| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 8000] Názory 80018010 z 36990  [Dalších 28980 >>]
carlitos+Madlenka06+Jeníček09 33561
6.10.2007 12:03:47
Zdar babule,

Ájo ve čtvrtek si mi tak krásně popřála doboru noc jakožto ponocujícímu tvorovi a já přitom byla tuhá už u Hercula Poirota:-)))))))))))Ale děkuji,takhle jmenovitě moc si toho vážím až mi ukápla slzička jak mě to dojalo:o)))))))))))).

Jinak mě od včera tak bolela palice.Já na to normálně netrpím,ale todle byl tedy rajc.Večer jsme byly ještě s holkama s miminí party na pokecu.Jedna byla slaměnka tak jsme jí šly povzbudit aby se doma s Julinkou nebála:o))))Já nebyla moc dobrej společník skrzevá tu makovici.Holky mě tam furt mastily nějakejma mastma,smrděla jsem jak dorota.No přešlo mě to až teď.Úplně lituju všechny co trpí na migrény,je to běs.

Jo Ájo te´d jsem to dočetla.Chuděra beruška Kristýnka,to je strašný!!!!!!!Ať se to nepotvrdí a když jo tak ať s dobrým koncem.Držím palce i u nohou.

Leni já si tipuju chlapečka:o))))))))

Holky tak abysme se začaly bát,že nám sem vtrhne mužská invaze.Onehdá jsem přistihla Štěpána,že tu čte příspěvky.Prej chtěl vědět,co důležitýho tu řešíme,když tu u toho vysedávám:o)))))))

Jíťo já myslela,že máme hledat 7 rozdílů :-))))))))))

Hani tak já už o hemáčích ani nemuknu slibuju!!!!!!!!!!!!!!!!!
Janutska & Ela 33651
6.10.2007 11:57:29
Tak mi to nedalo a musela jsem juknout na Padme pokojicek. Je moooc prima! :o)
Nam by mel prijit pristi tyden plastovy domecek, kocarek a tak jsem zvedava jak to vsechno k Elisce do pokojicku narveme. :o)

Ditku zdravim k mooori! Privez kus teplicka a slunicka s sebou domu pro nas!:o)

Ajo, uz pracujes? Tobik uz chodi do jeslicek vsechn dopoledne? Napis mi prosim svuj nick na skype. Nemuzu te najit :o(
Doufam, ze holcicce Kristynce uz je lepe.. Chudera mala lumbalku podstoupit.. :o(

Marinka je sikula! :o)

Dneska jedem k tchyni... Uz se moooc tesim :o/



Petra+Kačka 3/06+// 27692
6.10.2007 10:00:16
Moc se omlouvám, ale srazíku se tentokrát nezůčastním, ale příště na 100 pro přijedu. Je mi to moc líto, ale jdeme k doktorovi. :-(
Olča + Adélka + Ondra 32390
5.10.2007 23:09:17
Kdyz Ditka zminila slunecni bryle, tak mne je mensi vedro, kdyz si je nasadim.

Mnam, mnam boruvkovy kolac, taky musim nejaky upect, ale tento tydem jsem trochu bojovala s pozarnim hlasicem. Sepnul se kdykoli jsem zapnula troubu, ale pry je to v poradku, takze budu pect za staleho vresteni. Na pozarniky napojeny neni.
Mája, Martínek a Kubík 22486
5.10.2007 22:59:45
Také přeji všem Eliškam vše nejlepší k svátku.

Ajo, je úplně strašné pomyslet na kamarádky holčičku, já bych se z toho čekání asi zbláznila :-((

Tak za chvíli se mi v troubě dopeče borůvkový koláč a mažu do postele.
Olča + Adélka + Ondra 32390
5.10.2007 22:23:39
Hani, proto zijete na samote? Ne delam si legraci, humor meho muze casto nesnesu ani ja. A nakukovani pres rameno ma zakazane a jinak ho internet vubec nezajima.

LEni, taky jsem si na Tvoje koleno vzpomnela, jak tu zatez snasi.

Ajo, to je hrozne. Trochu mi to pripomina neco, co mela mama. Jmenuje se to chorea minor neboli Tanec sv.Vita - spalovy bacil se ji dostal do CNS a byla uplne ochrnuta. Lezela temer cely rok v nemocnici, ale dostala se z toho bez nasledku. Ale je to jina nemoc.

Ditko vidis to a ja jsem mela v Turecku hrozna spoustu, proto jsem se ptala.Hledala jsem Ade kostym na Helloween a zase jsem narazila na Lala.
HanaV 36159
5.10.2007 21:45:28
Lenko, tak já to tipuju na holku :-))). Jsem zvědavá, jak to dopadne!!!

Ájo :-), humor mého muže snese málokdo :o). Asi akorát já :-))).
Lenka, D.3/06, F.2/08 47622
5.10.2007 21:37:23
:-))))))).... to bysme se dozvěděli věcí....pustit sem drahé polovičky...

Sojko, však já jsem taky napnutá:-) U Davídka jsem tak nějak cítila, že to bude kluk,...ale teď to mám tak 50 na 50. Jeden týden se cítím na holku, pak zase týden na kluka... :-)
Sojka + 2 rybky 06 + 08 44753
5.10.2007 21:33:33
Jé, Leni, až tak pozdě? :-) Už jsem napnutá jak struna! :-))

A můj manžel mi občas taky čte přes rameno, zejména když se pereme o počítač. :-) Ale to už se dlouho nestalo, tak už ani nevím, jestli to nějak komentoval. Spíš se ptal na nějaké souvislosti a tak. No, já taky občas čtu s ním o rybaření. :-) Ale tady je to lepší.
ÁJA*Erik06/03*Tobias03/06 7195
5.10.2007 21:30:54
Hani, ty jo - melas neco napsat - z manzelovych vtipnych reakci. Ja se velmi rada pobavim. I na vlastni ucet :O)))
[<<Předchozích 8000] Názory 80018010 z 36990  [Dalších 28980 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.