| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2014

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 568  [Dalších 528 >>]
Miri+L&M&K 53516
29.7.2014 23:37:51
Konečně jsem stáhla fotky z foťáku. A dala jsem k porovnání Lukášeka a Kačenku. Pak že jí nemám říkat Luky ~t~
Miri+L&M&K 53516
29.7.2014 23:36:10
Zuzi super, šikula ~g~ Taky máš doma koukám vlasáče. ~t~ Minulý týden jsem Kačenku zrovna fotila na bříšku, tak zkusím vložit.
Ti budou holky alespoň pomáhat.
Zuzaniela 76377
29.7.2014 13:30:51
čerstvá samozřejmě ~8~
Zuzaniela 76377
29.7.2014 10:39:02
Jupííííí. Fotka je úplně čerstvý ~;)
Zuzaniela 76377
29.7.2014 10:37:38
Jsem debil, no....~6~

Zuzaniela 76377
29.7.2014 10:36:24
Jdu na tu fotku.To zas bude~t~~t~~t~

Zuzaniela 76377
29.7.2014 9:50:05
Maci myslíš jako, že málo čůrá? No, ještě bych měla napsat, že v těch vedrech se často válí bez plíny a včera už manžel říkal, že to určitě dělám schválně, ať můžu často převlíkat postele. Všechno zčůrá. Obkládám ho dekama, takže pořád peru ty deky, ale Matoušek to miluje, směje se a je spokojený. V noci, když se nepokadí, tak nepřebaluju. Má ráno plínu nacuclou, ale to je snad normální.
Holky, když byly starší, tak nekajdily třeba i tři týdny - všechno to spotřebovaly.

Ad blití. Už jsem měla strach z refluxu, ale taky to přešlo samo. A to blil fakt docela fest. Po skoro každém krmení, pak se to natáhlo jednou za cca tři dny a pak to najednou přestalo úplně.

Včera jsem objednala hrací deku a Manducu. Teď ho tahám v babyvaku, je v něm šťastný, ale z té Manducy nebolí záda, tak vak zase prodám a furt dokola.
A ještě sháním postýlku. Jen do kuchyně, když vařím, ať na mě vidí. Jinak chrníme spolu.

Dneska mi přijedou po více než 3 týdnech holky!! Strašně se na ně těším. Poručily si řízky s kaší. Kaše je z těch nových brambor ale hnusná, takže budou čerstvě nakopané brambory celé. ~z~
Miri+L&M&K 53516
28.7.2014 19:13:27
Jo a 3-4pleny na den...o tom se mi může fakt zdát.
A Kačka nemá dovyvinutou klapku, tak po kojení často blindí. Leží a najednou jí teče mlíko z koutku. Někdy si říhne a rovnou si ublinkne. Tak máme látkových plen docela spotřebu a i převlíkám často. Musím najít brindáky, snad to s nima nějak zkorigujeme. Ona už jí jen 5-10minut, ale hrozně hltá. Pak už je asi i plná, tak se pouští, řve, zase přicucne a pořád dokola. Tak to utnu, ponosím a je klid.
Tak jsem jí uhoupala u PC v kočáru a jdu dělat starším tousty ~w~~;)
Miri+L&M&K 53516
28.7.2014 19:08:31
Maci, ono je to možná všechno se vším dohromady. Jak žárlení, tak to že jsou prázdniny, nuda...u nás tedy stačí prázdniny. Už půjde Evička do školy?
Ty naši dva maji občas ponorkovou nemoc, lezou si na nervy navzájem. Jindy si zase pěkně vyhrajou nebo spolu zlobí ~j~. Držím palce, ať se to brzy u vás srovná. Je fakt, že sluníčko svítí pořád a s ATB se na slunce moc nesmí...i když nyní máme zrovna po bouřce(pod mrakem), šli jsme v ní domů. Sice s deštníky, ale i tak nohy promočený. Chlap odjel na 5dní pryč a mě rupla duše na kočárku u ventilku, kde to zalepit nejde. Tak jsme se měli výlet pro novou. Kačka jela prvně v MHD :-) Dokonce tam byli ochotní a sami od sebe mi nabídli, že mi to na kolečko nandají a nafouknou. Jsem byla vybavená pumpičkou, kleštěma...tak jsem to měla bez práce ~z~
Naštěstí lejt začalo až po cestě domů.
Ještě někdo ze sedmého patra? ~t~
No jsem ráda, že je výtah za námi, teď ještě aby jezdil jak má. Ale musim se pochválit, povedl se mi. Barvy opláštění i vnitřku kabiny jsem vybírala já ~6~. Raději jsme v baráku o barvě nehlasovali, protože by každý chtěl něco jiného. Stačí, že jsme spojení ještě s vedlejším vchodem a nedokážeme se pořádně na ničem domluvit. ~q~
Maci1 27366
28.7.2014 15:59:30
Miri, u tříletého dítěte bych to pochopila, Evičce je šest. Myslela jsem, že už bude rozumnější ~d~.
ATB sice zabrala hned, ale stejně nesmíme ještě do konce týdne ven.

Ad jídlo - Davidovi naštěstí nevadí zatím nic, prošla mi už i čočková polévka :-). Kuba byl v tomto taky v pohodě, problémy s nadýmáním měla u nás pouze Evička.

Zuzanielo, 4 plínky za den - to je dost málo na tak malé dítě, ne? U nás tedy spotřebujeme cca 8 denně, kadí furt, starší děti jsem v noci přebalovala skoro půl roku.

Nový výtah nám dělali loni na jaře. Byl to masakr, trvalo to měsíc, Kubovi bylo 18 měsíců, jeho i kočár jsem tahala nahoru někdy i 3x denně. Uf, rosím se, jen si na to vzpomenu.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 568  [Dalších 528 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.