| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Antikoncepce a hloubka našich vztahů

 Příspěvky 110 z 30 [Dalších 20 >>]
JÁJA 4D
15.10.2014 10:40:23
Přeji hezký den,
mám zkušenosti s antikoncepcí a jediné, co můžu říci, že naprosto degraduje přirozený hormonální a biologický cyklus každé ženy, nemá žádné pozitivní účinky / zabíjí oplodněné vajíčko a ničí plodnost /.
ANTIKONCEPCE NIČÍ VZTAH A NIČÍ I HLOUBKU NAŠICH VZTAHŮ.
Ženy, pokud se máte rádi, neberte žádnou chemii. Ta totiž zabíjí, úplně všechno.~q~~q~~q~
Gabi, 2 synové
  • 
14.10.2014 21:03:19
Díky moc za článek.
Mám zkušenosti napříč antikoncepčními metodami.
Hormony jsem zavrhla po 3 letech užívání. Po měsíci od ukončení jejich braní jsem si teprve uvědomila jejich vliv. Zase jsem se při pohledu do zrcadla i pocitově cítila ve své kůži. Udivilo mě to, protože jsem si o hormonální antikoncepci četla v časopisech a měla jsem pocit, že vím vše. Ale to byl omyl.
Zusila jsem i tělísko - tzv. Danu, po které tu volala jedna přispěvatelka. Jenže, čím víc jsme vnímala své tělo, tím víc mi tělísko vadilo. Taky mi vadilo, že v mém těle navozuje stav trvalého zánětu a přitahuje na sebe bílé krvinky. A nejhorší bylo zjištění, že nezabrání oplodnění vajíčka, ale zabraňuje jeho uhnízdění. Bylo mi z toho smutno. Takže i tělosko došlo zavržení.
Symptotermální metoda mě přivedla k mému tělu úplně nejblíž - vím, kdy mám ovulaci, a to i kdybych se neměřila. Vím, kdy jsem plodná a kdy ne. Vím, kdy budu mít víc energie a kdy zase méně během mého cyklu. A vím, kdy a jak mě ovlivňují mé hormony.
Ne že by mě někdy nezaskočily změny nálad a únava. Menstruace někdy přijde jakoby nic a jindy jsem 4 dny jako papiňák. Ale to k životu zdravé plodné ženy prostě patří.
Takže moc díky za tenhle osvětový článek. Všem ženám přeju, aby své tělo vnímaly. Je to úžasné.
Líza
13.10.2014 15:34:28
No pro mě je to lautr to samý. Prostě ses pořádně, časem dokonce vůbec, nechránila, ale chlapa jsi udržovala v domnění, že ano.
katka+synek2007
12.10.2014 20:22:12
evidentně to neúčinné nebylo
X_X
12.10.2014 15:53:52
Katko, a jaký je tedy v tom rozdíl nebrat a tvrdit, že se chráníš a úmyslně užívat neúčinně a trvdit, že se chráníš?
Michaela
  • 
12.10.2014 8:16:47
Článek ukazuje, ze jediná správná metoda je měření teploty. Brali jsme se mladí ado roka měli jedno dítě a za rok ul druhé. Moc jsme to nezvládli a představa dalšího me dělila. Po odkoupení druhého dítěte beru antikoncepci a přestože naše manželství nevydrželo, jsem spokojena . Nikdo ji neurčuje, kdy mužů nemuzua tak a ani sebe víc hovoru o poševní hlenu zádný vztah nezachrání. M
katka+synek2007
11.10.2014 21:48:17
Asi nepozorně čteš. Já jsem antikoncepci používala, ovšem nedávala jsem si tak záležet na její bezpečnosti, to je aspoň pro mě něco jiného, než lhát a nic nebrat.
Líza
11.10.2014 5:44:32
Děláš si legraci? "Trochu sidila?" Prováděla si s antikoncepci abys otehotnela, i když partner dítě nechtěl a spoléhal na to, že se chranis?
katka+synek2007
10.10.2014 21:23:05
Změna ph je např. vstupem pro mykózy. Pro mě ale taky lepší volba než HA, zase do toho asi půjdu. Teď jsem akorát po šestinedělí, tak to budeme znovu zvažovat.
katka+synek2007
10.10.2014 21:20:37
Já jsem dokonce trochu šidila, protože jsem dítě chtěla (partner ne), dávala jsem krému jen málo a pak už jsem ho měla rok prošlý, no a stejně nic~;. To ovšem nic neznamená. Spolehlivost se musí prokázat astatisticky a statistiku neznám. Je ale celkem logické, že bude nižší, než u HA, při které žena vůbec nemá cyklus. Otázka je o kolik.
 Příspěvky 110 z 30 [Dalších 20 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.