| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 256  [Dalších 226 >>]
Kinga+3 21928
13.9.2005 19:33:41
Ahoj July,
Petřík začal chodit do školky, ale protože ho musím vozit autem, hodně nám to nabouralo režim takže máme docela krizi. Jinak dvě děti jsou podle mě hodně fajn Michálek (6měsíců) kouká na Petříka když si hraje, takže nepotřebuje tolik chovat...už se těším až si spolu budou hrát.
July
  • 
11.9.2005 18:29:58
Ahoj holky,
Co je noveho? Annabellka chodi do skoly uz kazdy den od 9 do 13 hod. Synkovi uz je 1,5 roku a chci ho dat do skolicky pristi rok na 2x tydne. On je silene aktivni a deti zboznuje. Nechavam ho samotneho na 2x tydne na 1 hodinky ve fitness. Maji tam hlidani a jemu se tam moc libi. Jak to zvladate s 2 detma???
Mirka, dvě mláďata+// 2258
5.8.2005 22:57:12
Aha, sbírat prádlo mě nenapadlo zkusit, to by mohlo jít. U nás funguje podávat mi vyprané prádlo ze škopku, když věším. A plínky taky vynáší – taky má malého brášku :o). A když mimino brečí, tak on ho pohoupe v kočárku. A podá hračku, když malému spadne. Zametání zkouší rád, ale mine se to účinkem – naopak, třeste se všechny hrnky na stole a tak. Utřít po sobě něco rozlitého se taky docela daří, - horší je už uklidit ten hadr zpátky na místo :o)
Kinga+3 21928
4.8.2005 13:48:19
Ahoj Mirko,
strouhat sýr to teda obdivuji, že se nepořezal. Petřík (28.12.2001) třeba sundrává prádlo ze sušáku,(baví ho když postupně sundává slipy...ponožky...trička) Skládání věcí mu moc nejde, ale učím ho to,protože od září půjde do školky tak aby byl připraven :-). Jinak dovede utřít (rozlité cokoli na podlaze),zametá, odnáší plíny do koše(má malého brášku), ale to už jsou jenom takové drobnosti...zatím A. Doufám, že se ozvou další a dají nám nějaké tipy...
Mirka, dvě mláďata+// 2258
3.8.2005 22:18:48
Holky, zajímalo by mě, jestli ty naše – vaše děti už doma nějak pomáhají. Samo že kromě úklidu hraček. Já jsem totiž dnes s překvapením zjistila, že náš Vojta (9.12.2001) je schopen sám nastrouhat sýr – měli jsme špagety a on se nabídl, že sýr nastrouhá – a v pohodě. Jo, ještě si po sobě skládá oblečení, které si vysleče, ale jinak nic. Třeba učíte už postýlku po sobě ráno upravit a tak?
Kamilka 16297
14.6.2005 21:47:09
Ahoj holky! To už jste všechny na dovolené ? Ozvěte se, jak se máte. Kamila
Kamilka 16297
17.5.2005 23:37:44
Ahoj holky po dlouhé době! Taky gratuluji k přijetí dětiček do školky, Anežka jí využívá od března na 5 dnů v měsíci a někdy ráno na mě zkouší, že jí to bude líto, až půjdu pryč nebo že jí bude smutno, ale zatím neplakala a učitelky říkají, že je pak přes den v pohodě a hodná. Ale když tam šla první den, tak mě z nervozity bolel žaludek a musela jsem si uvařit heřmánek, abych to překonala.Už se moc těšíme, až bude trochu tepleji, koupili jsme si kola i sedačku pro Néžu, tak je chceme pořádně využít. Přeju hezké (a teplé) dny vám i dětičkám! Ahoj Kamila
LETICE 23846
17.5.2005 10:05:06
Ahoj holky,

ohledně mandlí. Paní doktorka na ušním nám vystavyla papír s doporučením a máme si zavolat do nemocnice ohledně termínu. Známí, kteří měli na mandlích dětičky, nám radili, ať počkáme na podzim. Tak tam budeme volat až v červenci či v srpnu. Příští měsíc jedu s Aný do Chorvatska. Tak jsem zvědavá. Jinak je to opravdu ambulatní zákrok. Den před operací dojedeme na vyšetření do nemocnice a druhý den ráno jí tam odvezeme. Pokud bude všechno v pořádku, tak ji odpoledne pustí domů. Jen nevím, zda tam budu moct zůstat nebo ne. Ráda bych. Tak uvidíme. Do prdelky jim zavedou čípek na oblbnutí a na sále dostanou dejchací narkozu.

Jinak vám gratuluju k přijetí do školky. Určitě se tam bude Šárce i Petřikovi líbit. Anetka ze začátku brečela, že se jí stejská po mamince, ale teď už se tam moc těší a chtěla tam jít i v sobotu.

Zatím ahojda.
Kinga+3 21928
13.5.2005 20:36:56
Letice Anetky je mi moc líto, ale myslím, že to je ambulantní zákrok ? Nebo se pletu?
Já mám na návštěvě rodiče, tak si užívám, klidného žehlení a uklízení :-).
Už teda můžu říct, že je Michálek zlatíčko a hodňásek, moc nepláče a není to takový hladovec, jak jsem byla zvyklá u Petříka. Nějak jsem si řekla, že nebudu
dokonalá manželka a nebude každý den naklizeno a vyžehleno a zapojila jsem víc manžela a už nejsem tak unavená a vyšťavená jako první měsíc.
Až budu mít chvilku napíšu víc. Jo a Petříka nám vzali do školky tak jsem moc ráda. Bude chodit od září. zatím A.
Šárka+Šárinka 12/01 899
12.5.2005 13:09:56
Letice, to je Anetka chudáček, můžeš s ní zůstat v nemocnici?

Jinak Šárku vzali do školky, už jsem to byla podepsat, tak jsem strašně ráda. Včera začala nějak kašlat a dneska říkala, že jí bolí hlava, teď spí. Doufám, že se uzdraví za týden chceme jet na dovolenou. U nás je strašně hnusně a zima - fuj.

Aničko jak se vám vede, jestli budeš mít čas tak napiš, jak zvládáš.

Holky vy ostatní se zase přidejte, čau Š+Š
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 256  [Dalších 226 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.