| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 1998

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 388  [Dalších 368 >>]
xy
  • 
30.12.2007 19:27:07
Hezke...
Anička+K+K 57229
27.12.2007 14:35:12


Také my se připojujeme s přáním krásných svátků a do nového roku hodně klidu a pohody a tobě Helčo šťastný návrat do práce.
Anička, Klárka a Kuba
Analeh a zlobidla D+L 18104
24.12.2007 12:35:02


Hvězdička stříbrná dopadla na zem
a všechno kolem nás mění se rázem.
Hvězdička stříbrná jehličím zavoní,
Vánoce přišly k nám, zvoneček zazvoní.
V okně kvetou květy z ledu,
těšíme se na koledu.
Krátký den a dlouhá noc,
už je blízko do Vánoc.

Krásné vánoce do nového roku lásku,štěstí a zdraví vám i vašim rodinám přeje Helča
Verera 18163
29.10.2007 15:55:55
Ahoj Adleno, vítám tě mezi námi.

Bohužel nevím, jak vypadá ta hračka, o které píšeš, takže ti asi neporadím, ale devítiletý kluk už zvládne ledacos technického, u nás je teď v kurzu tátovo nářadí, dostane vrtačku (jen akumulátorovou), stojan, svěrák, pilník a dřevo a je na odpoledne klid.

Dneska Ráďovi trhali zub, sice mléčný, ale ještě mrška ven nechtěl, bylo to naprosto regulérní trhání i s injekcí, byl děsně statečný, tak musím vymyslet nějakou vhodnou odměnu :))
Analeh a zlobidla D+L 18104
26.10.2007 23:25:36
Adleno tak to máš tedy hezký termín:) třeba holčička vykukne dřív a budete na svátky doma:) i když je to v celku fuk hlavně aby malá byla zdravá a ty také.Držím pěsti at jde všecko tak jak má :)
Analeh a zlobidla D+L 18104
26.10.2007 23:23:45
Adleno vítej,určitě se připoj vítáme všechny,jen tu naše diskuze není tak rychlá jako jinde:) hold většina holek jsou už pracující a já cobydub budu taky:( mám 9letou Denisku a skoro 4 letého Lukáška.
Zdravím všechny :)
ADLENA, Ted 9, Adinka19.12.07 68109
20.10.2007 9:53:16
Ahoj jsme tu nová jdu se podívat jak zvládáte vrstevníky mého synka. Mám Tadeáška narozeného 19. Ted čekáme po letech holčičku 23.12. ale vypadá to že to bude dřívjejc.Včera jsme s hrůzou zjistila že nám malej pomalu začíná dospívat co se týká ochlupení a docela mě to v tak nízkém věku zaráží. Teda pravda s klukama zkušenosti nemám:) Doufám tedy že vám nebude vadit když sem čas odčasu zajdu juknout. Ráda bych se zeptala myslíte že takový ten složitý robot je dobrý dárek pro takovéhleho kluka už si ho přeje tři roky a ted jsme se rozhodli mu koupit robosapien V2.
Děkuji a krásný den
Anička+K+K 57229
6.10.2007 20:30:42
ahoj holky, zdavím po delší době. Co jsem nastoupila do práce tak vůbec nic nestíhám. Teď jsem dala KUbína spát, tak se s vámi můžu aspoň na chvilku spojit.
Klárka ve čtvrtý zatím dobrý, sice máme za sebou první pětku z Vlastivědym ale už si to stihla opravit. Angličtina v pohodě, myslim že už se konečně i něco naučej... Kroužky má ty samý co loni, jen si přibrala flétnu, internet a zdravotní kroužek, ale zase vypustila tanečky a sportovky, protože to se jí tlouklo s judem. Kroužků musí mít co nejvíc, aby nebyla zas tak dlouho doma sama, ale i přes to v úterý a v pátek nemá nic, tak tu je chudák sama a čeká až dorazíme s Kubou z Prahy domů.
Analeh a zlobidla D+L 18104
1.10.2007 18:24:45
Ahoj holky ráda vás vidím:)
no u nás kroužky jako loni výtvarný a šikovné ruce v po a čt chodí ve 4 ze školy,ještě chodí do náboženství a v pá odpo mají společenství takže jediný den úterý a středu odpo má volnější to přijde po 1 hodině.Učení v celku fajn zatím jedna dvojka z češtiny a dnes z matiky ajinak samé jedničky.Anglina jí zatím v poho jde.Do plavča nejezdí tak útrapy a scény jsou ušetřeny.Já si užívám mateřské Luky chodí do školky ale ted jsme všichni nějak nachlazení tak jsem ho nechala doma:) no a jinak furt dokola,práce která se udělat musí a v domáctnosti vidět není.
Zdravím všechny.
Jo ve čtvrtek máme rodičák no spíš bude informativní než o známkách:)
Bebi+2 39827
30.9.2007 22:02:35
Ahoj!!!

U nás všechno při starým, klukovi se ráno do školy nechce, ale snaží se. Má žákovskou knížku a v ní asi deset jedniček.
Je drzý, odmlouvá a tyranizuje mladšího bratra:-))))))
Kroužky má jako vloni - etiku a jógu. Navíc má tréninky a zápasy ve fotbale, tak má snad pohybu dost. Já chodím běhat a chystám se ho stáhnout s sebou. Myslím, že tak dva kilometry by měl uběhnout v pohodě. Tak uvidíme.....

Co vy, jak všichni žijete?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 388  [Dalších 368 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.