| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 281  [Dalších 251 >>]
Kvítko a dva poklady 47601
14.5.2009 17:07:30
Docteno! Moc casu to nezabralo;-)

Petty, to je smutne, ze srdicko potrebuje operaci, ale na druhou stranu je dobre, ze to neni nic horsiho a lze to vyresit, ac chapu, ze je to pro Vas tezke:-( Svagrove chybela cast chlopne, zjistilo se to az v tehu, doktori byli sileni, nikdo nechapal, ze jeste zije;-) Sportovala, normalne zila a po zjisteni to byl takovy problem, ze ji bylo zakazano i tlacit kocarek. Sla pak na operaci a ac by se mela vyhnout vetsi namaze, srdicku dava zabrat;-) Bude to urcite dobre!

Ty nemoci jsou na prdlacku:-( Alex u more dostal rymu, resp. se mu zacala uvolnovat ta stara, asi ta z dob co mel ty usi...hnusne zelene nudle, jinak naprosto fit, takze se proste cistil, ale dobre ze tak. Holky, davate prckum preba Imunal? Ja ho sama beru kdyz se necitim a Alex ho taky dostava, kdyz si rikam, ze by na nej mohlo neco skocit. Zkuste ho, je super!
Kvítko a dva poklady 47601
14.5.2009 16:56:03
Ahoj po letech,

nejdrive chci moc pogratulova Petty k male princezne! Nebyla by nejaka fotecka:-) Hned bych nufnala;-)

Omlouvam se, ze jsem dlouho nezavitala, ale nejak se toho bylo hodne, no podobne jako porad:-/ Byli jsme na dovce, tak jsem zarizovala a nakupovala a nejak nebyl cas. Pak byla dovca, bylo uzasne, Alex si to uzil, drahy se opravdu staral, tak jsem si to uzila, ale bohuzel ty navraty jsou drsny, radeji nikam nejezdit;-)

Noveho u nas ani nic, dnes bylo zahajeno oddudlikovani, poslusne nechal panovi co nam prodaval odrazedlo:-) Odpoledni spani byl boj, ale nakonec odpadl. Noc jeste probiha s plenkou a moc nevim jak na to. Budit? Ja to delate? Ja to zkusila 4x, 2x nemel vecer mleko to zvladl, 2x ne. Mleko vyzaduje, tak nevim, zda je to realny. A budit ho se mi moc nechce...

A co tady, krom te krasne noviny...? Jdu Vas docist:-) PA
Petty + Adámek 07+Eliška 09 39740
4.5.2009 15:54:19
Ahoj holky,
tak už jsem týden doma z porodnice. Děkuju za gratulace. Adámek malou přijal hezky, tak doufám že to vydrží. Pořád se na ní chodí dívat do košíku, nosí mi plínky a všem na ulici říká že máme Elišku ~t~ Určitě malin ko žárlí, ale dá se to zvládnout tak uvidíme jak to půjde s ním dál. Jinak Eliška je hodná. Ve středu jí budou 3 týdny a ještě jsem jí neslyšela plakat kromě toho když jí v porodnici brali krev. Jen spinká a papá. V noci se budí cca po 3-4 hodinách a pak zase spí. Takže to zatím doma vše v pohodě zvládáme.
Jinak aby jste byli v obraze. Den po porodu Elišce diagnostikovali vrozenou srdeční vadu, takže nás nemine korektivní operace srdce. Dělá se to prý do roka tak uvidíme kdy lékaři rozhodnou že se jde na operaci. Může to být v půl roce ale aky třeba ve 3 měsících nebo dýl, ale nejpozději pravděpodobně do toho roka. No vybrečela jsem se dost a teď se snažíme tomu postavit a čelit a brát to tak jako že se stalo a nedá se nic dělat. Po operaci ale bude žít normální život, jen možná s malinkými omezení co se týče třeba sportu. No olympijská vítězka z ní nebude ale čert to vem, hlavně aby byla v pořádku.

