| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 8010] Názory 80118020 z 36990  [Dalších 28970 >>]
Lenka, D.3/06, F.2/08 47622
5.10.2007 21:29:58
Sojko,na UTZ jdu 16.10. Už se těším. Snad bude poznat, co to bude:-))) A koleno teď klapalo dobrotu celkem dlouho. Jen včera jsem si blbě šlápla, tak ho docela cejtím:-( Díky za optání...

Manža Rodinku sám od sebe nečte. Ale kolikrát mi juká přes rameno a má různý připomínky...:-))
HanaV 36159
5.10.2007 21:17:25
Můj muž rodinku nečte :-), má to zakázaný :o). Ale včera jsem se s ním radila skrze Ájiny sousedy, tak sem nakoukl a už vymýšlel plno vtipných příspěvků. Naštěstí jsem se tvářila asi dost zarputile, tak toho nechal :o))).
Sojka + 2 rybky 06 + 08 44753
5.10.2007 21:16:00
Jo a Ondráškovi to taky sekne, je to fešák!
Sojka + 2 rybky 06 + 08 44753
5.10.2007 21:14:23
Ájo, snad bude Kristinka v pohodě, ale zní to teda hrozně. :-((

Ditko, Adámek už pár dní jedl i maso, ale včera i dnes maso plival a opět jsme skončili u suchých těstovin. :-( Tak mě mrzí, že to Háta tak odkoukala. :-( A dnes jsem mu nastrouhala banán s nektarinkou a ani k tomu nečuchl, prostě to nechtěl. A to mi to dalo tolik práce!
Jo a s tím Lála Po jsme to myslím pochopily, nejde ani tak o peníze, ale zaneřádit si byt takovými postavičkami by bylo teda na palici. :-DDD
A zdravím do Turecka!

Brunko, já bych volila ten epidurál, to je určitě šetrnější.

Leni, doufám, že tvoje koleno je OK! A kdy jdeš na ultrazvuk, ať vím, kdy se dovíme, co čekáš? Nebo už to víš?

Padme, taky chválím pokojíček, moc hezký! Musím se už taky dokopat něco pro Adámka vymyslet. I když mě netlačí moc čas, chceme ho stěhovat do vlastního až kolem Vánoc. No, i když... to už se celkem vlastně blíží, že? :-)

A Marjánka pěkně ťapká, ještě jsem ji nepochválila. Je to už velká holka!
Jitka & Ondrášek 47486
5.10.2007 21:11:52
Můj manža taky rád čte vaše příspěvky, teda posledních pár dní. Ale že by něco napsal, myslím nehrozí. Zážitky hospodyňky jsem mu taky přečetla, řezali jsme se oba.

Hadříky - máme oblíbený sekáč, a od chvíle, co jsem malému koupila v krámu mikinu za 460Kč(asi před rokem) a nosil ji snad měsíc, tak už mu nikde jinde nic nekupuju(snad jen punčocháčky a botičky). Paní co tam dělá nám vždycky ty hezké věci schovává, už máme i oblečení na příští rok. Za pár šupů, ale fakt moc hezké. Navíc tady v Domažlicích není žádný pořádný obchod pro děti, takže nám stejně nic jiného nezbývá - maximálně jezdit do Plzně, ale to je fůra peněz pryč a za nic.
Jitka & Ondrášek 47486
5.10.2007 21:00:45
Ájo, vzhledem k tomu, že v pokojíčku netopíme a Ondra nespí pod peřinkou - zásadně ji od sebe odhazuje a má rád chladno na spaní, tak teď už spí ve flanelu, tohle je počesaný plyš, nebo tak něco. A má na tom pyžámku obrázek - Noemovu archu - loďku se zvířátkama, a všechny dělají mňau:-)) Je v tom tak muchlací.

Jak málo stačí k (dětské) radosti, že?
Lenka, D.3/06, F.2/08 47622
5.10.2007 20:57:26
Brunko, vzhledem k tomu, že o problémech s kolenem bych mohla psát romány..., tak jsem Ti písla e-maila.

Olčo, vtipný e-mail dobrý:-)) Hlavně ten poslední bod. Ten mi silně něco připomíná.... U nás stačí,že kompjůtr obsadí manža, a hned vám mám tolik času.... :-)))

Ájo, to je šílený s tou holčičkou:-((( Je jen dobře, že ta nemoc je léčitelná, ale ta představa, že se před tím musí čekat, až se nemoc zhorší:-((( DRŽÍME PĚSTIČKY a přejeme hooodně sil!!!

Jitko, super pyžámko - To je to za 40Kč!! :-)))

Zdravíme do Turecka!!!
Jojo, včera jsem se musela smát tomu, že Tě Ditko, Martin k PC večer asi ani nepustil:-))) Že zdravíme vodníčka závisláčka!!!:-))
Jitka & Ondrášek 47486
5.10.2007 20:55:03
Holky, to druhé miminko měl být pejsek(nejsem blázen), zkusím to znova, snad už:



Připadám si jako trotl. Hani díky...

Zdravím skoro turkyni:-))
ditka, agata 3/06 a tomáš 7/08 34337
5.10.2007 20:54:32
Marinka ma zase hodne lega o)))))

Jeste jsem zapomnela, ohledne hroznove diety :-). Tak to tu neni a Hata se zrejme zhledla v Adamkovych stravovacich navycich a preferuje ted suche testoviny, popr. brambory, ale ani tech moc o))).
ÁJA*Erik06/03*Tobias03/06 7195
5.10.2007 20:52:47
Jitko, pyzamko je prdacky. Kolik mate doma stupnu? Vypada teply. V tomhle dat Tobika spat, tak ho rano musim vyzdimat :O)) A co to tam ma za obrazek. Vypada to jako snehulak, ale to asi nebude,co?
[<<Předchozích 8010] Názory 80118020 z 36990  [Dalších 28970 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.