| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácnost - praktické rady

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 12176  [Dalších 12146 >>]
Senedra 14756
29.2.2024 10:22:23
Na boty typu lodičky, balerínky a podobně máme vysoký, úzký botník, který se vyklápí. Ten je zaparkovaný v rohu mezi vstupními dveřmi a dveřmi do technické místnosti. Na boty, které nosíme v sezoně máme dole v šatní skříni výsuvné poličky, boty máme ve dvou řadách, jedna polička je užší, aby se do sousední vešly vysoké kozačky. Zbytek bot máme v krabicích v nástavku pod stropem, vždycky přehazuji letní-zimní. Ještě máme zásuvku, ve které jsou věci jako krémy, kartáče, impregnace a podobně.
Lenka Pražanda 128023
29.2.2024 10:18:13
Zrovna teď o víkendu jsme byli na kole, kde cyklostezka vypadala jako oraniště. Takové boty v botníku mít nechceš ~n~
K_at 121378
29.2.2024 10:12:14
77, jojo. Většina bot bude ve skříni.
77kraska 132593
29.2.2024 10:07:17
Kat, obecne bych udelala toto:
- podivala bych se na internet pro inspiraci
- zvazila bych, kolik mate celkem bot, jestli tam ty boty budou porad vsechny nebo jestli budes mit zimni boty v lete jeste nekde jinde (kdyz jsem byla dite, tak jsme zimni boty meli v lete ve sklepe...ale to byl krasny cisty suchy sklep v panelaku)
- urcite bych zvazila ty ulozne systemy, jestli tam budou boty v krabicich nebo na tech plastovych drzacich nebo jen tak volne lozene

tu skrin a ulozny system volis na dost dlouho, prakticky navzdy, tak je treba to poradne promyslet
K_at 121378
29.2.2024 10:06:23
Leni, měla jsem dojem, že třeba CCC nemá problém. Ale možná to je fakt jen můj dojem. Jinak já mám tak blbý chodidlo a mezivelikost, že koupě bot je utrpení.
Jerry G. 159407
29.2.2024 10:06:06
Kat, my mame na boty police. Ale od skrini na miru jsme ustoupili. Misto toho mam obestavene skrine PAX z Ikeii, vetsinou je mame vic jak 15 let.
Lenka Pražanda 128023
29.2.2024 10:03:36
Kam chodíš nakupovat? Asi změním obchod ~:-D
77kraska 132593
29.2.2024 10:02:43
Kat, jestli na to mas misto, tak budiz, ale vyzkousej si to napred:
- jestli Ti skrin 60 cm hluboka nebude prekazet
- pokud budes mit supliky, jestli vytahnes suplik 60 cm hluboky plny veci....to je uz fakt hodne, ten mam jeste v jine skrini a manipulace s nim neni snadna, kdyz je plny

- a mit boty ve dvou radach za sebou je ponekud neprehledne

a koukni na ty drzaky na boty, ma je taky Ikea, zde:
https://www.ikea.com/cz/cs/p/murvel-ulozny-dil-na-boty-seda-20434832/

Šatní skříně se zrcadlem na Favi.cz - opticky zvětšíte ložnici
Lenka Pražanda 128023
29.2.2024 10:02:33
60 cm mi přijde zbytečně hluboké. Jak ten prostor využijete? Já mám skříň hlubokou 40 cm, většinu bot mám uloženou v krabicích a krásně se to tam vejde. Ty krabice jsou skladnější a přehledné. Ale je mi jasné, že muž a děti je tam dávat nebudou. Jde jen o sezónní obuv. To co zrovna nosíme je normálně v polici.
Na tvém místě bych se podívala, co přesně máte za boty a podle toho volila kombinaci polic a košů. Když hodíš trekové nebo sportovní boty špinavé od bláta do koše, bude z nich to bláto padat na spodní patro. Kotníkové boty potřebují větší prostor než baleríny.
Já tam mám ještě takovou malou vloženou polici na kartáče, krémy a deštník.
77kraska 132593
29.2.2024 9:59:23
MOniko, spiny jsem se taky bala, ale my tam vlastne nedavame bezne nosene boty, kazdy ma dva pary nosenych bot, ktere ma v predsini jeste jinde...ve skrini jsou boty, ktere si vezmeme na sport nebo na vikend a pak jinde oschnou nebo je umyjeme....neni to tak, ze boty zvenku rovnou davam do supliku

a vlastne mi prijde, ze ve meste se boty moc neumazou, je skoro porad sucho....letos jsem ani nevytahla takove ty tacy, ktere davam do predsine na boty od snehu, aby tam uschly
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 12176  [Dalších 12146 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.