| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 25933  [Dalších 25883 >>]
ali + 2 85392
31.1.2013 21:17:09
Ahoj holky,

tak zdravím, nakoukla jsem po hooooodně dlouhé době a koukám, že tu jsou i nějaké příspěvky~:-D

My se máme fajn, i když nás teda kosí dost nemoci. Nelinka má momentáně už druhá atb, měla opět zápal plic. No alespoň, že jsme to zvládli bez nemocnice.

Kloko,Věrko- zrovna zítra jde Kuba na odběry,které mají zjistit zda nemá celiakii nebo poruchu štítné žlázy.
Alergoložce se totiž hodně nelíbí jak je malinkej, v 5ti letech má jen 102 cm,za 2 roky vyrostl 11 cm.Takže v grafu je už pod nejspodnější hranicí.

Mám z toho docela obavy. V rodině teda nikdo celiakii neměl, výšku máme všichni normální.

Věrko jak je na tom vlastně Matýsek?

No jsou to starosti...

Jinak gratuluju Petrušce k těhotenství!!~x~

Jita;-) + 3 17778
28.1.2013 15:51:45
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím a všem ledňáčkům přeji vše nejlepší k narozeninám!

Nebyla jsem tu hóóóódně dlouho, ale těší mne vidět tu stále známé tváře!

Jak se máte?

My teď marodíme, děti měly naštěstí jen virózy, ale mne skolila ve čtvrtek chřipka s horečkami a teprve až dnes začínám trochu fungovat.
VěrkaS + 3♂ 69905
26.1.2013 18:47:01
Ahoj Kloko, jdu sem dnes speciálně kvůli tobě a Norýskovi, abych mu popřála všechno nejlepší k 5. narozeninám.~x~
U nás žádné problémy s dárky nejsou, protože Maty je naprosto unikátní v hraní si s čímkoli a jakkoli dlouho. Dostane jedno pidiautíčko a hraje si s ním třeba několik hodin v kuse... je v tomhle naprosto úžasnej... Musím říct, že se z něj vylouplo naprosto perfektní a pohodový dítě :-)
Dietu vám teda vůbec nezávidím... u Vítečka měli vzhledem k výšce a váze taky podezření, naštěstí se to nepotvrdilo... uff
Kloka + 3 63919
26.1.2013 13:41:23
Ahoj!
Přeju všechno nejlepší k narozeninám všem ledňáčkům, co už oslavili, těm, co teprv oslaví a taky Matýskovi, který slaví s Norýskem dneska ~x~

A jen ze zvědavosti - co jste nadělovali pětileťákům letos, ať už pod stromeček nebo k narozkám? Já mám nějak s Norýskem pocit, že se prostě netrefuju. On by asi nejvíc ocenil celoroční permanentku na každodenní celodenní hraní se mnou. To přehánim, ale v samostatnym hraní teda fakt přeborník není. Teď jsem k narozkám ušila převlek rytíře, tak to doufám snad ocení... Takhle "na něco" si s Theuškou hrajou rádi a vedou u nás rytíři (a princezny) a indiáni.

Tak vás všechny moc zdravím a přeju vám i dětem pevné zdraví. Ani nám se nějaká ta potíž nevyhla, Theuška má celiakii, ještě nedodiagnostikovanou, ale už v podstatě jistou. Tak budem brzo začínat s dietou...
~3~~3~~3~
VěrkaS + 3♂ 69905
14.1.2013 18:12:48
Ahoj Jaruško,
je mi moc líto, že maminka odešla. To, že čekáte miminko jsem viděla ne FB ~;) asi předevčírem na nějaké fotečce... tak to vítej do klubu - jen potvrzuji, že tři kluci jsou super!

Všem ledňáčkům přeji všechno nejlepší k 5. narozeninám!

Zas ten rok tak strašně rychle uběhl... vždyť to je nedávno, co jsme tu očekávaly další miminka... až mi z toho mrazí
jarka
  • 
14.1.2013 17:07:24
ahojte, take vas vsechny zdravim a sem tam si vzpomenu, jak se mate. zrovna nedavno jsme s Judíkem koukali na fotky, tak jsem mu o Vás říkala. V březnu čekáme 3. chlapečka. Trochu nečekaně, ale neva. Jediný problém je ten, že jsem vždy chtěla sudy počet - bud 2 nebo 4:-) Přece jen 5 a 8 let je rozdíl:-D ale těhu teda nic moc, první 4. měsíce jsem prozvracela, a střídavě byla ve špitále, pak měsíc klid, a zas ve špitále za mamkou, kteráá před Vánoci zemřela. n´měla carcinom, ale že to pujde tak rychle jsme nečekali. nu a od min. týdne ležím s nachlazením, dnes jsem dostala atb. Na mateřskou jsem měla jít za 14 dní, tzn. v práci me už aktivní neuvidí. Trochu se mi stýská, ale mrňousek to vynahradí, myslím.Mějte se krásně. j.
KackaMik+8/05+1/08+6/16 21921
27.12.2012 10:52:39
Ahoj holky :)

