| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Úzkosti a strachy

6.10.2012 11:30:07 Kač. ♀ + ♂

Re: Objevi se tu jeste nekdy nekdo ze stare party?

Co u náš nového, asi nic co by stálo za psaní páč je všechno nějak posr...m nahoru.
Koupily jsme domek, což nás finančně položilo, a problémy a potíže se kupí a střádají a život nejde tak ja já bych chtěla.

A jinak jsme se kvůli hypotéce vrátla dp práce (sice do jiného oddělení) ale ob den je t na ostří nože se dvěma kolegy.... takže super ...mám to na částečný úvazek.

K tomu živnost, což je kapitola sama za sebe.

A děti mám stále dvě (a tak to zůstane) manžel jeden, kočka jedna. A jedny nervy v hajzlu. Holčička je třeťačka a syneček je předšlokák děti zdravé, šikovné :-)

A já se peru se životem s oporou cvokaře a oporou té hrstky nejvěrnějších (teda vlastně jednonou jedinou oprou, viď Beruš)

Tak ai tak sorry pozitvní zprávy nemám.

Kač.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Objevi se tu jeste nekdy nekdo ze stare ... Sara33(Eliška 07, Petr 09) 30.8.2012 15:16
*Re: Objevi se tu jeste nekdy nekdo ze ... Berush 14.9.2012 18:42
*Re: Objevi se tu jeste nekdy nekdo ze ... Esthelle 14.9.2012 22:8
*Re: Objevi se tu jeste nekdy nekdo ze ... Sara33(Eliška 07, Petr 09) 15.9.2012 17:48
**Re: Objevi se tu jeste nekdy nekdo z... Berush 18.9.2012 22:30
***Re: Objevi se tu jeste nekdy nekdo... Kač. ♀ + ♂ 6.10.2012 11:30
*Re: Objevi se tu jeste nekdy nekdo ze ... máta 27.10.2013 0:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.