| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2016

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 33  [Dalších 3 >>]
Alena
  • 
3.8.2015 22:17:45
Tak to už máš tedy velké děti. Doufám, že Ti nevadí, že se takhle ptám - ty předchozí děti máš s tím samým mužem? Že se berete až teď :-)
Alena
  • 
3.8.2015 22:17:44
Tak to už máš tedy velké děti. Doufám, že Ti nevadí, že se takhle ptám - ty předchozí děti máš s tím samým mužem? Že se berete až teď :-)
Alena
  • 
3.8.2015 22:17:35
Tak to už máš tedy velké děti. Doufám, že Ti nevadí, že se takhle ptám - ty předchozí děti máš s tím samým mužem? Že se berete až teď :-)
Máťa + 2 + // 10181
3.8.2015 21:18:28
Aleno, díky :-).
Mně je 39 a čekám třetí... Prvnímu Filipovi je 14 a Anetce 9. Teď jsme se nějak nemohli rozhoupat a najednou to bylo :-), takže si každé ráno říkám - tyjo, vždyť já jsem těhotná :-).
Mako, to máš fajn tchýni :-). Té mojí jsme to řekli včera a reakce moc fajn. Moje mamka to teda ještě neví, tam se trochu reakce bojím, tak se mi do toho moc nechce ~:-D
Závidím všem, kterým nic není. Já jsem z toho zoufalá. Přes den už to jde, ale ty večery jsou šílené ~Rv
Mako16 148050
3.8.2015 20:29:51
Ahoj,

mě je celkem dobře, na začátku těhotenství bych ani nepoznala, že jsem těhotná.Teď už je to horší( asi 2 týdny), dostavila se únava a občasný těžký žaludek, chutě žádné speciální nemám, ale musím jít po menšcíh dávkách a častěji. Je mi to divné,protože podle všecho by mělo všechno ustávat a ne teprve začínat, když se lámou trimestry. Ale je to moje první těhotenství a tak nemůžu porovnat. Dneska mě trochu vyděsila straší kolegyně, má dceru v 5. měsíci a prý docela zvrací a má ledvinové koliky, tuhle ji s tím prý vezli i do nemocnice. Tak doufám, že všechno zvládnu aspoň tak jako doteď.

Co se psychiky týče, tak mám změny nálad, ale jelikož jsem taková od přírody, tak bych to ani nepoznala, horší je, že si těhotenství moc nepřipouštím,tedy snažím se o sebe starat, hledám i články o těhotenství, koukám na fotku z ultrazvuku, ale zatím mi neříká nic výbavička a tyhle věci. Trochu mě to děsí- neumím si představit být matka. Ještě, že tchýně je z toho celá pryč a tohle řeší zatím za mě, ale třeba to ještě příjde časem.

Jinak přeji pohodové těhotenství všem. :-)~;)
Alena
  • 
3.8.2015 17:38:09
Ahoj, tak to moc gratuluji a držím palce. My jsme se brali před rokem, 9. 8. Vdávala jsem se v 39 letech. Teď je mi 40 a čekám první dítě. Fyzicky je mi dobře, ale psychicky jsem hodně nervózní...
Máťa + 2 + // 10181
3.8.2015 10:07:41
Dnes jsem zrovna přemýšlela, co všechno pořídit, až se mimi narodí, mám dvě děti narozené v červenci, to byla pohoda :-).
Jinak mně je fakt hrozně, denně nevolnosti, někdy si říkám, že to snad ani nejde vydržet a věřím v lepší zítřky, nic nezabírá, jen lízátka a to na chvíli. A to máme v sobotu svatbu :-(.
stovicka 45517
2.8.2015 10:50:31
Ahoj holky, mam taky termin porodu v unoru, a to 9. Byla jsem na utz ve 12. tydnu a vse je v poradku. Jak se citite? Co chute a je vam spatne?
Máťa + 2 + // 10181
30.7.2015 19:49:07
Ahoj, tak to jsem ráda, že už nás tu je víc :-). Já mám termín 22.2., to by bylo hezké datum :-). A jak se holky cítíte?
Mako16 148050
30.7.2015 15:44:47
Dobrý den/ Ahoj

Mám také termín v únoru 2016 někdy kolem 4.2. Ale na "velký" genetický ultravuk, který je prý keden z nejpřesnějších jdu až za 14 dní, tak pak uvidíme. :-)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 33  [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.