| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 256  [Dalších 236 >>]
Kinga+3 21928
19.12.2005 11:26:58
Velká gratulace k Terezce, to je teda pěkný cvalík!!Rodila jsi normálně??
Přeju hodně zdraví!!!a hlavně trpělivost. Budete mít moc pěkné Vánoce s miminkem.
zdraví Anna
Katka tři děti
  • 
18.12.2005 18:52:40
Tak jsem doma z porodnice. Mám holčičku Terezku 4,5 kg. Pěkný raneček. Karolínka je skvělá, pomáhá mi s mimi.Je to velká radost.I můj pubertální syn chce stále chovat. Jen tak dál.

Zdraví Katka
Mirka, dvě mláďata+// 2258
7.12.2005 21:57:06
Jé Katko, tak to budeš mít další prosinčátko? Znovu dáreček pod stromeček? S žárlivostí to zvládnete, mimi bude spát a ty se zatím budeš věnovat starší sestřičce. Četla jsem něco o vztazích mezi sourozenci a tam psali, že je důležité situaci jako zlehčovat a říkat tomu staršímu: "no jo, on je ještě mimino, zas brečí, že, pojď, ukážem mu nějakou hračku, ať má co pozorovat, a pak si půjdem spolu kreslit, jo?"
U nás si sice starší bráška vynucoval pozornost, ale brzo přišel na to, že když se mě přímo před návštěvou zeptá, jestli si může mimi pochovat, a já jsem mu dala mimino na klín, takže pak je to on, ten starší, kdo je obdivován a je středem pozornosti, že umí chovat miminko. A bylo vyřešeno - návštěva se dívala na obě děti najednou a všichni byli spokojení.
LizBiz 777
7.12.2005 16:04:35
Anno,
No, my take jeste uvazujeme o 3. ditku. Ale ja chci jeste pockat. Neumim si to ted predstavit. Mame nyni takove pohodove obdobi. Deti uz si docela hrajou a my si to s nima uzivame!!!

K tomu zarleni:
Dcera nezarlila vubec, jelikoz je se synem jenom 28 mesicu od sebe. Myslim, ze 4. lete dite uz si to bude vice uvedomovat, ale to je holt zivot. Je lepsi nevyrustat jako jedinacek.
LizBiz 777
7.12.2005 16:04:20


Kinga+3 21928
1.12.2005 13:49:48
Ahoj Katko, myslím, že je to hodně individuální s tím žárlením, Petřík žárlil taky, ale naštěstí to trvalo krátce. Začalo to asi po třech měsících co se Míša narodil, ale nebylo to nijak bouřlivé, spíš takové vynucování pozornosti,
trvalo to asi dva nebo tři měsíce. Teď je Michálkovi skoro 9 měsíců a je to úplně v pohodě, co se žárlení týče.
July, my antikoncepci neřešíme nebo spíš si "dáváme pozor", ještě kojím a tak nechci nic brát a chtěli bysme ještě jedno mimi. (ale až tak za dva roky!!!)
tak se zase někdo ozvěte přeju všem dětičkám vše nej k narozeninám!!!
Katka 2 děti třetí klepe na dveře
  • 
1.12.2005 8:12:14
Jsem ve 4O t.t. a tak se těším nejvíce na reakci naší skoro 4 leté dcery. Na miminko se těší, ale mám obavy, že to tak lehké nebude. Jaké máte zkušenosti vy? Klukovi je 15,5 tomu už je to jedno. zdraví Katka
LizBiz 777
22.11.2005 3:50:34
Ahoj Anno a Mirko,
Tak jak nam ty deticky rostou??? Uz budeme slavit narozeniny, ze??? Dcera si to oslavi s demta ve skolce. Skolka nam povoluje prinest detem dort a udelaji si takovou malou oslavu. Pak to budeme slavit s nejblizsimi kamarady doma a zaroven jedeme na kratkou dovolenou a tam to oslavime "do tretice":-) Synovi uz je temer 20 mesicu a je to uz prima obdobi. Jak resite antikoncepci? Ja se ted momentalne rozhoduji, co dal. Uvazuji o IUD, myslim, ze v CR se tomu rika "dana". HA brat nechci... ach jo, jsou to starosti:-( Planujete nekdo 3. ditko?
Kinga+3 21928
1.11.2005 14:59:18
ahoj Mirko,
no to mě to taky přijde náročné, jenom je to fajn když jsou dva. A hlídání už vůbec nepřipadá v úvahu, bohužel. Tohle rozčarovnání jsem zažila tento víkend.
Starší syn je hodně bojácný a je zvyklý pouze na tchýni (kromě mě a manžela samozřejmě)bydleli jsme u ní první rok jeho života...Ale teď se s tchýní vídáme tak jednou měsíčně, takže ji mladší Michal už skoro nezná a hlídání obou nepřipadá v úvahu. Volno mám pouze když hlídá manžel...
Mirka, dvě mláďata+// 2258
30.10.2005 15:23:44
Jé, holky, to vám skoro závidím, že to tak dobře zvládáte s dvěma dětma. Mně to připadne šíleně náročné - oni jsou oba moji kluci hodně akční, takže jsem dost vyšťavená. Asi tak - zvládám to, ale už nezvládám nic jiného :o) A taky mi připadá problém, aby je oba dva najednou někdo pohlídal, - málokdo si troufne, aspoň u nás. Ale jak se mají rádi, nebo jak dělají blbosti, to je prostě kouzlo.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 256  [Dalších 236 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.