| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Výpověď a těhotenství

 Příspěvky 110 z 42 [Dalších 32 >>]
  • 
10.7.2015 23:49:01
Dobry den pobíram siročí duchod a chci se zeptat zda mám narok na prispěvek na bydlení když se osamostatním dekuji Petra
  • 
24.7.2009 17:12:16
DOBRÝ DEN,CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT KDE SE MÁM OBRÁTIT NA DOPLATKU ŽIVOTNÍHO MINIMA.DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ
  • 
23.4.2009 17:06:45
Dobrý den, mám přítelkyni, která se narodila v ČR a žila zde do svých asi 21 let. Potom otěhotněla a odstěhovala se s manželem do Německa, kde žila cca 11 let. Nyní je ale v rozvodovém řízení a žije opět v ČR. Je samoživitelka, bez práce a nepobírá ani žádné sociální dávky. Chtěl bych se Vás tedy zeptat, jestli má vůbec na něco nárok.
Díky za odpověď.
  • 
27.2.2009 17:52:39
Dobrý den,
poprosím Vás o radu. Od ledna 2008 jsem byla na úřadu práce, od poloviny října 2008 jsem zaměstnaná, dneškem- 27.2.2009 by mně měla začít mateřská dovolená. Mám na ni nárok, když jsem byla zaměstnaná necelých 5 měsíců?
  • 
12.1.2009 12:17:42
Dobrý den,
v červenci mi po čtyřech letech skončila mateřská.
Nastoupila jsem na Pracovní úřad. V říjnu jsem začala navštěvovat rekvalif.kurz a otěhotněla jsem. Termín porodu mám v červenci. Kurz končí v únoru. Chtěla bych si udělat živnostenský list,ale s tím, že chci využít podpory v podníkání. Co to pro mě znamená jako pro ženu nastupující v červenci na mateřskou. Mohu třeba na dobu dvou let pozastavit činnost s tím,že po té mateřské se na úřad už nevrátím?Jak to chodí? Nevím s kým se poradit...Díky Niky
  • 
21.12.2008 21:00:53
Jsem v podobné situaci. Sice mám VŠ, rekvalifikaci, ale je malinko prac.míst na mé zaměření.
Zkuste zabojovat o PLNÝ INVALIDNÍ DŮCHOD. Vždyť když nemůžete kvůli zdraví téměř pracovat, nemůžete jít pod most. Není to ale lehké. Já mám roztroušenou sklerózu a psychické problémy, ale na plný ID bych to prý neuhnala.

Anebo si zkuste najít pracoviště, kde pracují lidé s postižením. Nevím, kde bydlíte. Jedna taková dílna je v ÚSP Hrabyně u Ostravy.

Já zatím nejsem až tak moc závislá na výdělku, manžel vydělá. Ale několik let bez práce mi na psychickém zdraví nepřidá.

Přeji Vám vše dobré, užijte si Vánoce a v novém roce ať se Vám daří líp. Tina
  • 
5.9.2008 21:02:46
Právě jsem nastoupila na 3 letou rodičovskou dovolenou.Jsem samoživitelka a otec se k nám nehlásí,ani není v rodném listě.Bydlím sama s dítětem v městkém bytě kde platím nájem+zálohy 6000kč.Mám nárok na nějaké dávky,či příspěvky na sociálce.Zda ano tak odkdy!Už jsem žádala,ale tvrdí my že mám vysoký průměr a tak nemám na nic nárok.Rodičovská my dělá 7600kč a z toho mám platit nájem 6000kč,spoření a pojistku na úraz a zbyde my 500kč a jídlo a oblečení.Je to hrozné a nevým co dál.Porad´te my prosím.Děkuji
  • 
22.7.2008 19:21:33
Dobrý den jsem v 8 měsíci těhotenství a pobírám částečný ivvalidní důchod.Tímto se chci zeptat zda-li mám nárok na pěněžitou pomoc v mateřství a nadále na rodičovský příspěvek a pokud mi ten invalidní důchod při braní techto dávek zůstane.děkuji
  • 
14.7.2008 12:04:42
zajímá mě,jestli mám nárok na ppm když pobírám čid 2 roky a od roku 2002 jsem bez zaměstnání.děkuji
  • 
29.5.2008 19:13:00
Rodicovsky prispevek je 7600,kc a ctvrty rok 3800kc..a porodne snizili na 13 000!
 Příspěvky 110 z 42 [Dalších 32 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.