Jinak koukám že to tady moc nežije? Kde jste všechny maminky ledňáčků????
xMácax 43769
29.4.2009 13:16:18
Petty,obrovska gratulace k narozeni male princezny.Prejeme ji hodne zdravicka a stesticka do zivota a at potkava jen same hodne lidicky...
AliskaB - Andrea 01/07 79789
15.4.2009 7:59:20
Ahojky Adámek má od dnešního rána sestřičku Elišku 3200g a 48cm.Obě v pořádku
bubi+3 94946
2.4.2009 14:31:32
Este idem to skúsit s tym cumlikom a potom to zvalim na nášho hava
bubi+3 94946
2.4.2009 7:19:30
ahoj Maca~x~
my mame doma psika pudlika čarliho ma už 9 rokov a je naš velky kamarat.nočnik zvladame bez problemov ale cumel a plienka musi byt každy večer.teraz už utekam chcem umyt okna. pekny den.
xMácax 43769
1.4.2009 23:01:09
...a samozrejme nocnik mame uprostred obyvaku tak,aby na nej stale videla,aby byl stale po ruce,takze o nej pekne zakopavame,ale hlavne,ze to zabira:-)))
Jo,jeste k tem rybam....nekdo tady psal,ze pangasius je taky bez kosti,tak jsem ho zkusila a Natalka se po nem muze utlouct.V zivote nesnedla tk velku porci,jako prave tuhle rybu.Udelal jsem ji uplne jednoduse na panev na cibulku a po rozmrazeni na chvilku do trouby a zapect syrem.Natalka snedla celej ten velkej kus!!!Mam jich nakoupenou peknou zasobu v mrazaku,jsem z toho fakt nadsena,necekala jsem,ze ji to bude tak chutnat...
xMácax 43769
1.4.2009 22:56:51
Tak jsem tu,aby sis Bubi nemusela povidat sama se sebou:-)))
My ted resime taky stale tu skolku..vcera mi to u zapisu znova pani reditelka potvrdila,ze nemame sanci,tak si Natalku budu muset asi opravdu brat do prace s sebou:-)))Jeste zkusim skolky v Benesove,skoda,ze tady taky neni nejaka soukroma skolka,ja bych do toho klidne sla....
Mimik a Bubi-mate doma pejska?Nebo nejake jine domaci zviratko?Ja jsem Natalku odnaucila dudlika ze dne na den,kdy nam detskej pri 21 mesicni prohlidce rekl,ze se ji prave horni zoubky vytlacuji smerem dopredu kvuli tomu,ze ma pod zoubky v noci vrazeny dudlik.Tak jsem hned ten den dudlika ustrihla a Natalce jsem rekla,ze ho Misa (nas pejsek) ukousnul).Parkrat se na nej zeptala,ale opravdu to zabralo tak dokonale,ze jsme se k nemu od te doby nevratili.Mela jsem samozrejme pripraveny v zasobe a ten jeden ustrizeny,ale jak videla ten ustrizeny,tak uverila,ze Misa ukousnul a od te doby je fakt klid...
a s plinkou?Slavime skoro dva mesice uspech..i kdyz to taky pokazde uplne nevychytame.Mam kamaradku,ktera ma o tri mesice starsiho chlapecka a ten po Vanocich zacal chodit taky na nocnik,tak jsem Natalce zacala rikat,ze Natalka je ostuda,ze se ji bude Matysek smat,ze on uz umi na nocnik a Natalka je porad ostuda s plinou...a svete div se,po par dnech to zabralo a Natalka jednoho krasneho dne rano razantne plinu odmitla,ze prej "na nocnik".Tak jsem ji nechala,prvni dny bylo par puncosek pocuranych,protoze to nestihla rychle sundavat,ale pak ji to zacalo bavit,koupili jsme spodni kalhotky s pusinkovacima zirafama a to je ted teprve frajerka:-)))Ale umi to takhle dobre jen doma.Ve meste si obcas rekne,ze mami curat,ale vetsinou uz je pozde,takze na vylety a na spani stale plinku mame.Doufam,ze ji plne odbourame v lete,az si bude umet i venku sama sundat katatka a sednout si do drepu a vycurat....
bubi+3 94946
1.4.2009 8:21:02
ahoj rano.tak u nas je zamračene a strašne škarede počasie človeku sa nič nechce.pekny den
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 281  [Dalších 251 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.