| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 35435  [Dalších 35395 >>]
jenny1024 + 2015 + 2017 + 2019 114714
15.1.2019 17:12:25
chovali se ke mně teda extrémně hnusně, silně doporucuju (pokud to budeš chtít zkusit doma a pak skončils akutně v nemocnici) tvářit se, že jsi nevěděla, že je to zamlkle, tedy neprozrazovat, že sis myslela, že by to mohlo odejít doma.
jenny1024 + 2015 + 2017 + 2019 114714
15.1.2019 17:08:04
ono se to rozbehlo, ale ten prubeh byl nějaký divný, obrovské bolesti, skoro žádné krvácení... podle mě se tam něco zaseklo, nevím. Zpanikarila jsem a zavolala jsem si sanitku. Nakonec jsem potratila na příjmu, kdybych vydrzela a nic si nevolala, možná bych se obešla bez revize, nevím. V nemocnici se se mnou nikdo nebavil a po pár hodinách po potratu už jsem ležela na sále. Utz nedělali, nemohli vědět, jestli tam něco zustalo,já taky nevím, jestli to bylo třeba.
Monika 123907
15.1.2019 16:52:37
Na revizi po zamlklém těhotenství jsem byla skoro "ambulantně". Bylo to tedy na lůžkovém oddělení, ale ráno jsem přišla a odpoledne šla domů.
Sněhulka a sněhuláčci 99425
15.1.2019 16:48:16
Jen ještě k té délce, ono taky záleží, jak dlouho je to těhotenství zamlklé. Jestli jsi na to přišla v 9. týdnu, ale už třeba tři týdny je to těh. zamlklé aniž bys to věděla (dle těh. příznaků to nepoznáš, ty pokračují i po zamlknutí), tj. potrat může přijít velmi brzy. A nebo do 9. týdne víš, že těhotenství prosperovalo a záhy jsi přišla na to, že zamlklo, tj. budeš asi čekat spíš déle. Ale 8 týdnů běžné rozhodně není.
Konzerva 153011
15.1.2019 16:28:07
Já sama nepotratila musela jsem na zákrok. Fyzicky to problém nebyl.dostala jsem narkozu a když jsem se probrala bylo po vsem.v nemocnici jsem byla 3 dny. Vše pak bylo ok čekání nám doporučili jako po porodu tj. 6 týdnů. Horsi byla psychika. Doporučuju najít sinejakou práci činnost abys na to furt nemyslela a nepočítala dny do dalsimenstruace.
Len 108740
15.1.2019 15:18:13
Mela jsem nekolik tehotenstvi, ktera nedopadla, zamlkly nebo samovolny, to nevim jiste, utz se u nas rutinne nedela alespon do 12.tt. Vim jen o tom ve 13.tt, ze byl samovolny, protoze to proste uz bylo mimino. Vsechny doma a bez problemu, deti mam dve, mezi prvnim a druhym bylo potratu nejvic.

Drzim palce. Ja zasah nechtela kvuli vyrazne srdcovite deloze, s potratem i s porodem si deloha poradit umela bez pomoci.
Sněhulka a sněhuláčci 99425
15.1.2019 15:17:58
A je mi líto, co tě potkalo~x~, a držím palce, ať vše dopadne dobře a brzy se raduješ ze zdravého miminka.
Dej vědět, jak jsi se rozhodla.
Sněhulka a sněhuláčci 99425
15.1.2019 15:16:55
Tady to tedy nevyznívá úplně optimisticky pro samovolný potrat bez revize, nicméně se za něj přimluvím. Sháněla jsem si o tom všechny možné dostupné informace a nakonec jsem se rozhodla na revizi nejít a zkusit to nechat na přírodě, doktorka mě v tom podpořila, pouze mi řekla, že kdyby mi začaly teploty, ať bez odkladu někam jedu. Ptala jsem se jí, co mám asi tak čekat, nedokázala mi na to odpovědět, že to u každého probíhá různě. A že je to rozhodně fyzicky šetrnější způsob, ale pro někoho psychicky náročnější - někdo to čekání nedá. Nebylo to samozřejmě nic příjemného, ale nemyslím si, že by mi bylo příjemnější jít do nemocnice se vším, co pak následuje.
Co se mě týče, čekala jsem asi tři týdny, během toho jsem byla tuším na kontrole u gynekoložky, a pak mě opět kontrolovala po potratu, nevím, za jak dlouho. Vše bylo v pořádku a já jsem přesvědčena, že to byla (pro mě) správná volba. A vím o více ženách, které potratily samy a na revizi nešly.
Monika 123907
15.1.2019 14:56:45
Znám lidi, co jim bohužel takto těhotenství "nevyšlo" několikrát za sebou. Nikdy jim doktor neřekl, že to bylo tím, že "málo čekali". Ono se to bohužel prostě stává z různých důvodů a často se na důvod nepřijde ... Čekat "pro jistotu" na další otěhotnění 2 roky, když Ti je přes 30 (natož 37) je samozřejmě blbost. Potratit bohužel můžeš i po deseti letech letech čekání. A čím jsi starší, tím je i pravděpodobnější, že těhotenství nedopadne dobře, protože je větší pravděpodobnost vad embrya ...
Rozállie 144785
15.1.2019 14:45:34
No, ja mam za sebou zamlkle tehotenstvi v 9. tydnu, potrat probihal jako velmi silna bolestiva ms, na kontrole pak vse v poradku. Pak mam za sebou i potrat ve 14. tydnu, to me brali hned druhy den na revizi, s pokousenim jsme meli pockat aspon sestinedeli, coz nebyl problem, protoze mi velmi dlouho trvalo se s tim psychicky srovnat. Pak celkem rychle, fakt jako po "pohnojeni", tehotenstvi a rovnou dvojcetne :-)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 35435  [Dalších 35395 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.