| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Bolesti zad

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1701  [Dalších 1661 >>]
Jojona 24583
3.2.2021 14:21:49
Deti taky meli rustove bolesti. Dcera profnukala noci a spala s nohama na zdi, ze je to tak lepsi. Pomohl rybi tuk, davky uz nevim, ale byly to velike tobolky pro dospele. A taky ji to posililo i imunitu v tom roce.
Analfabeta 141613
3.2.2021 12:57:43
Dceru bolely holeně, když byla malá. A to tak, že se pro bolest ani nepostavila na nohy. Vidět cca 5-leté dítě, jak na WC leze po čtyřech, protože se pro bolest na nohy nepostaví, je šílený. Doktor, že to prý jsou "růstové bolesti". Takže prý omezit pohyb, poté prášky proti bolestem ... skončili jsme tak, že by dítě bylo na vozíku a bralo Brufen 500. To jsem teda řvala vzteky, ale informace jsem neměla, internet ještě nebyl, a i kdyby byl, je na něm spousta hovadin. Dostala se mi ale do ruky knížka alternativního léčitele Josefa Jonáše Tajenky života a pak pokračování Křížovky života. Tam Jonáš píše, že tzv. růstové bolesti jsou častokrát nepoznanou potravinovou alergií, většinou na pasterizované mléko. A skutečně, stačilo vysadit kupované mléko a přejít na čerstvě dojené, a bolesti rázem zmizely jako mávnutím kouzelného proutku. Jonáš k tomu dodává, že toto bohužel nevědí ani dětští lékaři. Takže já bych pátrala i tímto směrem.
Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
3.2.2021 11:48:27
Děkuji všem za reakce.Syn od mala kašle,vždy 5dni a konec už jsme byli záněty ze vzdy stejný průběh,bez horeček ....a teď poprvé mezi svatkama stejný průběh 5dni pak pár dní klid a pak to začlo jak na houpačce,když se zadychal kašel půlhodinový,den klid,další den ráno půlhodinový kašel....poslech čistý ale nasadila dr antibiotika že už kašel trvá 3tydny,ale i tak dál kašlal min bez záchvatu ale občas si zakaslal,rtg malí nález na pravé straně prý to bylo jasný po tak dlouhém kašlání, crp nízké,dobrali jsme a nasezen ten broncho vaxum do toho ty bolesti růstové a ja uz nevím .....spíš jak se to táhne , nikdy tak dlouho jsme nic neřešili
A. Andrs 157190
3.2.2021 9:34:18
Mezi lopatkami ho boli kvuli kasli nebo jestli ma zanet prudusek, tak kvuli tomu, mam dceru opakovane hospitalizovanou kvuli zapalu plic, prni lek co ji davali na detske klinice bylo neco proti bolesti - tedy neco - vzdycky ibubrufen. Asi vedeli, ze to dokaze bolet hodne. Nebo to muze byt spojene, namozene mezizeberni svaly, zhorsene dychani. Nebo od patere bolesti, ktere vedou k horsimu dychani a pak k infekcim dychacich cest. To nezjistis, kde je zacatek a co je dusledek. Masirovat, protahovat, inhalovat, leky na bolest. Bronchovaxom s tim nesouvisi a urcite pomaha, akorat to trva. Bolesti rustove jsou jak uz psaly jini na dlouhycvh kostech a jsou vic v noci. Muze mit oboji, proto to vypada divne. Za leky proti bolesti se primlouvam.
Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
3.2.2021 9:26:56
Tak jsme teď praktikovali radu od kopřivy a spokojený a syn prý a ty záda!to semnou budeš kroutit~:-D.Dcera ta si vždy stěžovala jen na nohy ,Dr mi řekla že holky to mají jiné než kluci.
Klabe+3 kluci (08,10,15) 83527
3.2.2021 9:23:08
Na růstové bolesti trpí náš nejmladší, ale ho bolí pouze holeně. A to hlavně v podvečer, večer a v noci. Pomáhá masírování, hlazení a případně nurofen (když se v noci budil s velkým pláčem).Bolesti zad s tímto spojené nemám, takže bohužel neporadím.
adelaide k. 20327
3.2.2021 9:02:31
Jj, Kopřivo, přešně tak, vyzkoušeno na zvířatech :D
Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
3.2.2021 8:45:38
A je zvláštní že všude píšou bolest večer v nocí,ale syn přes den ,v noci spinká nebudí ho to.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.2.2021 8:44:38
jé, tak teď jsem pochopila, proč synovi nejvíc pomáhala lesní alpa ~:-D
hrozně trpěl na bolesti holenních kostí a já nevěděla coby a jednou mi padl pohled na lesní alpu (prapodivný dárek od dcery k vánocům, když jí bylo asi 6) a tak jsem mu namasírovala holeně tou alpou - a on byl spokojený... pak si mazal nohy alpou každou chvíli, a zabíralo mu to - myslela jsem, že spíš jako placebo, ale ta masáž vlastně fakt mohla pomoci ~:-D
Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 65307
3.2.2021 8:30:59
Je mu to právě příjemné
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1701  [Dalších 1661 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.