| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

  (?)
[<<Předchozích 960] Názory 961970 z 35435  [Dalších 34465 >>]
zerat 18305
1.11.2013 21:42:22
Třešničko a holky, teď jsem byla venčit, a tak jsem koukla do auta. Možná to nebude tak děsivé - možná jsem to z nejhoršího dostala tou horkou vodou a čistidlem pro strojové čištění... uvidíme, jaká hrůza to případně bude na denním světle ~:-D
Jinak jo, fakt věřím, že se tomu jednou zasměju - možná už i teď to mám v hlavě zpracovnaé, ale v tu chvíli, kdy jsem měla ruce od guláše, bundu od guláše a teď jsem měla lovit v kabelce kapesníčky... uáááá to vám byla taková bezmoc! ~:-D
třešničkaA,Tom 09+David 13 119170
1.11.2013 21:17:16
Zerat ~6~~6~~6~,když se se.. tak se se..
Ale taky tomu guláši jsem se zasmála ~:-Dpromin,mi to v tuto chvíli přišlo směšné,i když tobě to tak nepřijde,ale určitě se tomu časem taky zasměješ.

Taky mám občas takové dny,to je pak fakt lepší sednout si k televizi nebo jít spát,prostě vůbec nic už nedělat.
zerat 18305
1.11.2013 20:41:32
Stáňo, já už jen sedím a nic nedělám - aspoň zatím, abych zase něco nezkazila. ~f~
Stáňa * 7932
1.11.2013 20:33:51
Zerat,
promiň, ale taky jsem se musela smát ~:-D
Přihodila bych ti i interiér našich dvou aut, manžel na něj nehrábl snad rok a já nemám čas ani na to svoje, natož jeho. Vloni jsem si vyprosila na Ježíškovi potahy, tak letos by to chtělo poukaz na čištění. ~:(
zerat 18305
1.11.2013 19:48:44
Zabo, děkuji - já vím, že se tomu taky jednou zasměju - ale dnes mi to fakt nějak nejde. V autě to smrdí naprosto šíleně gulášem - zavání to tím, že auto půjde na pořádné vyčištění, takže dalších 1500 Kč v černé díře ~n~ V penězích, které vyletí za opravu auta, za vyčištění interiéru už vidím jen o kolik skříní... se bude muset koupit do domečku méně ~8~ I když zrovna to vyčištění interiéru už fakt naše auto potřebuje jako prase drbání - to je jediné, co mě utěšuje :-)
zaba + 3 64617
1.11.2013 19:39:20
Zerat, ~6~ Vím, že tobě to k smíchu není, ale já jsem se musela smát u toho guláše. Takové dny mívám taky. To se to pak od rána do večera s.re. Už jsem pak nebezpečná sama sobě.
zerat 18305
1.11.2013 18:32:34
Evi díky.~x~

Tak a já dnes potvrzuji pořekadlo, které říká, že když se něco s.re, tak vždycky na tu největší hromadu. Při přezutí a zimní kontrole se zjistilo, že máme hnutou geometrii vozu, zkřivený volant či nějakou trubku k němu a zničené ložisko na jednom předním kole - odhad opravy 6,5 až 7 tisíc - víc snad ne. Ovšem i tohle je teď masakr ~k~ Přesně vím, co za to může - potřebovala jsem se otočit na silnici, a ze silnice vjetí na vedlejší vedoucí do lesa nevypadalo tak zle, tak jsem se tam chtěla otočit, při sjetí rána jako blázen do sešupu, auto se zdálo o.k. tak jsme s ním fungovali, ale já jsem měla často pocit, že auto "plave" - manžel mi říkal, že to je jen můj pocit ~8~. Nó, tak to tak vypadá, že díky "jen" 5000 Kč spoluúčasti teď budu ještě řešit s pojišťovnou, aby se aspoň část utopila z havarijka. Potom jsem převážela guláš - no a prý dej si ho raději na sedadlo (hrnec byl ve velké míse pro jistotu). Nó a jak jsem se rozjela do kopce, tak se hrnec hnul, guláš masivně vystříkl a vylil se do sedadla v autě, při čištění jsem se od guláše zmatlala i já, moje kabelka, strop auta... Teď jsem to sedadlo hodinu čistila dvěma čisticími prostředky, ovšem mám takový pocit, že v kombinaci se zimou venku budou jediným výsledkem moje rozežrané ruce přípravky a stále flekatý interiér auta ~n~ Doma jsem chystala žrádlo pro psa a jak jsem asi rozhozená, tak od míchání žrádla v misce mám "zašvihanou" půlku kuchyně... já už se dnes potřebuju asi vyspat a doufat, že zítra bude líp! ~f~~8~
Evi*a Médinka 7/06 28976
1.11.2013 18:10:41
Zerat, at se Vám hezky bydlí:)
zerat 18305
1.11.2013 15:10:23
Ahoj :-)
Jáji, mám radost, že se miminko drží! @-}--

Já teď sedím v servisu a čekám na přezutí auta hezký u kafe, klídek a pohodička :-)

Evi, gratuluji! @-}--

Romi, já dumám, že pak dám fotky asi k nám do rodinného alba na Rajčeti. Nemáš tam založené taky album?
A nebo měla-li bys chuť, tak mi pošli fotky na mail. Ráda se podívám. ;-)

Stáni, i pro nás je to zvláštní. Před prázdninami jsme vůbec netušili, že před Vánoci už budeme bydlet na RD :-) a už vůbec, že to nebude tu ve městě :-) Teď hlavně, aby vše stihli stavaři a my to zvládli psychicky :-D
Stáňa * 7932
31.10.2013 22:14:47
Evi, jezdím teď skoro každy týden kolem tvé práce, na peďak. Tak si často vzpomenu ~:-D
[<<Předchozích 960] Názory 961970 z 35435  [Dalších 34465 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.