatnich....
Esthelle 26317
14.9.2012 22:08:31
Ahoj, já občas Rodinu projedu, ale moc nestíhám....od ledna chodím do práce, sice na 60% úvazek, ale při třech dětech je to až až~:-D
Děti všechny zatím ve školce, škla nás čeká se staršíma příští rok
Berush 5363
14.9.2012 18:42:42
No pořád na Moravě, kde jinde :-)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 5293  [Dalších 5253 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.