| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 35435  [Dalších 35385 >>]
Stáňa * 7932
15.1.2019 14:18:34
Mno, já jsem otěhotněla po první zamlklém po cca 8 měsících a skončilo to opět zamlklým těhotenstvím (17. týden). Proto ty dva roky...
Červená malina 114174
15.1.2019 13:40:55
Měla jsem asi přirostlou placentu po revizi, ale projevilo se to až při třetím těhotenství (4 roky po revizi - mezitím bylo druhé těhotenství bez problémů). Po porodu mě museli uspat a placentu vyndat. Což se hodilo při šití, o ničem jsem nevěděla.
Mmch v nemocnici mi řekli, že pokoušet se můžeme hned po šestinedělí, což jsme udělali a podařilo se. Takže 2 roky bych nečekala. Pravda byla jsem tehdy mladší.
Po 6 letech jsem měla druhé zamlklé těhotenství, chtěla jsem přirozený potrat, ale bohužel to trvalo týdny a stále nebylo všechno venku. Nakonec jsem na revizi stejně musela. Takže bych to zbytečně neodkládala.
Držím palce, ať to dobře dopadne :-)
perko 104605
15.1.2019 13:35:34
Zamlklé těhotenství jsem měla v 10 tt, poté revize. Snažili jsme se asi po 2 měsících, zadařilo se až po roce. Sestra měla dvě zamlklá těhotenství za sebou, pak dvě těhotenství bez problémů.
Barbs 134888
15.1.2019 11:52:51
Děkuji:-) Také to vím 5. den a je mi to dlouhé, zvlášť s nejistým výsledkem. 6 měsíců, to máte tedy výdrž:-) Taky jsem slyšela, že se pak těhotní lehce, to bych si přála. Nechce se mi moc čekat,je to moje netrpělivost, můj věk, zvyšující se věkový rozestup od sourozenců, i pokud se podaří... Jsem asi trochu úzkostná, bojím se následků revize i následků domácího průběhu. No budu se muset vzchopit, kdo se bojí, nesmí do lesa:-)
breburda71 89004
15.1.2019 11:39:31
To mě mrzí. já jsem si zamlklým těhotenstvím prošla taky ( 10 týden), čekalo se asi 5dní,ale nic se nedělo a tak jsem raději podstoupila vyčištění, aby se všechno dostalo ven..Byla jsem samozřejmě úplně zničená, ale v nemocnici mě sestřička utěšovala, že po potratu " jako když pohnojí", a u nás to zafungovalo,čekali jsme teda 6 měsíců, ale hned na první pokus to pak dopadlo..tak držím palce, ať je to u vás stejné..
Barbs 134888
15.1.2019 11:30:38
To zní hrozně, přiznám se, že se dost bojím i toho domácího potratu. 13. týden, to už tedy taky muselo stát za to... A jinak úplně rozumím, právě mi ten pocit nedělá dobře, nadto čekání, kdy už se to spustí samo (někomu prý až za 8 týdnů - panebože~a~). Nechce se mi nikam jezdit a tak, no je to bída. Už se fakt těším, až to budu mít za sebou.
Barbs 134888
15.1.2019 11:26:23
Gratuluji k třetímu dítěti, je to štěstí~s~
Barbs 134888
15.1.2019 11:25:23
To mě mrzí. A ta revize pak byla nutná proč, zánět, nebo krvácení? Nebo nezmizelo všechno? Na to právě taky myslím, jestli nedopadnu tak, že po dlouhém náročném a zbytečném čekání na tu revizi stejně budu muset:-(
Barbs 134888
15.1.2019 11:22:19
Tak to je super, že to proběhlo bez komplikací. Co jsem tak četla, tak jsou tam rizika kde čeho včetně neplodnosti, to bych opravdu nerada. Navíc už mám na děloze jizvu po SC, bojím se, aby se pak do toho ta placenta nechytala - no pokusím se raději počkat. I když bych se nejraději vzbudila a bylo by hotovo:-)
Marsyas 154592
15.1.2019 11:21:05
Ahoj, měla jsem samovolný potrat, bylo to nepříjemné, krvácela jsem hoddně , musela jsem jít na výškrab,podruhé zamlklé těhotenství ve 13.týdnu, objednali mě za 5 dní na kyretáž,ale páč jsem sestra, zařídila jsem si to jinde na druhý den, nesnesla jsem ten pocit. Za půl roku těhotenství bez problémů.Děti mají 7 a 6 let. Jo a na nějakou čekací dobu jsem se vyflákla, tak jako když mi zakázali při 2. těhotenství kojit 1.dítě. 2 roky čekací dobu- jsem neslyšela.3 měsíce max.pokud SE budeš ccccccccccccítit dobře tak šup do toho.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 35435  [Dalších 35385 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.