| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2008

9.4.2010 8:58:44 TaJ

Re: krásný den

Ahojky všem:-)
Ajisu - taky moc gratuluji~x~ a přeji ať je všechno v pohodě~;((. Jinak, my jsme se byli taky podívat ve dvou školkách na dni otevřených dveří a Jiřík se taky držel většinou u mě, pak si i pohrál s dětmi, ale tak po půl hodině už mě neomylně táhnul k východu - našel ty správné dveře daleko dřív než já~t~. Ale my budeme dávat přihlášku až na příští rok od září, pokud to půjde bude s babičkou, mají se moc rádi a babička je i přes svých 70 let neuvěřitelně čilá - cvičí jógu, studuje univerzitu třetího věku, je taková akční:-).

Hataiko - to je smutné a zvlášť, když se to sejde takhle na svátky~n~ - mě takhle odvezli tatínka s mrtvicí do nemocnice před vánocemi a zemřel pak jen týden před tím, než se Jiřík narodil, ale aspoň jsme mu stačili říct, že to bude chlapeček a jak se bude jmenovat~s~.
Tady je dneska zataženo, ale jinak už je tu přece jen jaro, jsme pořád venku nebo na zahrádce, taky už jsme to sluníčko potřebovali jako sůl!
Tak krásný den všem:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
krásný den ajisu 7.4.2010 21:8
*Re: krásný den hataika/97,02,08/ 8.4.2010 9:12
*Re: krásný den TaJ 9.4.2010 8:58
**malá ochutnávka a K 12.4.2010 15:11
***Re: malá ochutnávka hataika/97,02,08/ 12.4.2010 16:0
****Re: malá ochutnávka a K 15.4.2010 21:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.