| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ach, ty dnešní děti…

 Příspěvky 110 z 42 [Dalších 32 >>]
X_X
21.9.2014 22:08:19
klídek, moje děti nemají inteligenci těch tvých ~t~
Cita
21.9.2014 21:55:39
No tak ted sem lehce namichnuta. Mam dve deti: jedno stihle, rychle, bystre. Druhe pomale, s nadvahou a pohodlne, ackoli sama sportuju hodne, jime vsichni zdrave apod..Proste se mi narodily dve rozdilne deti. Pokud bych mela jen to stihle, kazdy me bude chvalit. Pokud jen to druhe, najdou se taci, co reknou, ze doma jme hranolky a prdel od pocitace nezvedneme jak je rok dlouhy.

Pokazde, kdyz taham to pohodlne od pocitace na kolo a podobne, mam sto chuti nechat ho byt a jit sama..a pak si rikam: Kdyby tak nebyly ty zas* pocitace..

Uplne presne jak je to v nazvu.

Ze by to ale byla moje chyba odmitam. Naopak bojuju kazdy den, protoze mam rada obe deti a nenecham jedno z nich shnit, i kdyz sem z toho nekdy unavena..a pak me takovehle clanky akorat tak nakrknou...pfff...
21.9.2014 19:27:47
K čemu pracně zjišťovat heslo? ~t~ Jsou způsoby, jak se dovnitř dostat i bez jeho znalosti.
X_X
21.9.2014 19:25:13
ale tak to jo, to já vím, že víceméně pravidelně podnikají pokusy o zjištění hesla k mému počítači ~t~ zas na druhou stranu pořád ještě jsem já ta víc počítačově chytřejší, i když tedy uznávám, že jsem poněkud lajdák, takže občas mi děti při psaní hesla vidí pod ruce... no, tak heslo občas měním, když mám pocit, že ho okoukaly, no.
Paprika pálivá
  • 
21.9.2014 18:45:08
Nett, ale kontroluješ proto, abys věděla, zda jsou zásady dodržovány. Pokud ano, tak je všechno v pořádku. Pokud ne - tak pardon, pak musí být nějaké sankce (i když můžete o řadě věcí diskutovat, ale přece jen jsou věci, přes které prostě vlak nejede). A co se týká třeba nevhodného obsahu, dávaného na net - to může dítě na domácím PC, ale taky odjinud, od kamarádů nebo třeba z knihovny, internet je dneska všude.
21.9.2014 18:17:00
Sehnat si náhradní kabel není nic těžkýho. ~;) Je to mnohem jednodušší záležitost než se nabořit do počítače, kabel koupíš pomalu na každým rohu.
Babsi+2
21.9.2014 16:01:03
Ano, v tom případě si do práce beru síťový kabel od wifi a mají po ptákách ~;)
Petr
  • 
21.9.2014 14:20:31
Takže naše společnost jde do pr§§§§§, ale je to v pořádku, protože tam jdem tak nějak všichni , dospělí jako děti, a ostatně na tom nejde nic změnit, takže se stím smiřte, to je prostě ta moderní doba, co s tím naděláme, soráč, musím na fakebook, ale nejsem na tom závislá, to ne, mám to pod kontrolou :-)
nett
  • 
21.9.2014 12:57:06
Nevidím důvod, proč by rodič nemohl o všech těchto nebezpečích varovat dítě předem. Ale kontrolovat ho zpětně, to už je jasnou známkou velké nedůvěry. Vy tady vidíte riziko, že se dítěti něco stane, i když je varovaný ale už nevidíte riziko, že pokud nebudete dítěti věřit, tak ono vám pak taky ne. O puberťácích se ani nevyjadřuji, ti už snad opravdu mají dost rozumu na to, aby si za něco takového nesly odpovědnost sami. Když jsem byla sama takhle mladá, ani teď tak by mě v životě nenapadlo, dávat na net jakékoliv svoje osobní informace.
Filip Tesař
21.9.2014 11:11:47
Zlatá slova, od začátku do konce...
 Příspěvky 110 z 42 [Dalších 32 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.