| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1508  [Dalších 1468 >>]
ajisu 87758
25.4.2010 21:18:22
Ahoj tak koukám nic nového se tu neděje.Jak je krásně tak si užíváte sluníčka,my taky.Mám to potvrzené od doktora jsem těhotná a to už 13 týdnů.Všichni jsou nadšení ale já moc ne.Jsem hrozně unavená,bych spala pořád.
Salvo moc krásný fotečky a dort vypadá velmi dobře.
Na čarodky jedeme ke kamarádce do sev. čech na vesnici.Bude to jiné než ve městě.Moc se tam těším.
Krásný dny pa pa
a K 74469
15.4.2010 21:59:02
Hataiko to s tchánem je mi líto, nám takle před pár lety,před vánoci umřela babička.

Děkuji za pochvalu.

No a to jaro stále váhá, i když už vykukuje, ale pořád je zima, mladej potřebuje zahradu jako sůl. jenže se neustále někde ráchá ať v písku, či vodě, nebo v kamínkách a má neustále studené ruce a pak je mu zima celkově, takže ho neustále honím, ať to nedělá a nebo jsme venku jen chvilku a to je pak strašný, nechce spát, doma vymýšlí kraviny....
hataika/97,02,08/ 65090
12.4.2010 16:00:39
Salva moc vám to sluší.~R^~R^~R^
a K 74469
12.4.2010 15:11:11
foukám svíčky na dortíku


malý bagrista


v pátek jsme byli na luxusní svatbě
TaJ 81121
9.4.2010 8:58:44
Ahojky všem:-)
Ajisu - taky moc gratuluji~x~ a přeji ať je všechno v pohodě~;((. Jinak, my jsme se byli taky podívat ve dvou školkách na dni otevřených dveří a Jiřík se taky držel většinou u mě, pak si i pohrál s dětmi, ale tak po půl hodině už mě neomylně táhnul k východu - našel ty správné dveře daleko dřív než já~t~. Ale my budeme dávat přihlášku až na příští rok od září, pokud to půjde bude s babičkou, mají se moc rádi a babička je i přes svých 70 let neuvěřitelně čilá - cvičí jógu, studuje univerzitu třetího věku, je taková akční:-).

Hataiko - to je smutné a zvlášť, když se to sejde takhle na svátky~n~ - mě takhle odvezli tatínka s mrtvicí do nemocnice před vánocemi a zemřel pak jen týden před tím, než se Jiřík narodil, ale aspoň jsme mu stačili říct, že to bude chlapeček a jak se bude jmenovat~s~.
Tady je dneska zataženo, ale jinak už je tu přece jen jaro, jsme pořád venku nebo na zahrádce, taky už jsme to sluníčko potřebovali jako sůl!
Tak krásný den všem:-)
hataika/97,02,08/ 65090
8.4.2010 9:12:10
ajisu moc gratuluju a držím palce,ať vše je tak,jak má.~x~
My máme už splníno~:-D,tak další u nás nebude.Náš drobek pěkně rozvázal,dělá lumpačiny a je to pěkný srandista.

Nám se velikonoční svátky moc nazdařily,nečekaně zemřel tchán,tak si asi umíte představit to všechno zařizování,apod.~n~

Ale je tu jaro a já osobně už na něj čekám jak na smilování.Potřebuju to sluníčko a vypadnout ven do lesa,na louku,kolo,...prostě někam si vyčistit trochu hlavu.
Přeju krásné jarní dny a hodné děti.~3~


ajisu 87758
7.4.2010 21:08:52
Ahoj tenhle týden nemám moc času,stěhujeme se a aby toho nebylo málo tak jsem těhotná.U doktora jsem ještě nebyla ale je to jistý.
Malá bude od března chodit do školky,tak jsem na jednu stranu ráda.Byli jsme si tam pohrát na hodinku.Celou hodinu se mě držela a když jsme měli odcházet tak se jí nechtělo.Od neděle kašle,jako na potvoru v lékarnách zavřeno a doma jsme na kašel nic neměli.Tak jsem jí udělala aspoň zábal.Včera jsem ho koupila tak už je to lepší.
Jinak vám přeji hodně sluníčka a zdraví~3~
a K 74469
3.4.2010 19:54:13
Přeji všem krásné, pohodové a nejen sluncem prozářené svátky jara a bohatou pomlázku

2 90668
3.4.2010 19:23:59
Ahojki všem přeji Veselé Velikonoce!!!Terka je už konečně po očkování(spalničky)tak jsem si myslela že ted nebude už žádná reakce a opět se osypala~a~~h~,ale zatím to není tak hrozný jak minule to bylo horší-nejen vyrážka.Jsme furt venku,bud se houpe na dvoře či chodíme na dětské hřiště,dvůr i zahradu máme hotovou.Ted má období bázlivosti,drží se mě nikam mě samotnou nepustí~d~,snad to přejde.Nevím co mám dělat už necelý rok a končí mě rodičák,budu muset do práce.Terka furt babi i dědu nechce ani vidět,tak co budu pak dělat to teda nevím.~d~Tak se mějte moc hezky-Monča~;)
2 90668
17.3.2010 18:32:23
Ahoj,všem oslavenečkům,kteří měli či budou mít narozeninky přejí hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky,pohody,radostí,hodně dárečků,...Monča~;)~:-D~;((~g~~R^~s~~t~~x~~z~~y~~b~~3~
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1508  [Dalších 1468 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.