Moc Vás zdravím po dlouhé době, snad si na mě ještě některá vzpomenete. Napadlo mě po dlouhé době sem zabrousit a podívat se, jak si naši skoro pětiletí mazlíci žijí :) A nahlásit, jak je to u nás :)
Já chodím do práce, učím ve školce a Andulka, tedy chodí taky. Chodí od dvou a půl roků, možná tím, že jsem tam dycky byla, nebyl se školkou žádný problém. Ve třídě ju ale nemám....Je to už velká holka. Ve výšce dohání i Kristýnku, často se nás někdo ptá, jestli máme dvojčata ~b~ ~b~ Bohužel u Kristýnky je to že je tak drobná způsobeno Crohnovou chorobou, se kterou už víc jak dva roky bojujem a celkěm těžce zápasíme, je to děsná nemoc ~Rv Kolikrát jsem psychicky totálně sesypaná a na dně ~a~ Ale válčíme....
No a nedávno nám u Aničky potvrdili atopický exém, no další radost....
Každopádně i přes to všechno, jsme se rozholi, že bychom asi časem rádi ještě jedno miminko, možná taky kvůli holkám, potřebovala bych být s nima asi doma a více se jím věnovat....často totiž s Kristýnkou trajdáme po nemocnicích a já mám už v práci celkem problém....Ale hlavně cítím, že snad ještě nejsme všichni....
A jak se máte Vy? co je nového u ledňáčků 2008? S některými z Vás jsem celkem v kontaktu přes FB, aspoň tím, že občas vložíme fotku atp... Letos na podzim jsem byla s kamarádkama na wellness pobytu v hotelu Kopanice u Marcelky P. - tušim měla přezdívku Alecram...i jsem se s ní setkala a bylo to skvělé...setkání i pobyt tam :)
No rozepsala jsem se pořádně! Budu nakukovat ať se o Vás zase taky něco dozvím.
No a všimla jsem si, že Petruška čekají k Miušce sourozence!!! Moooc gratuluju a přeju ať je všechno v nejlepším pořádku! ~x~

Všichni se mějte moc krásně!

Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
15.12.2012 11:23:39
Jééé Soni rihhana~t~~t~~t~to už asi dávno nééé
změnila jsme image a nejsem už črnovlasá vlasy konečně zas dlouhý a taky jsme byla ještě před půl rokem podvyživená teda ~a~no jo no ale ted už teda fakt nejsem mám pocit že jsem tak v pátým měsíci~t~~t~~t~

byly trochu starosti problémy i mezi mnou a Kamčou ale to se tady nechci nějak vyjadřovat kdytak mi písni mejlíka já ho nemám v pc~d~na tebe

ale je vše v pořádku a já jsme štastná Miušky nemoc hold beru tak že to tak je a nkdy bych neměnila~s~

jo a Maxííík?,to Miu tvrdí že chce psa maxika~t~a trochu jsme poměnili a když to bude holčička tak to bude Nelinka a klučíík to bude Tobí(Tobiášek)~s~~s~~s~~s~


jinak snad než se narodí naše další mimí tak snad budem už konečně ve svém taaaak s enato těšííííím je to mazec žádná srand a atady u mamky to už s dvěma néééé~8~
Soňa
  • 
14.12.2012 19:13:57
no holky,já vás na víkend nenutím. jen jsem řekla, že kdyby jste o tom náhodou přemýšlely, tak jsem všema deseti PRO!! Děti by si pohrály, my bysme je okoukly a večer pokecaly a popily.

Peti, já na tebe taky často myslím, hlavně když vidím v telce Rihhanu, protože jsi jí strašně podobná ~g~~R^.
Jsem ráda, že vám to vyšlo, moc ti to přeju. A taky toho chlapečka!!! Max???? nebo jste vybrali něco jinýho?

Já se jinak mám fajn. jsem zpátky ve Spořce, moc mě to baví a jsem strašně spokojená!
Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
11.12.2012 13:57:37
Děkuji moc !!!!!

teda Soni ahoooj často na tebe myslím~b~jak je jak s emáš????

no já jsem taky pochopila že jako je srazík spíš o víkendu se někde srazit v Praze
no já ted budu s Miuškou dojíždět každý 3měsíce donemocnice tak by to šlo ale zase bude jezdit s náma i tatkatakže pro něj by to byl opruz takže by ch se sváma viděla i mimo naše neplánovaný bohůžel výlety do Motola~n~

[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 25933  [Dalších 25883 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.