| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 15522  [Dalších 15492 >>]
Sam01 129844
26.9.2012 13:23:02
Ahoj holky,
skočila na mě nějaká hnusná viróza,tak jsem nenakukovala. Co bych vám o Korfu řekla je asi to,že je tam prostě hezky.V sezóně je tam šíleně přecpáno,protože ostrov je to malý,ale hodně oblíbený,ale teď si myslím už bude poměrně volno. Co jsem viděla pláže,tak jsou hlavně písčité,ale sem tam se najde i oblázková pláž.Moře bylo všude krásně čisté. Domorodci jsou vesměs milý a přátelští a stejně jako jinde se vyplatí očíhnout,kam chodí na jídlo ,protože je většinou nejlepší a nejlacinější.:-)

Ne vážně na Korfu se mi opravdu moc líbilo.Nejdřív jsme tam byli týden s rodiči,takže jsme si něco projeli autem a pak 14 dní na lodi,takže jsme objeli celý ostrov + různá místa při pevnině až do Albánie,ale to byl fakt šílený šok,takže do Albánie nejezděte. :-)
Kousek od hlavního města je taky velikánský aquapark,kde je nádherně teplá voda,ale to je tam všude. Je tam tedy dražší vstupné,ale je to dovolená,tak se nemá přepočítávat.Děti se tam rozhodně vyblbnou.
Dám vám sem odkaz na stránky mojí spolužačky,která na Korfu žije. Je to fajn holka a určitě by vám pomohla v případě potřeby. Klidně se na ní obraťte a ona vám poradí a řekne co budete potřebovat. Poradí vám s letenkama,ubytováním i s tím,kam se třeba zajet podívat.
Má tam na stránkách i přímo možnosti ubytování.Nebo si jí najdi na FB a tam dává i fotky z Korfu a můžeš se tam i zapojit do diskuse s dotazem.

Ajko,
myslím,že teď už budou i mnohem levnější ceny letenek a ubytování,než je v sezóně a počasí je tam stále hezké. V sobotu mi kamarádka psala,že je na Korfu nádherně,že jdou na pláž a u nás lilo jako z konve. Pokud by to bylo možné přimlouvala bych se,aby jste vyrazili,protože dovolenou určitě po té dřině na stavbě a stresu potřebujete.

korfu
Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 18094
24.9.2012 15:21:31
Sam, písni o Korfu tady, jsem moc zvědavá, ještě jsme váhali, zda nepoletíme od 21.09., ale nechci, aby Maki zameškala hned zkraje prváku školu a bylo by mi líto, jen bez ní....
Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 18094
24.9.2012 15:20:31
Kapradino, není třeba dedukovat, jen se naplnily moje slova, je to smutné, ale je to realita.....pokud vše klapne, mohli bychom být už tento víkend pohromadě........ 15.09. bylo rok, co byl Kuba naposledy doma, pak měsíc nezvěstný, největší hrůza a chmura mého života, kdy nevíš, kde je, jestli žije....a pak dostal rozum a po měsíci se ozval a od té doby vím, kde je, je to těžké, ale asi to tak mělo být. Má přítelkyni, která na něj čeká, háček je v tom, že je o 16 let starší, vůbec nevím, jak dlouho jim to vydrží, ale i pár let by stálo za to, aby se od něčeho odrazil....v okolí mám případy, kdy i přes velký věkový rozdíl jsou partneři stále spolu, tak uvidíme...

Adélka je už od června na chalupě s mými rodičí, byla ve školce v březnu, pak celý duben nemocná, pak v kbětnu odchodila 3 týdny a lehla tak dodělaná, že jí naši vzali 1.6. na chalupě k nim do domečku a byla tam měsíc, nabrala sílu, přibrala, spravila se...červenec a srpen pendlovala mezi naším domečkem a od mých rodičů....jsme na tom našem staveništi půlku měsíce, jezdím v každém volnu...včera večer už byla sbalená, že pojede domů, ale babička s dědou byli smutní, tak nakonec jsme jí z auta vytáhli a zůstala s nimi ještě do středy....ale snad už to nějak pořešíme a zůstane doma s námi, chybí mi strašně moc, jsme jako bezdětní, navíc potřebuje děti, pořád říká, že by chtěla nějakého kamaráda nebo kamarádku, je celé léto s dospělýma..... Maki ještě od začátku školního roku nebyla doma, jezdí z intru rovnou do domečku, má to blíže a také chce být tam, teď přijede do města, narodila se jim sestřička, je zvědavá, tak jde k otci o víkendu...Jinak stále doufám, že je v ní kus dobrého, že zůstane svá, neá se ovlivnit, je naprosto jiná, než Kuba, tak snad jí to vydrží....
Kapradina 34186
17.9.2012 22:35:13
Tak holky po delší době sem nakukuji.

