| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2007

1.4.2009 22:56:51 xMácax

ahojky...

Tak jsem tu,aby sis Bubi nemusela povidat sama se sebou:-)))
My ted resime taky stale tu skolku..vcera mi to u zapisu znova pani reditelka potvrdila,ze nemame sanci,tak si Natalku budu muset asi opravdu brat do prace s sebou:-)))Jeste zkusim skolky v Benesove,skoda,ze tady taky neni nejaka soukroma skolka,ja bych do toho klidne sla....
Mimik a Bubi-mate doma pejska?Nebo nejake jine domaci zviratko?Ja jsem Natalku odnaucila dudlika ze dne na den,kdy nam detskej pri 21 mesicni prohlidce rekl,ze se ji prave horni zoubky vytlacuji smerem dopredu kvuli tomu,ze ma pod zoubky v noci vrazeny dudlik.Tak jsem hned ten den dudlika ustrihla a Natalce jsem rekla,ze ho Misa (nas pejsek) ukousnul).Parkrat se na nej zeptala,ale opravdu to zabralo tak dokonale,ze jsme se k nemu od te doby nevratili.Mela jsem samozrejme pripraveny v zasobe a ten jeden ustrizeny,ale jak videla ten ustrizeny,tak uverila,ze Misa ukousnul a od te doby je fakt klid...
a s plinkou?Slavime skoro dva mesice uspech..i kdyz to taky pokazde uplne nevychytame.Mam kamaradku,ktera ma o tri mesice starsiho chlapecka a ten po Vanocich zacal chodit taky na nocnik,tak jsem Natalce zacala rikat,ze Natalka je ostuda,ze se ji bude Matysek smat,ze on uz umi na nocnik a Natalka je porad ostuda s plinou...a svete div se,po par dnech to zabralo a Natalka jednoho krasneho dne rano razantne plinu odmitla,ze prej "na nocnik".Tak jsem ji nechala,prvni dny bylo par puncosek pocuranych,protoze to nestihla rychle sundavat,ale pak ji to zacalo bavit,koupili jsme spodni kalhotky s pusinkovacima zirafama a to je ted teprve frajerka:-)))Ale umi to takhle dobre jen doma.Ve meste si obcas rekne,ze mami curat,ale vetsinou uz je pozde,takze na vylety a na spani stale plinku mame.Doufam,ze ji plne odbourame v lete,az si bude umet i venku sama sundat katatka a sednout si do drepu a vycurat....
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
ahojky... xMácax 1.4.2009 22:56
*Re: ahojky... xMácax 1.4.2009 23:1
**Re: ahojky... bubi+3 2.4.2009 7:19
***Re: ahojky... bubi+3 2.4.2009 14:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.