| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Čtyřikrát a pokaždé trochu jinak

 Příspěvky 110 z 12 [Dalších 2 >>]
9.4.2013 11:19:43
Jasně, že je lepší rodit přímou cestou. Tady nejde o délku, ale o fakt , že se kamarádce porod zastavoval a měla i další komplikace. Malá měla mimo jiné velmi krátkou pupeční šnůru obmotanou kolem krčku. Když by se přetrhla tak by šlo už o život.
moai
26.3.2013 22:00:58
Přesně tak! Podobné porodní příběhy, které zde bývaly, jako by se z Rodiny.cz vytratily. Více takových, díky.
x x
26.3.2013 10:36:59
Můj taky a taky byl nejhorší, tím, že byl vyvolávaný. Už nikdy víc, jsem vyléčená z porodů. ~t~
Aduš
  • 
26.3.2013 8:31:28
Císař se dělá, když porod nepostupuje, ne když trvá dlouho. Když dlouho nepostupuje i přes bolesti a různé čípky a infuze, není jiná cesta.
Markéta, kluci 11 a 4
  • 
26.3.2013 7:03:52
Já jsem druhé dítě rodila víc než třicet hodin a jsem ráda, že doktory nenapadlo se radit o tom, jestli mi udělat císaře nebo ne, když se vše jevilo nekomplikovaně. Myslíš, že je lepší rovnou kuchnout, když to trvá dlouho?
25.3.2013 20:54:33
Krásný článek, četla jsem ho s úsměvem na rtech.
Sama jsem vzpomínala na ty hrůzy co mi vyprávěly kamarádky co rodily i 30 hodin, protože se doktoři nemohli dohodnout zda počkají nebo půjde na císaře.~a~
My celé těhotenství byli mimo tabulky ( malý byl kapičku větší~;)) a takový byl i porod. V 17.00 mi praskla voda, ve 20:00 jsem dostala první kapačku antibiotik ( měla jsem streptokoka), kolem půlnoci začali lehké bolesti podbříšku a kříže. k ránu to bylo už horší. Syn se mi narodil v 8:12 a do dneška nevím co jsou porodní kontrakce. Pekelně bolel kříž a podbříšek. Tot vše. Pevně doufám, že druhé kolo bude stejně pohodové ~z~
Všem nastávajícím maminkám přeji rychlý a bezproblémový příchod potomka na tento svět.~3~
25.3.2013 20:42:23
U nás se rychloporod po 4.NEKONAL - i přes varování všech Dr., že stačí, když jen kýchnu a bude to..... Trval nejdéle!
25.3.2013 20:38:18
Hezký článek a tom, jaký dar má žena zapomenout na traumata z porodu a přes veškeré bolesti a starosti má 4 děti.
Také děkuji za dar 4 dětí a také za dar přirozených porodů - byť 3 vyvolávaných a jednoho nevyvolávaného. To, že se nedá srovnat vyvolaný a nevyvolaný porod nikomu nemusím, zdůrazňovat....
Jen tvrdím, že oproti celkovým otázkám výchovy mi stále porod připadá - hlavně i s odstupem času - jako procházka růžovým sadem.....
25.3.2013 17:18:05
První porod trval od 8 večer , syn se narodil v 6 ráno, když se za rok a půl blížil porod dcery, přísahala jsem, že si to rozhodně "odhekám" doma, kontrakce začaly v 9 večer, do porodnice jsme odjeli v 1 ráno, dcera se narodila v 7 ráno, 3. porod začal kontrakcemi po 5 minutách a než jsem se stačila osprchovat a vyrazit do porodnice, už byly po 2 minutách, v porodnici jsem se jen svlékla a už jsem rodila. Při představě, že následující 4.porod bude ještě kratší, porodnici rozhodně nestíhám. Přihlásím manžela do kurzu "rychloporod doma" a moc krásně si to užijeme.~t~
borovice + 5
25.3.2013 14:33:53
Martino, pěkně jsi to napsala. Zdravíme s Toničkou ~3~~3~~3~~3~
 Příspěvky 110 z 12 [Dalších 2 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.