| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2016

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33  [Dalších 13 >>]
Zuzka+6 77009
18.8.2015 11:39:32
tak gratuluju ke svatbě ~g~ Na 3D jdu až ve 20.týdnu - tzn. někdy konec září, začátek října... ale už od začátku jsem si na 100 % jistá, že to bude kluk ~y~ Jo a včera mi poprvé po víc jak měsíci nebylo zle!!!! ~b~ ~y~ Paráda. Asi si koupím marlenku a pořádně to oslavím ~t~
Jinak teď jsem měla dost nervy, mladší syn mě kopnul do břicha a v nemocnici mi řekli, že mám velkou krevní sraženinu na děloze a že musím mít tak dva týdny klidový režim, jinak bych mohla potratit ~n~ Teď ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak snad už bude všechno v pořádku... Tak zatím hezký den ~3~
Máťa + 2 + // 10181
12.8.2015 21:33:38
Ahoj :-)
Tak musím říct, že svatební přípravy pro mě byly hrozně náročné, samotná svatba teda taky, bylo 38 st. a chvílema jsem teda měla fakt dost. Ale nakonec jsem vydržela do půl 4 do rána, překonala jsem krizi v noci v 11 a pak už mi bylo docela fajn... I jsem tančila a bavila se, nepila jsem vůbec a je vtipné pozorovat ty, co pili :-).
Jinak svatební den jako takový proběhl nad očekávání a celé to bylo nádherné.
No ještě dnes probíhal posvatební úklid a asi ještě pár dní to tu budeme dávat dokupy :-)

Jinak je mi pořád špatně, přes den se to dá, ale tak kolem osmé už je to na houby, jak mořská nemoc - motání hlavy, na zvracení, no už se těším, až bude líp.

Holky byly jste už na 3D UTZ? Bylo vidět pohlaví? :-)
Já byla teď v pondělí v Gennetu na krvi a příští pondělí jdu na UTZ.

Alena
  • 
9.8.2015 22:00:59
Ahoj, tak jaká byla svatba? Vše klaplo podle plánu? :-)
Alena
  • 
6.8.2015 14:27:14
Ahoj, tak to máš termín stejně jako já. :-)
Jakou plánuješ porodnici?
jasminek 96485
6.8.2015 7:34:07
Holky muzu se k vam pridat?:-)Čekam druhe miminko 29.2.2016 ~p~ Strasne se moc tesime o miminko sme se snazili pomalu 4let. Jinak mi je 26~;)
Alena
  • 
4.8.2015 22:43:13
Jé, to já tak daleko ještě neplánuji :-). Myslím, že to necháme na přírodě, kdyby byly dvě, tak dobrý, ale určitě budu vděčná i za tohle jedno :-)

Jinak já bydlím kousek od Prahy.
Máťa + 2 + // 10181
4.8.2015 21:40:21
Zuzko, to tě teda obdivuju, že zvládáš tolik dětí, školu a ještě nevolnosti. To klobouk dolů. To je hezké, že jste tak velká rodina ~R^ ~g~

Aleno, já jsem ze severních Čech, okres Děčín :-).
A hodně kamarádek teď má děti až takhle pozdě... myslím, že to je taky fajn. A plánujete jen jedno?
Alena
  • 
4.8.2015 19:13:16
No jo, tak vy jste všechny zkušené rodičky. :-) Já jsem nejstarší a čeká mě to poprvé, takže vlastně vůbec nevím, co bude... Doteď jsem si užívala život a dělala si vše po svém, takže to pro mě bude velká změna (teda pravda je taková, že jsem příliš mnoho času promarnila s někým, kdo nakonec děti nechtěl). A hlavně jsem samozřejmě nervózní, aby to všechno dobře dopadlo. A odkud jste, holky?
Zuzka+6 77009
4.8.2015 12:13:37
paráda, že už je nás tolik. mě je 30 a s manželem čekáme už čtvrté mimčo ~y~ kluci jsou 6,5 a 3,5 a dcera má 1,5. Všichni jsou leden, únor, asi máme s mužem nějaký krizový květen ~t~ nejstarší syn je 22.2., teď mám termín 23.2. tak jsem zvědavá, jestli budou slavit narozeniny společně.
Jinak, je mi pořád hrozně špatně, v podstatě už od 5.týdne těhotenství a jsem stráááášně unavená. Mám dělat na bakalářce, ale momentálně mi sebere všechnu mou sílu už jen vstát z postele a starat se o moje miláčky. Zatím pokaždé to přešlo 12. týden, tak už se nemůžu dočkat a odpočítávám dny...
Máťa + 2 + // 10181
3.8.2015 22:26:52
Nene, nemám :-). Jsem rozvedená. S novým partnerem právě děti nemáme. Já mám dvě z prvního manželství a on jedno. Spolu čekáme únorčátko ~:-D a teda budeme fakt velká rodina ~:-D.
Já pokukuju po kočárku, přítel po novém autě ~:-D.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33  [Dalších 13 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.