| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

  (?)
[<<Předchozích 970] Názory 971980 z 35435  [Dalších 34455 >>]
Stáňa * 7932
31.10.2013 22:13:14
Ahoj všem,stíhám číst,s psaním je ho horší. Já jo, držím moc palečky. Zaujalo mě, co jsi psala o raynaudovi (vidíš, že ćtu :o)). To může způsobit nějaké komplikace??

Zerat, blahopřeji k budování. Vy jste to teda fakt vzali meteleskum bleskum :-)

Redí, co holky? Jsi pořad v té neziskovce nebo co to bylo?

Martu, jak zvládáš práci, školu, rodinu a ještě pejsky? Musí to být fičak, co?
zaba + 3 64617
31.10.2013 21:01:47
Ahoj,

Jájo, to jsem moc ráda, že je miminko v pořádku.

Evi, gratulji k plnému úvazku ~x~

Třešničko, Sandře jsem koupila v Rosmanu hrníček Nuby. Nejlepší je ho okusovat ~:-D Ale i si z něj občas lokne. Příkrmy už má čtyři a nic jiného kromě mlíka nepije. To že si za den párkrát cucne čaje nepočítám.
Evi*a Médinka 7/06 28976
31.10.2013 11:15:32
Ahoj holky, já tady chvíli nejsem a už se to tu hemží novotami?~;)
Nějak vůbec nestihám, kolik dní se třeba ani nestačím podívat na mail, natož sem, což mne moc mrzí.
Teď má Míša nějaký ředitelský volno, který navazuje na podzimní prázdniny, tak jsem byla nucena si vzít dva dny dovču, abychom to doma nějak pokryli.
Pracuju čím dál víc a dýl a tak se to konečně nějak udělalo~e~ a můj půlúvazek se od listopadu rozšířil na celý~R^ po 3,5 letech. Takže snad to zvládnu.

Jájuško, moc a moc gratuluju~;(( a moc a moc držím palce, je to úžasná zprávička, pamatuju se na Vaše nedávné trable, tak jsem s Váma moc ráda, že se na Vás štěstí usmálo.

Mandelinko, tý jo, taky moc držím palce švagrové. Je to opravdu zázrak, moc držím palce, ať to vydrží a máte veselý květen ještě víc ~;)
Jája+2 kluci 38897
31.10.2013 10:03:43
Holky, děkuji.
Třešničko, odpočívám hodně. Už jsem z toho celá hotová, protože nejsem schopná ani vyjít schody, aniž bych se zadýchala. Kluci jsou ve školce a škole, takže mám min. do 15 hod absolutní klid na odpočinek i práci na NTB (a to jsem v pololehu), pak jedu pro kluky, udělám s Hynkem úkoly a do večera polehávám. Večerní "kolotoč" si vzal komplet na sebe manžel, včetně chystání svačin a snídaně na ráno. Takže kromě toho jednoho, max. 2 dnů v práci (kde taky z 90% sedím z nohama výše) fakt nic nedělám.

Hani, Avent jsem dostala od tchýně u Damíka a taky kapal~Rv
*Hanka* & Lucinka 16914
31.10.2013 9:36:24
ahoj,

Jájo, tak to jsem moc ráda, že UZ dopadl v rámci okolností dobře. ~x~

Právě proto, aby Lucce docvaklo, že z toho hrnku může i něco téct jsem jí tenkrát na chvíli sundala tu nekapající membránu z toho Aventu.... došlo jí to celkem hned.... jenže pít nechtěla, zezačátku měla tak 20-30ml za den... víc jí nezajímalo. Do té doby stejně jak píše Jája, hezká barevná hračka, která jde kousat ze všech stran. (měli jsme fialový Avent s ouškama a měkkým pítkem, později jsem dala tvrdé pítko, ač nekapající, tak stejně kapal) Pak jsem ještě kupovala nějaký v DM Nuk? MUM?
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
31.10.2013 9:25:32
Jájo super,že je ultrazvuk v pořádku a vše jak má a neboj špinění určitě ustane já špinila do konce prvního trimestru,hlavně se snaž odpočívat a šetřit.

