| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2273  [Dalších 2253 >>]
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:24:07
No a ještě ke všemu ty chyby - pardon!!!
Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:23:57
No konečně, ahojky michel, už jsem si říkala, copak to je s tebou? Já se odtud nedostanu, asi budu mít doma tytyty.
Do té Zoo jasně, už se těším, chtěla jsem také jet do Dvora, tak ještě uvidíme, jak přemluvíme mužíčka, chtělo by to tam někde poblíž nějaký penzionek, ale já si poradím, holky tak teď fakt už mažu
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:23:30
Ježíši Jani promiň, já si Tě uase popletla.
Já jak myslím na to svoje dvojče, tak místo Jani píšu Mončo.

Holky, zdravím Vás všechny i Vaše bobíky.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:22:06
Mončo, zdravím Tě. To teda byly nervy, a těch sprostejch slov, co tady padlo. A to si myslím, že jsem normálně slušnej člověk.
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Re: Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:21:00
je už je tu Michel vítám tě vím co je to za nervy když to nejde připojit.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:20:36
Tak juž jsem tu, maso vybublalo.

Já než napíšu jeden příspěvěk, tak tady je plná stránka. Holky, pomalu, já nestíhám číst.

Monča a Tydlínek 13846

Re: Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:19:44
Tak to se v listopadu neshodnem, můj je 12.11 a já 29.11. ale to neva,né? Slavit to budema tak jako tak, no já se vdávala 20.7.2002 ty vado, to je shod, ještě mi tu chybí dvojče Michel...Tak kdepak jsi? Ivčo, to Hřensko by bylo fajn, já to tady mám moc ráda, Jetřišky, Hřensko, prostě celé Labské pískovce, holky musím končit, mužíček se trošičku zase durdí, že nejsem opět s ním, tak jo..., ale já sem párkrát nakouknu, jo?
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:18:22
to ti tedy moc nezávidím já už jsem si zvykla že chodí dvakrát a to spí i dvě hodiny v kuse. ale v tejdnu chodil ted spát asi třikrát jen jednou a už jsem myslela že ho přetrhnu když se blížil večer.
michel 15172

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Neděle

28.3.2004 10:17:10
Ahoooooj holky, už jsem tady. Nám nešla místní síť, pomóóóóóc, to byly nervy.

My jsme vzhůru od 4 (od 5 podle novýho časíku). Fuj, fuj, Teď Betka spí, ale zase otravuje Míša. Už aby bl zítřek, to budu mít klídek - hihi.

Holky - teda Ivčo a Mončo, já už si připadám, že si ty stejné příspěvky vymýšlím, ale já mám naprosto stejný osud s kámoškama - teda už nekámoškama. Měla jsem dvě, první se na mě vykašlala už při prvním těhotenství a ta druhá při Betynce. Pak jsem se oklikou přes jiné lidi dozvěděla, že jsem úplně namyšlená kráva, že si myslím, že když mám děti, tak jsem něco víc atd. atd. No jo, je mi 31 a dovolila jsem si mít dvě děti. Teda holky, já se Vám vůbec divím, že se se mnou bavíte. Jenže - mě se tak lehce nezbavíte - hi. Budu tady pořád otravovat. Tak jsem si našla jiné známé, oni mají děti a jsme všichni v pohodě.
Ale mě je stejně nejlíp s Vámi.

Jinak póčo zatím dobrý, už svítí sluníčko, ale na horách to vypadá všelijak. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

Mončo, do ZOO pojedeme určitě, nejspíš teda asi až o prázdninách. Přeci jen máme jednu ZOO hned kousek od nás, tak jsme tam častěji. Ale to se potom určitě ozvu a projdem to společně, jo?

Jdu mrknout na maso, nějak divně to tam hučí, hned přijdu
Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 6154

Re: Re: Re: Re: kámošky

28.3.2004 10:16:13
to neva stačí že jsme my dvě a naše děti, u mě se kamarádky celkem změnily od tý doby co jsem těhotná ppoznala jsem plno nových a mám sousedku co jsme byli už ve škole a ted máme obě děti tak jsme pořád spolu a děti jsou jak sourozenci jsou o měsíc a půl od sebe. a holky co jsem měla v práci tak jsou stále ale už se moc nestýkáme.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2273  [Dalších 2253 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.