Sam,
nejlepší reklama je od lidí, kteří už na nějakém místě byli ... až budeš mít čas, budu ráda, když o Korfu napíšeš víc, kde jste přesně byli a tak vůbec všechny tvoje postřehy. Děkuju. ~x~

Ajko,
máš miliardové rodiče! V dobrém závidím tak obětavé prarodiče. U nás se taková péče nevidí - mamka si holky na dvě, tři hodinky občas vezme, když potřebuji něco zařídit, ale přes noc? Naposledy loni na 5 dní, když jsme byli na dovolené jen s Pavlínkou. To byly naše jediné dny bez holek, jinak jsou pořád se mnou (s námi).

Co Kuba? Mezi řádky jsem si něco vydedukovala ... a moc na tebe myslím ... je to pro vás asi hodně těžké, ale věřím, že to všechno společně zvládnete. ~s~~s~~s~

Přijde věk, kdy děti potřebují volnost a důvěru, tak ať ji Maki užívá plnými doušky, ale nezklame ... já jsem ráda, že mám Pavlínku jakštakš pod kontrolou, ale je to někdy hodně težký to ukočírovat, obzvlášť, když "všichni tam můžou, jen já ne" a tak, však to znáte. ~;)

Holky chodí od září na plno do školky, jsou šikovné, zvládají to na jedničku. Už občas chodily na pár dní od června do soukromé, tak tam jsme si prošly trochu slzičkama, ale nic strašnýho a teď jsou už v pohodě. Jen musíme doladit oblékání a poznávání svých věcí - obden něco pořád hledáme. ~8~~t~
Sam01 129844
17.9.2012 17:10:21
Ahoj.

Ajko,
na Korfu si určitě zajeďte. Pokud vám to už nevyjde letos,tak určitě příští rok. Stojí to za to. Já jsem letos na Korfu byla celkem tři týdny a moc se mi tam líbilo. Byla jsem na Korfu poprvé a určitě ne naposledy.

Maki už je na intru? To je děsný,jak ten čas letí. Nedávno jsi tu o ní psala jako o malé holčičce a už je to slečna.

A co malá? Chodí do školky?
Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 18094
8.9.2012 21:30:16
celé léto jsem pendlovala mezi domečkem a bytem....dovolenou jsme zrušili, chtěli jsme za 10 dnů na Korfu, ale dostala jsem zánět kolenních kloubů, bolí to jako čert, musela jsem dnes do nemocnice, dali mi kapák a pustili domů, jsme sami s manželem, nestačíme si to ani užívat, pořád něco zařizujeme a jsme v práci, ještě teď v září jsou dovolené, tak dělám třeba v pěti dnech 4 dvanáctky. Adélku máme s mými rodičí na chalupě, Maki má první týden na intru za sebou, je nadšená z té volnosti, doufám, že má dobrý základ a odstrašující příklad v bráchovi, který s námi ještě není....


Sam01 129844
3.9.2012 12:55:21
Hezký den všem.
Tak bohužel nám začíná další školní rok. Ani nevíte holky,jak se těším,až tohle všechno budeme mít za sebou. ~:-D
Letošní rok bude plný změn. Obě děti na gymplu,naše holčička už není až tak malá holčička,ale mění se ve slečnu. Synátor je puberťák se všemi doprovodnými jevy,tak vám asi nemusím vysvětlovat co všechno to obnáší a,že můj malý roztomilý brouček je nenávratně pryč a místo něj tu s námi žije nějaký divný člověk.~:-D
Léto bylo krásné,ale krátké. Letos hodně akční,takže mám pocit,že jsem jenom balila,vybalovala,prala a to celé několikrát znovu.
Nicméně léto se nám povedlo.

A co vy ,jak se máte?
Dali a Harry 15122
27.7.2012 8:32:24
Šárko~:-D notýsek, já nejméně dva. Občas něco prošvihnu, naštěstí nic zásadního. Knížka už je objednaná, do horkého~t~ léta jak dělaná. Já si léto užívat teprve tento týden, na dovolené v Bretani nám celý týden lilo...Ale i tak tam bylo krásně. Podle průvodce prší v červenci v Bretani 8 dní, tak jsme si to asi vybrali. Ale mám kouzelný zářitek z Aury, taková malá vesnička, velmi malebná a v ní krámek s panenkami a všechny byli babičky v bretaňských krojích v ruce s pletením...
Hortensie 56767
26.7.2012 16:17:35
Dali,
tos dobře udělala :-) - sérii asi tří nebo čtyř prvních dostali kloučkové od bratrance k vánocům. (Aha, chybí mi notýsek, kam bych si všechno psala :-) - nepamatuju si přesně, který až díl jsem jim dala! Jak mám pak pokračovat?!:-))
Dali a Harry 15122
26.7.2012 12:18:26
díky za typ na dárek Kristiákovi~;((trochu jsem nakoukla vedle~j~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 15522  [Dalších 15492 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.