Nuk hrnek jsem měla taky vlastně oba byla nuk jak z tvrdým náhubkem,tak s měkým.Taky trvalo Tomíkovi než zjistil,že pokud neposaje nepoteče.To samé má ted Davídek u láhve,pokud neposaje nepoteče i když ted jsem mu tam udělala větší dírku a trochu to kape i samo.
Jája+2 kluci 38897
31.10.2013 9:03:21
Mandel, držím ségře i švagrovce~;((.
Jestli tohle moje mimi vydrží, tak budu mít TP shodný s moji nejlepší kamarádkou (svatební svědek)~g~. Ale vysloveně na den~;)
Jinak nám taky řekli, že šance mít další miminko je max. 1%, prostě zázraky se dějí. A je fakt, že já jsem do muže narvala tolik bylinek, až se divím, že nerozkvetl~t~. Dokonce se mu po víc jak roce podařilo zklikvidovat bradavice na noze a přitom stále bere kortikoidy.

Třešni, pokud kojíš, tak si o tekutiny starosti dělat nemusíš. Hlavně, ať dost čůrá~;).
Oba kluci se mi poprvé rozpili až kolem 9.m, dřív ani ránu, max. po lžičkách. Pili z hrnečku NUK a až v těch 9.m jim docvaklo, že musí potáhnout, aby to teklo. Do té doby si s tím víceméně hráli, šplouchali, "kousali" dásněmi. Taky pili zpočátku jen vodu, nic jiného jsem jim ani nenabízela. Kolem roku jsem začala ředit čaj šťávou ze zavařenin a pak jsem ředila ovocné šťávy.
Jája+2 kluci 38897
31.10.2013 8:56:21
Ahoj!
Holky, díky, jste zlaté, jak na mě myslíte. Omlouvám se, že jsem se neozvala. Odpoledne jsem byla na utz, pak ještě pro výpisy a papíry na úřadě, domů jsem přišla dost unavená. A pozdní odpoledne či večery trávím na záchodě :-©. Tak se přes den snažím udělat co nejvíc do práce, protože pak už nejsem schopná.
UTZ dopadl relativně dobře, nic se nezhoršilo, ale ani nezlepšilo. Hematom tam pořád je (těžko říct, zda starý nebo nový). Mimi odpovídá, roste (22mm), pěkně tam mávalo ručkama. Takže musíme holt čekat a v rámci možností odpočívat. A doufat, že zůstane jen u špinění, že už se nevrátí krvácení.
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
31.10.2013 7:33:19
Ještě jsem chtěla holky se zeptat,kdyby jste znaly někoho,kdo má pidivelikost těhotenských kalhot velikost 34-36 mám na prodej,jsou málo nošené,jako nové.Třetí dítko už neplánujem,tak at mi to zbytečně neleží doma.Jsou na zimu ideální,fakt teplé.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=70108334&tab=4
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
31.10.2013 7:28:04
Mandelinko držím palečky,at vše dobře dopadne.~;((~;((~;((
Jája,ale psala včera né,že jde na ultrazvuk už včera,napsala tam tuším,že jde dneska na ultrazvuk.No to je jedno,hlavně at to dobře dopadne.~;((~;((~;((

Já nevím holky jaký hrneček zvolit,vím,že u Tomáška to bylo těžké přejít z láhve na hrneček.Jestli klasický bez náhubku,ale ten si ještě neudrží a vše na sebe vylije,nebo jak bývá takový zavírací a uvnitř slámka,nebo tvrdý náhubek s tím jsem u Tomáška neuspěla,tak jsem koupila měkký náhubek a taky mu trvalo než se naučil,každopádně chci něco s ušima,at si to může držet a něco co se perfektně rozebere a umyje.
Jinak pije opravdu jen na zapití při příkrmu mezitím moc nechce.Já chci dosáhnout toho,aby prostě po příkrmech už nechtěl prso,ale bohužel víc zeleniny ani kaše nezbaští a prso vyžaduje na zapití.

[<<Předchozích 970] Názory 971980 z 35435  [Dalších 34455 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.