| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 15522  [Dalších 15482 >>]
Sam01 129844
26.5.2012 17:26:43
Janino,
tak už vůbec to,že soud určil viníka bych považovala za dobrou zprávu. Je mi jasné,že Daniele a Lukáškovi to moc život nezlepší,ale třeba trochu úlevy ano. ~x~

Nevíš,jak to vypadá s jahůdkama? Ála nás letos vůbec neinformuje. A taky jsem zvědavá,jak to u ní vypadá. Když jsem s ní naposledy psala,tak bylo všechno na dobré cestě.
Která fr. restaurace je ta oblíbená? Co dobrého tam vaří?~;)
JaninaH 12107
26.5.2012 17:11:24
Ahoj vespolek, děkuju za přání k svátku. ~x~ Krásně jsme můj svátek s Álou oslavily v naší oblíbené framcouzské restauraci dobrým jídlem a růžovým vǐnem.
Už asi měsíc nosím v tašce článek z Lidových novin, o kterém jsem vám chtěla napsat. Jmenuje se Když se spravedlnost jen plíži a jeho podtitul je "Programátor Jindřich Klepek zmrzačil před 11lety syna přítelkyně. Odškodné soudy přiznaly teprve nyní". Jak neni tězké uhodnout, článek pojednává o případu Daniely, která do KSP taky patřila. Po dlouhých letech se jí podařilo z důvodu různých soudních tahanic vysoudit odškodnění pro Lukáška a pro sebe. Ale, jak v závěru článku sama říká, to ještě neznamená, že ty peníze skutečně od toho člověka dostane.
Dali a Harry 15122
24.5.2012 10:14:56
Jedeme po vlastní ose, ubytování máme v městečku Erdeven - Chataau Keraveon - bretaňský zámeček. Ne nejedeme na loď, jezdíme na výlety po okolí. Co dělám:-)Chodím do práce, užívám si vnoučat a stále jsem šťasně vdaná:-) V neděli mají kluci závěrečné vystoupení ZUŠ, Luciánek má atb, tak snad se do neděle uzdraví. Mají téma Zvěrokruh, moc se těším.
Adélka je moje zlatíčko, chodí do školky a dohání kluky ve zlobení.
Sam01 129844
24.5.2012 8:22:07
Jo a já razím s rodinou letos na Korfu a pak jedeme ještě v srpnu na loď. Kde se,ale budeme plavit zatím nevím. Buď kolem Řeckých ostrovů nebo kolem Chorvatských ostrovů směr Sardinie.
Zatím neznám přesný plán cesty.
Sam01 129844
24.5.2012 8:20:26
Ahoj Dali.
To jsem ráda,že jsi se ozvala. Zrovna včera jsem na tebe myslela,když jsem projížděla seznam kontaktů v mobilu. :-) Zrovna jsem si říkala,co asi děláš,že jsi tu dlouho nebyla.

Ta Francie se ti bude určitě moc líbit. Když jsme projížděli skrzeva Normandii,tak tam bylo opravdu hodně hezkých městeček. Navíc ty pobřežní skaliska jsou úžasný. Jedete na loď?
Dali a Harry 15122
24.5.2012 8:09:32
Francie, Bretaň, 6 km od pobřeží Atlantiku.Jedeme koncem června.
Dali a Harry 15122
24.5.2012 8:07:48
Ahoj Šárko, když oni ti kluci jsou takový jiný druh a možná to tak ani nemyslí, ale nemohou si pomoci...Mám to v přímém přenosu doma i v blízkém okolí. Vrcholem jejich komunikace je ahoj ve dveřích:-)
Sam01 129844
24.5.2012 7:36:45
Janino,
všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku.~x~~x~~x~~x~
Sam01 129844
23.5.2012 16:53:07
Ajko,
tak držím palce,ať je bacilák brzy pryč.
Vidím,že jste v pilné práci a hromada jí ještě leží před vámi. Bude to fuška. Nicméně pak budete mít krásný domeček. Už se těším na finálové fotky.~x~
Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 18094
23.5.2012 16:10:10
ležím se šílenou virozou, korunovanou bakteriální infekci, postihl nás nějaký zmutovaný bacil, fakt kašlu, jako tuberák, bolí celý člověk, vysoké teploty...tak nakukuji

Tinas, hodím ti fotečku, jak vypadá momentálně obývák a kuchyň



Jinak máme rozvod odpadu a vody v koupelně, máme kompletní rekonstrukci elektřiny....

čekají nás omítky, kachlíkování WC a koupelna, vše samozřejmě nové, od sprchového koutu až po umyvadlo, budeme mít i vanu....na což se těší hlavně Maki a Adi, doma jsme jí zrušili před 4 roky, při rekonstrukci....potom o prázdninách se bude dělatobývák a kuchyň, dlažby v předsíni....a ústřední topení, ještě jsem zapomněla, že během června musíme objednat plastová okna...
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 15522  [Dalších 15482 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.