| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2273  [Dalších 2243 >>]
Ivca a Dada 11358

Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:13:24
Jani, mě už takhle Dáda dopoledne nespí, jde spát po obědě, kolem půl 12, aspon tenhle týden vydržel spinkat 1 a půl, jinak nechce, živel :-)
Ivca a Dada 11358

Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:12:04
Jani, manžílek je lednový, takže tady schoda není :-)
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neděle

28.3.2004 10:10:54
Monči muž je 16.listopadu. koukám než nappíšu příspěvek že už tu jste nebudu tu sama. Paja tak dlouho nespinká vstával v šest(v 7novýho) a usnul v pul desátý(novýho) a odpoledne kolem druhý jde opět spát.
Ivca a Dada 11358

Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:10:17
Holky, díky za oporu, mrzí mě jen, žeto tak dopadlo, ikdyž vím, že jakmile přijde rodina, jsou cesty krapet jiné a zájmy také.
Jani, to je stejně náhoda vid, ty naše datumy a to jsem ještě nepsala, že jsme měli svatbu 21.7.2001, to jsi psala ty Mončo, že jste měli o rok a den dřív???nebo, kdo to byl? :-)))))
Už se těším až bude teplo a vyrazíme do té cukrošky, mohli jsme si i udělat výlet třeba do Hřenska, co ty na to?Já tam byla naposled, jako holka.
Jdu něco dělat.
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neděle

28.3.2004 10:06:56
Haloooooooo kde jste to si tu budu psát sama? aspon možná předeženu Monču ta tu má taky pár příspěvků za sebou. mám typ pro šikovné ruce našla jsem pěkný stránky inspirace
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neděle

28.3.2004 10:04:57
Jé Jani, kdy je v listopadu, já i můj chlap jsme listopadový, ale já jsem střelec a Honza je štír
moona 14266

Re: kámošky

28.3.2004 10:03:40
Ivčo, buď v poho. Už jsem tady někdy mluvila o svý nejlepší kámošce v Trutnově. Pořádně jsme se neviděli už několik let, a není to tím, že bych měla dítě, ale prostě život nám každý naplánoval jinou cestu, ona má svůj život hodně komplikovaný, stále střídá partnery a než si stačí zvyknout a věnovat se třeba svojí kámošce, tak se rozejdou a starosti má od začátku. Dřív mě možná mrzelo, že se neozve, ale teď ji svým způsobem chápu.
Z posledního zaměstnání jsem měla ještě jednu, se kterou jsem si opravdu rozuměla, ale není z Hořic a ,,je zavalena prací¨¨ tak u nás taky mockrát nebyla. Asi z ji z tý práce brzo klepne.
Tady v Hořicích mezi maminami jsem trochu za exota, který pracuje , místo aby si užíval mateřský, popovídáme si, když se potkáme, ale není to nic bližšího.
Tak, jako celý život, musím spoléhat hlavně na sebe a věnuji se hodně Barče a doufám, že nebude mít takový předsudky a bude z ní sebevědomá mladá dáma. Takže na našem městě taky trochu exot.
Co nás nezabije to nás posílí.
Váš Exot
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Neděle

28.3.2004 10:03:27
Jani u nás je v jednom okně azurko a sluníčko, a když kouknu do toho druhého, ve stejné místnosti, tak tam je úplně černo, tak já teď nevím, co napsat, jak je u nás? Ty se máš, že Ti Pavlík spinká tak dlouho, co já bych za to dala
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Re: Re: Re: Re: Neděle

28.3.2004 10:02:44
Monči to jsem ráda že jste mě nechali být první to si můsím považovat. tak často se to nestává ale jak už jsem psala počkejte až budu mít celodenní.
Ivčo moc nezoufej máš nás my ti budeme oporou i když jen přes net ale uděláme pro tebe všechno a nenecháme tě trápit. hlevně ne já když máme skoro stejný datumy narození i děti A kdy se narodil manžel není náhodou v listopadu jako ten můj?
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Re: Re: Re: Neděle

28.3.2004 9:59:00
tak už Pája spinká a já mám na chvilku čas než pujdu zase skládat. vařit dneska nemusím uvařila jsem si včera dělala jsem něco jako roštěnou s rýží. to se máte že je u vás sluníčko u nás nic zataženo a celkem ještě zima.
Michel vstávej kdepak jsi.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2273  [Dalších 2243 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.