| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jsi jen ubohá ženská

 Příspěvky 110 z 69 [Dalších 59 >>]
madelaine
22.2.2013 13:47:41
tak jsem se trefila~;)
madelaine
22.2.2013 13:39:40
Připomíná mi to tu paní, která sem nedávno psala, jak ráno nabízí dítěti několik alternativ oblečení, vše v klidu a s úsměvem na rtech..?
K tématu: no dobře, autorka si z toho vzala pro sebe ponaučení, což je super. A synáček podle ní asi ponaučení nepotřebuje, no comment.
19.2.2013 19:38:27
Dívat se do sebe je hezká věc, probrat své problémy s nezainteresovanou osobou může pomoci, odpustit je určitě někdy dobré. Ale tak, jak to autorka prezentuje je to mírně řečeno nedůvěryhodné. Ono totiž není možné najít recept na všechno.
.kili.
19.2.2013 16:14:19
" A stačí to i k tomu, aby si pak lidi mysleli, že těch pár sekvencí má na svědomí jejich povahu ;) "

To je jako když tu za války přišla mladá žena z pasek poradit se s doktorem, že je těhotná s Němcem. A doktor že tol snad jejímu snoubenmci nějak vysvětlí, oan že to ne, že snoubenec padl a doktor se teda ptal co je problém a ona že problém je to, že německy neumí a tak neví, jak se s tím malým domluví....
Markéta s párkem
  • 
19.2.2013 16:10:04
Takže bylo sedm pramatek - a co praotcové? Že by praotec Čech?
Líza
19.2.2013 11:30:15
Slušňáku, k tomu to nepochybně stačí. A stačí to i k tomu, aby si pak lidi mysleli, že těch pár sekvencí má na svědomí jejich povahu ;)
Petra, syn 18 let
  • 
19.2.2013 11:29:52
Autorka se omlouvala synovi, že on je drzý hulvát a ona na jeho slovní útok nejdřív reaguje přirozenou obranou a pak se jí to roz leží v hlavě a chledá chybu u sebe. Mladej získá pocit, že matku seřve, urazí a ona pak sklapne a je klid. Chyba byla u matky v tom, že se s k lukem hádá, to ano. Ale velká chyba je nechat ho urážet matku a kód ve 14letech. Já se se synem nehádám, mohu s ním diskutovat, poslechnout navzájem své názory, ale konečné rozhodnutí je na mě, jelikož jsem dospělá, matka a autorita. A on to musí respektovat. A já zas z respektu k němu nikdy nezneužiju pozici autority. Ale jakmile by mě takto urazil, dostal by pár ponižujících váček, neb v tomto věku by měl vědět jak se chovat. Sice bych mu pláče la stejnou mincí, ale příkladem se učí a pak si o našem výstupu mužem prodiskutovat a probrat pocity, říct si, jak to je ne hezké a že to nebude opakovat... Ale odpouštět hned a omlouvat se...? Fakt nee. Nevím, za celých synových 18 let jsem se do téhle situace nedostala. Opravdu spolu mluvíme, ano, oba čas od setkává, občas je huňatý, líný a jako klasický puboš, ale zná své meze. Díky Bohu.
Petra, syn 18 let
  • 
19.2.2013 11:06:14
Já si toho snad budu muset přečíst víc ;-)
Slušňák
18.2.2013 17:56:47
to je jednoduché, tyhle výzkumy jsou založené na tom, že hledají jen ten genom, který máme společný s určitou skupinou předků. To stačí, abych viděla, že já mám geny Velda a můj manžel má geny Tara.

Líza
18.2.2013 17:34:08
No když jsi to někde četla, tak to samozřejmě musí bejt pravda.
BTW je ti jasný, jak minimální součást genomu představuje to, co ti zanalyzovala ta šikovná firmička?
 Příspěvky 110 z 69 [Dalších 59 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.